0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA ORYANTAL KİRALAMA

07 Mart 2018
1 kez görüntülendi
ANKARA ORYANTAL KİRALAMA

ANKARA ORYANTAL KİRALAMA

Ankara Oryantal Kiralama için bizi arayan müşterilerimizi mükemmel bir süpriz bekliyor. Oryantal Kiralama konusunda görülmemiş kampanya. Profesyonel Oryantal Kiralama Fiyatları kısa bir süreliğine sadece 400 Tl. Firmamız Ankara Oryantal Kursu olarak hizmet sunmayıp sadece programlarınız için kiralama olanakları sağlamaktadır. Dansçımızın ulaşımı kendi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hiç bir yere bırakmak zorunda değilsiniz. Oryantal Kiralama Ankara dansçıları gerek figürleri, gerekse güzellikleri ile davetlileri büyülüyor.

Ankara Oryantal Kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin bizi aramaları yeterli. Aşağıda tam bir program akışını bütün detayları ile açıklayacağız. Müzik nasıl çalınacak, dansçımız sahneye nasıl çıkacak gibi bütün detaylar yazımızın içeriğinde yer almakta. Eğer yazılanların dışında bize sormak yada danışmak istediğiniz bir konu varsa lütfen çekinmeyin. Müşteri hizmetleri yetkilileri size her konuda yardımcı olabilmek için aramanızı bekliyor.

ORYANTAL KİRALAMA

Genel olarak Oryantal Kiralama doğum günleri, sünnet düğünleri, kına geceleri ve partiler için yapılan kiralama çeşididir. Bizi aradığınızda sadece adres ve iletişim bilgilerinizi vererek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Profesyonel bir dansçımız sizinle sözleştiğimiz saat ve yerde hazır olarak bekleyecektir. Oryantal şov kesintisiz 25 dakika sürmektedir. Yapılan iş fazlaca efor gerektirdiğinden daha uzun bir süre sahnede kalmak mümkün değildir. Ancak kısa bir mola ile dansçımız ikinci kere sahneye çıkabilir. Fakat bu ekstra ücret gerektiren bir uygulamadır. İkinci kez sahne çıkışlarında tek kiralama ücreti alınmaz. Ciddi bir indirim yapılır. Detaylar için bizimle görüşebilirsiniz.

ORYANTAL KİRALAMA FİYATLARI

Oryantal Kiralama Fiyatları uzman departmanımız tarafından hemen hemen Ankara’nın her bölgesine 375 tl gibi bir ücretle sabitlenmiştir. Bu konuda Başkentin en uygun fiyatlarını veren şirket olduğumuzu iddia ediyoruz. Üstelik bir çok firma belkide hayatında 3 – 5 kere sahne almış kızlarla çalışıyor. Bizim dansçılarımız ise alanlarında uzman, profesyonel birer oryantallerdir. Yayın haklarına saygı çerçevesinde genel olarak dansşılarımızın videolarını paylaşmıyoruz. Ancak özel istekle performanslar tarafınıza whatsapp uygulaması üzerinden gönderilebilir.

ORYANTAL KİRALAMA ANKARA

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Oryantal Kiralama Ankara olarak her ilçeye hizmet vermekteyiz. Biz rezervasyonunuzu yaptığımız andan itibaren içiniz rahat olsun. Başkent Organizasyon hiçbir soruna yer vermeden programınızı dört dörtlük gerçekleştirecektir.

Ankara Oryantal Kiralama evlere de hizmet vermektedir. Oryantal Kiralama hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın. Oryantal Kiralama Fiyatları herkesin karşılayabileceği ücretlerdir. Firmamız Ankara Oryantal Kursu olarak hizmet vermemektedir. Oryantal Kiralama Ankara için bizi arayın…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?