0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KINA TAHTI KİRALAMA

Anasayfa » KINA TAHTI KİRALAMA

Kına Taht Modellerimiz arasında en fazla tercih edilen ürünlerimiz aşağıdadır. Ürünlerimizin her biri demonte olup nakliyesi tarafımızdan sağlanmaktadır. Her bir kına tahtımız 8 parçadan oluşur. Paket içeriği ise şöyledir. 1 Adet Kına Tahtı (Aşağıda ki modellerin hepsi çift kişiliktir) + 1 Adet Cibinlik + 1 Adet orta sehpa + 2 Adet puf + 2 Adet hilal + 1 Adet döşeme ve sırtlık. Kiralama gerçekleştirildiğinde komple aksesuarları ile tahtınız dilediğiniz adrese teslim edilir. Nakliye ve montaj firmamıza aittir. Kına Tahtı seçimi yaparken dilediğiniz rengi müşteri temsilcinize iletin. Tek kişilik kına taht modellerimiz aşağıda yer almaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için altta yer alan sık sorulan sorular kısmına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Rahatlıkla inceleyebilmeniz için sistemimize bir adet tek kişilik kına tahtı örneği koyuyoruz. Kına tahtlarımız ve kullanılan aksesuarlar aynıdır. Yalnızca isteğinize göre renk ve cibinlikleri değiştirilerek size özel bir tasarım uygulanır.

DİKKAT LÜTFEN BU BÖLÜMÜ DİKKATLİCE OKUYUNUZ

Kına Tahtları Görsellerle Aynı Mı?
Evet. Görsellerde beğendiğiniz kına tahtların aynısı tarafınıza gönderilir. Zaman zaman montaj demirleri ve oturakları farklılık gösterebilir. Gözle ayırt edilmesi mümkün olmayan bu değişiklik kalite standartlarımız gereği müşterilerimize önceden bildirilir.
Kına Tahtlarının Montajı Kolay Mı?
Kına tahtlarımızın tamamı demonte modellerdir. Nakliyesi de montajı da oldukça kolaydır. Tek başınıza montajını kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Firmamızın sürekli ücretsiz montaj hizmeti de bulunmaktadır.
Tek Kişilik ve Çift Kişilik Taht Arasında Fiyat Farkı Var mı?
Tek kişilik ve çift kişilik kına tahtlarımızın arasında toplamda 75 Tl lik fiyat farkı bulunmaktadır. Modellerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Her Renk Taht Var Mı?
Genel itibari ile bindallılarda kullanılan Kırmızı, Yeşil, Fuşya, Pembe, Yeşil, Mor, Lavicert, Beyaz, Siyah, Sarı gibi renkler taht modellerimizde mevcuttur. Diğer renkler için müşteri hizmetlerimizden yardım alın.
Tahtın Nakliyesine Kendim Yapabilirmiyim?
Kiralama öncesi temsilcilerimize bilgi vererek tahtların nakliyesini uygun aracınız olması koşulu ile kendiniz yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda nakliye ücreti toplam tutardan düşebilir.
Aksesuarlar Fiyata Dahil mi?
Bütün modellerimiz toplamda 8 parçadan oluşmaktadır. Kiralama ile birlikte bize bildirilen günde ve verdiğiniz adrese görsellerde ki bütün aksesuarlarla birlikte taht teslim edilir. Aksesuarların hepsi size bildirilen tutara dahil olup ekstra bir ücret gerektirmeyecektir.
Her Bölgeye Gönderim Yapılıyor Mu?
Ankara'nın her bölgesine tahtlarımızın sevkiyatı yapılmaktadır. Ayrıca bazı illere de gönderim sağlanır. Farklı bir il için kiralama yapmak istiyorsanız müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.
Taht Kiralama Fiyatı Ne Kadar?
Tahtlarımızın kiralama fiyatı tek kişilik, çift kişilik olmalarına ve nakliyesi gerçekleştirilecek yere göre değişiklik gösterir. Bizi arayarak detaylar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Taht Kiralamak İçin Kapora Gerekli Mi?
Evet. Toplam tutar üzerinden bir miktar kapora ödemeniz gereklidir. Kaporanızı ödeyerek kına geceniz için tahtınızı ayırtabilirsiniz. Erken rezervasyonlarda mükemmel indirimler ile hizmetinizdeyiz.
Taht Kiralama İçin Sözleşme Gerekli Mi?
Kiralık olan her üründe olduğu gibi firmamız ile kiralayıcı arasında bir taht kiralama sözleşmesi taraflarca imzalanır. Sözleşmenin nihai amacı müşterilerimizin de haklarını korumaktır. Nitekim seçtiğiniz modelin aynısı bize verdiğiniz gün belirttiğiniz adreste olmak zorundadır. Eğer firma olarak bu nakliyeyi anlaşılan model üzerinden size ulaştırmamışsak tarafınıza sözleşme sayesinde tazminat ödemek zorunda kalırız. Aynı şekilde sağlam olarak kiraladığımız ürüne herhangi bir zarar gelirse tamirini müşterimizden istemek bizim hakkımız olur. Yapılan sözleşme her iki tarafın çıkarlarını gözetmek adına düzenlenir.
Kiraladığım Taht Gelmezse Ne Yapabilirim?
Aslında bu sorunun cevabı bir üstte yazan cevaba örnektir. Firmamız kiralama esnasında sözleşme yapmaktadır. Bu nedenle belirttiğiniz günde bize vermiş olduğunuz adrese daha önce seçtiğiniz ürün gelecektir. Aksi halde size daha önceden belirlenen tutar tazminat olarak ödenir.
Bütün Modeller Görsellerle Mi Sınırlı?
Hayır. Elimizde toplam 500 adet kına tahtı var. Web sitemizde sadece en fazla tutulan modellere yer verdik. Arzu ederseniz bizi aramanız durumunda çok daha fazlasını size gönderebiliriz.
Kendi Beğendiğim Bir Model İsteyebilirmiyim?
Türkiye'nin en büyük ve en fazla ürün çeşidine sahip olan Başkent Organizasyonda aradığınızı bulacağınıza eminiz. Yinede olur da arzu ettiğiniz model envanterimizde yoksa size özel olarak tasarlayabiliriz.
Sünnet Tahtları Var Mı?
Her renk ve her model sünnet tahtı elimizde bulunmaktadır. Sitemizde yer almayan görseller için bizimle iletişime geçerek ürün fotoğraflarını özel olarak talep edebilirsiniz.