0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BALGAT KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

18 Eylül 2017
286 kez görüntülendi
BALGAT KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

BALGAT KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

Balgat Kına Nedimeleri aylık yazısında bir müşteri ile ilgili görüşme detayları aktaracaktır. Balgat Kına Nedimeleri Kiralama açısından bir çok sorunuza cevap olacak nitelikteki yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Balgat Kına Dans Ekibi hakkında kısa açıklamaların yanında Balgat Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları da sizlerle paylaşılacaktır. Balgat Nedimeleri ve Balgat Kına Nedime Ekibi iyi okumalar diler.

Pazartesi günü Balgat Kına Nedimeleri ile alakalı bilgi almak isteyen Cansu firmamızda misafirimiz oldu. Kendisinin Organizatör sorumlusu Merve hanım olarak merkez tarafından atanmıştı. Merve hanım başlangıçtan son güne kadar, a dan z ye Cansu Hanımın bütün ihtiyaçlarını giderecek müşteri temsilcimizdi. Keyifli bir sohbetin ardından artık kına geceyi konuşma vakti gelmişti.

İlk önce Balgat Kına Nedimeleri Kiralama konusunda Cansu Hanıma onlarca farklı konsept tanıtımı yapıldı. Cansu Hanım kendine daha yakın bulduğu paketleri belirlerken müşteri temsilcisinin bilgi ve tecrübelerinden de hayli yararlandı. Maksi paketi beğenen kızımız, diğer paketlerden beğendiği 3 – 5 özelliği de bu pakete ekledi. Kendisi açısından gereksiz gördüğü bazı hizmetleri ise paketinden çıkartarak, Kına Organizasyonunu fazlası ile kendine göre dizayn edip özelleştirdi.

Balgat Kına Dans Ekibi Cansu için olmazsa olmazdı ve tam 8 nedime kızı sadece dans ve oyun gösterileri için belirlendi. Aslında en ful paketimizde bile kına dans ekibi sayısı 6 fakat Cansu için paketine organizatörümüz ekstra 2 nedime daha ilave etti. Cansu hanım gecesinde dağıtılacak kına modeli seçiminden tutunda, o gün oturmak istediği tahtın modeline kadar yüzlerce seçenek arasından kendisi seçti.

Balgat Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları piyasada ki ortalama fiyatları baz alındığında Cansu Hanımın paket fiyatı nerede ise bedavaydı. Başka firma ile anlaşsa bir çok hevesinden maddi durumu yüzüne vazgeçmek zorunda kalacak olan kızımız arkadaşları için kendi bindallısının renginde tam 20 adet kına arkadaş kaftanı sipariş etti.

Yanımıza geldiğinde Cansu’nun mutuluğu gözlerinden okunuyordu. Ayrılırken ise ne kadar sabırsız olduğu fazlası ile belliydi. Ekip olarak bizde en az kına sahibi kadar heyecanlı ve sabırsızdık. Program gününü iple çekiyorduk.

Balgat Kına Nedimeleri için sıradan bir müşteri görüşmemiz ile ilgili izlenimlerimizi aktardık. Balgat Kına Nedimeleri Kiralama detaylarını sizlerle paylaştık. Balgat Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları çok ucuza sizlere sunulur. Balgat Kına Dans Ekibi performansını izlemeden asla karar vermeyin. Balgat Nedimeleri tercihiniz için asla pişman etmeyecek. Balgat Kına Nedime Ekibi telefonda yada yüz yüze sizlere her bilgiyi verir. Kına Nedime Kiralama Balgat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?