0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇUKURAMBAR KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

19 Eylül 2017
374 kez görüntülendi
ÇUKURAMBAR KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

ÇUKURAMBAR KINA NEDİMESİ KİRALAMA

Çukurambar Kına Nedimeleri kusursuz kampanyaları ile sizlerle. Çukurambar Kına Nedimeleri Kiralama paketlerimiz erken rezervasyonlarda %20 indirimli. Çukurambar Kına Dans Ekibi olarak Ankara’nın en uygun fiyatları ile hizmet veriyoruz. Çukurambar Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları her kesime hitap eden fiyatları ile faaliyetlerine devam ediyor. Çukurambar Kına Nedimeleri hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz sitemizde Çukurambar Kına Nedime Ekibi ile ilgilide bilgiler mevcuttur.

Çukurambar Kına Nedimeleri bugün Göksu Parkında Katre Cafe de Büşra Hanımın 17 Kasım tarihli kına organizasyonunun rezervasyonunu yaptı. Emekli bir öğretmen çiftinin kızları olan Büşra Hanım her gelin gibi kına gecesinin çok ayrıcalıklı geçmesini temenni ediyordu. Çevresinde duyduğu referanslar doğrultusunda ekibimiz ile iletişime geçen kızımız buluşma adresi olarak Eryaman da Göksu park içerisinde yer alan Kınasının gerçekleşeceği mekanın adresini verdi.

Buluşma saatinde ekibimiz Büşra ve ailesini ağırladı. Kendileri ile tanışıp kahvelerimizi içtikten sonra organizasyonun oluşturulmasına sıra geldi. Büşra’nın hayal ettiği organizasyonu dikkatle dinleyen ekibimiz kendi ihtiyaçlarına uygun paketleri ailemize sundu. Yılların getirdiği tecrübe ile tavsiyelerini de aileye bildiren organizatörlerimiz sıra sıra çalacak şarkıları kızımız ile belirledikten sonra gelin girişi, damat girişi gibi ayrıntıların üzerinde durdu.

Kınanın gerçekleşeceği cafe, iç mekan volkanlarına müsaade etmedi. Bu nedenle girişi dışarıdan konfeti ve volkan eşliğinde yapılmasının kararı alındı. Göl manzarasına özellikle dikkat çekmek isteyen ekibimiz mekanın her yerini organizasyonun en sağlıklı biçimde gerçekleştirilebilmesi açısından dikkatle inceledi.

Ankara Kına Nedimeleri Kiralama hizmetinden de yararlanan kızımız için o gün kınada 4 nedime kızımız kendisine eşlik edecek. Testi Kırma oyunundan tutunda, Damat Baskını oyununa kadar bir çok oyunun oynanacağı gecede Kına Dans Ekibimiz ayrıca kendine has figürlerle bir çok dans gösterisi gerçekleştirecek.

Kına konuşma balonları, 250 adet dağıtılmak üzere bindallı modeli kutulu kuru kına, özel tasarım lokum ve gül suyu ikram tepsisi, özel tasarım kına yakma tepsisi ve yaş kına, onlarca adet el gülü, gelin hanımın yakınları için yüzlerce süslenmiş tef, davullar, bendirler, elektronik mumlar, bayan dj, ses sistemi ve müzik arşivi, şakira kemeri, rengarenk gök kuşağı kemeri, düğün günü için yöresel kıyafetli gelin çıkartma davul zurna ekibi, kırılmak üzere iki adet süslenmiş tepsi, gelin hanımın arkadaşlarına 10 adet arkadaş kaftanı, damat beye ve arkadaşlarına damat baskını oyunu için on adet yelek ve osmanlı fesi gibi burada saymanın mümkün olmadığı yüzlerce aksesuardan oluşan paketimiz için Büşra Hanım bize minimum ücret ödedi.

Çukurambar Kına Nedimeleri izniniz olursa kına organizasyonunuz için profesyonel çözüm ortağınız olmak istiyor. Çukurambar Kına Nedimesi Kiralama için Çukurambar Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları en uygun fiyat garantisi ile rakipsizdir. Çukurambar Kına Dans Ekibi her biri alanında uzman yöresel dans eğitmenlerinden oluşur. Çukurambar Kına Nedime Ekibi aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere vaad ediyor. Kına Nedimeleri Kiralama Çukurambar mutluluğunuzu paylaşmak için sizden çağrı bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?