0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İNCEK KINA NEDİMESİ KİRALAMA

12 Eylül 2017
270 kez görüntülendi
İNCEK KINA NEDİMESİ KİRALAMA

İNCEK KINA NEDİMESİ KİRALAMA

İncek Kına Nedimesi Kiralama bölgemizin bütün alanlarında devam ediyor. İncek Kına Nedimesi Kiralama Fiyatları başka bir yerden yapılırsa el yakıyor. İncek Kına Nedimeleri için bizim sizin için çok özel çözümlerimiz var. İncek Kına Nedime Ekibi ni çok uygun fiyatlara edinebilirsiniz. İsterseniz İncek Kına Kaftanı Kiralama da yapar çok düşük ücretler ödersiniz. İncek Kına Dans Ekibi daha önce hiç bir yerde görmediğiniz şovlarla hizmetinizde. Kına Nedimeleri Kiralama İncek olarak çalışan kuruluşumuzun faaliyetlerine göz atalım.

İncek herkesin bildiği gibi genel itibari ile gelir durumu Başkentin diğer bölgelerine nazaran daha iyi olan bir yerdir. Hatta burada oturan vatandaşlarımızın eğitim durumları, sosyal statüleri, aile yapısı bile bir çok ilçeye göre oldukça yüksektir. Maalesef organizasyon firmaları bu durumu kullanmakta normalde Keçiören de 600 – 700 tl ye sattığı hizmeti İncekte 1500 – 2000 tl ye satmaya çalışmaktadır.

İncek Kına Nedimeleri Kiralama hizmetinin bölgelere göre bu derecek fark ediyor olması şaşkınlık vericidir. Sonuç itibari ile bir müşterinin aylık geliri organizasyon firmalarını ilgilendirmez. Sincan da biri 2.000 tl maaş alıyor ona 600 tl, İncek te biri 10.000 tl maaş alıyor ona aynı hizmet 2.000 tl gibi bir anlayışı şahsen ret ediyor ve bunu yapanları şiddetle kınıyoruz.

Bizim inançlarımıza ve faaliyet kalite standartlarımıza aykırı olarak adlandıracağımız bu durum başka firmalar tarafından alelen kullanılıyor. Haksız kazanç sağladıklarını hiç akıllarına bile getirmeyen değerli şirket sahipleri uygulamalarından vazgeçmiyor. Hatta kendi aralarında anlaşıp Çayyolu, İncek, Balgat gibi bölgelerde en az kuzey ilçelerine göre yüzde elli daha fazla fiyatla satış gerçekleştiriyor. Aralarında ki anlaşma dolayısı ile sizde hangi firmayı ararsanız arayın hemen hemen aynı fiyatla karşılaşıyorsunuz.

İncek Kına Nedimeleri Kiralama için bizim her bölgede talep ettiğimiz ücret aynıdır. Müşterinin gelir düzeyine göre fiyat vermek bize göre ahlaksızdır. Müşteri imkanlarını açıkça kullanmaya teşşebbüsler maalesef serbest piyasa ekonomisi adı altında cezasız bırakılmaktadır.

Şimdi ya İncek Kına Nedimeleri Kiralama için bizi arayıp haklarınızın güvence altında olduğundan emin olun. Yada aradığınız ilk firmada şu deneyi gerçekleştirin. Organizasyonunuz için telefonda sizinle konuşan firma temsilcisine ilk önce Etlikten aradığınızı söyleyin. Artık ne istiyorsanız paketinizi oluşturun ve fiyatınızı alın. Net ücreti öğrendikten sonra tekrar arayın. Arada en az bir saat olsun. Hatta siz en az 5 – 6 firmayla böyle iletişime geçin. Etlikte oturduğunuzu söyleyerek fiyat aldığınız firmalara programınızın son andaki bir değişiklikle İncek te yapılacağını söyleyin. Ödemeniz gereken tutarın anında 2 katına çıktığını göreceksiniz.

Halbuki fiyat değişecekse sadece yol masrafı için değişebilir. Akla ve mantığa sığan tek tarafı budur. Firma değişen güzergah km bilgisini yeniden düzenleyip, maksimum elli tl ayrıca yol ücreti ekleyebilir. Bizim yaptığımız bu kabaca hesapta en fazla yakan araca göre hesaplanmıştır. İncek Kına Nedime Kiralama işlemini bizden gerçekleştirecekseniz hiç çekinmeden bu basit testi bize de uygulayabilirsiniz. Hatta biz yukarıda başka firmaların almasını mübah gördüğümüz ekstra yol ücreti olan 50 tl yide asla almayız. O kadar küçük hesaplar bize yakışmaz.

İncek Kına Nedimesi Kiralama anlattığımız hususlara dikkat etmenizi tavsiye eder. İncek Kına Nedimesi Kiralama Fiyatları ile ilgili oynanan oyunları size anlattık. İncek Kına Nedimeleri arayan herkes artık ne yapması gerektiğini biliyor. İncek Kına Nedimesi Ekibi bizden talep edilirse müşteri en ufak bir sorunla karşılaşmıyor. İncek Kına Kaftanı Kiralama da yapabileceğiniz firmamız, en iyi İncek Kına Dans Ekibi ni sizlere gönderiyor. Kına Nedimeleri Kiralama İncek saygılar sunar.

 

incek kına nedimesi kiralama, incek kına nedimesi kiralama fiyatları, incek kına nedimeleri, incek kına nedime ekibi, incek kına kaftanı kiralama, incek kına dans ekibi, kına nedimeleri kiralama incek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?