0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

EKİBİMİZ

Anasayfa » EKİBİMİZ
Ekibimiz
Çalışma Arkadaşlarımız Hakkında Genel Bilgiler

Bizim aracılığımız ile davetinize katılan Ankara Kına Organizasyon ekibimiz randevularını muhakkak sadık kalacaktır. Artık anlaştığınız davulcunun, başka bir işten daha yüksek ücret aldığı için programınıza katılmaması sizi mağdur etmeyecek. Bu güne dek Davul – Zurna sektörüne bakış açısını değiştirecek muhteşem yenilikler, mükemmel bir görsel şölen ve tam bir müzik ziyafeti ile karşınızdayız. Arkadaşlarımızdan hiçbiri sizden ve misafirleriniz den onları taciz eder gibi bahşiş istemeyecek.

Eğer profesyonel ekibi bizden temin ettiyseniz asla ekibimizi bir yerden almak yada iş bitimi bir yere bırakmak zorunda değilsiniz. Programın başlaması biraz uzadı, yada program geç bitti anlaşılan dan fazla çalındı, ekibimiz asla sizden ekstra ücret talep etmeyecek ve durumu anlayışla karşılayacak. Arkadaşlarımızın hiç birinin karnını doyurmak zorunda değilsiniz. Bizim müzisyenlerimiz asla davetlere alkollü katılmaz. Grubumuzun her bir ferdi ailenizin içine kabul edilebilecek, yüksek iş ahlakına sahip profesyonellerden oluşmaktadır.

Eğer size gönderdiğimiz ekip yukarıda ki değerlerimizden birini dahi ihlal ederse hiç çekinmeden ödediğiniz ücreti sonuna kadar iade ederiz. Ayrıca müzisyenlerimiz ile karşılıklı imzaladığımız sözleşme firma kurallarının ihlali durumunda otomatik olarak devreye girecek, kişilerin yetkili mercilere suç bildirimi yapılarak derhal iş akdi leri sonlandırılacaktır. Bizim firmamızın gönderdiğini söyleyen bütün kişiler şirket sözleşmemizi yazılı olarak kabul etmiştir. Satın aldığınız her hizmet firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır.

Personellerimizi seçerken ve gruplarımızı oluştururken gösterdiğimiz hassasiyet müşterilerimizin karşısına ülkemizin en iyi ekipleri ile çıkmamızı sağlamıştır. İnsan kaynakları departmanımıza başvuru yapan her müzisyenden adli sicil kayıtları talep edilir ve aylar süren bir adli soruşturma başlar. Müzisyenlerin daha önce çalıştıkları salonlar ziyaret edilerek haklarında yüz yüze birebir görüşmeler yapılır.

Bu aşamalardan geçen müzisyenler merkezimize davet edilir ve bütün dünyada davul ve zurna da dereceler yapmış, ödülleri olan büyük bir komisyonun karşısına çıkar. Komisyonumuz teker teker her havayı kendilerine çaldırır. Bu aşamada yalnızca gerekli iş tecrübesine sahip müzisyenler sonra ki aşamaya dahil edilir.

Sonunda işe kabul edilen müzisyenlerimiz aylar süren ve sürekli eğitim, kurs – seminerlere davet edilir. Şirketimizin her kuralının öğrenildiği eğitimler boyunca siz nasıl bir ekip ile karşılaşmak istiyorsanız müzisyenler aynı o şekilde bir ekip olur. Gelişimini tamamlayan ve testlerden başarı ile geçen müzisyenlerden uyumlu gruplar oluşturularak programlarınıza gönderilir.