0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

SÜNNET DÜĞÜNÜ

22 Ağustos 2017
662 kez görüntülendi
SÜNNET DÜĞÜNÜ

Sünnet Düğünü İçin Davul Zurna Kiralama
Davul Zurna Kiralama - 0543 402 94 97

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Sünnet Düğünü çocuklarımızın delikanlılığa adım attıkları gündür. SÜNNET ORGANİZASYONU ANKARA olarak çalışan bir çok firma bulunmaktadır. Bunlardan SÜNNET ORGANİZASYON PAKETLERİ seçimi yapabileceğiniz gibi SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR gibi bir terimi google den aratarak ta kendiniz kimseye ihtiyaç duymadan size özel ambiyansı oluşturabilirsiniz.

SÜNNET DÜĞÜNÜ MEKANLARI ANKARA da bir çok mekan vardır. Bu mekanların içinden istediğinizi seçebilirsiniz. SALONDA SÜNNET DÜĞÜNÜ VİDEOLARI izleyerek kendi düğününüzün hazırlığını yapabilir, İSLAMİ SÜNNET ORGANİZASYONLARI FİYATI hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. SÜNNET DÜĞÜNLERİ İÇİN DEĞİŞİK FİKİRLER geliştirmek aslında çok basit.

Sünnet Düğünlerimiz de genelde mevlüt okutulur. Yalnız bir çok aile sünnet düğününden bir gün önce mevlüt okutup yemek dağıtmakta daha sonraki gün ise bir mekan tutarak eğlenceli bir sünnet düğünü yapmaktadır. Sünnet Eğlenceleri diğer düğünlerimizden farklı değildir. Sazlı sözlü eğlence olarak da adlandırılan düğünlerimizde yine salona konvoy eşliğinden gelinir. Sünnet arabası Sünnete uygun bir şekilde ‘Maşallah’Azıcık Ucundan‘ gibi etiketler kullanılarak süslenir. Genellikle süslerde nazar boncuğu da kullanılır.

SÜNNET DÜĞÜNÜ İÇİN DAVUL ZURNA KİRALAMA yapabilirsiniz. Oğlunuzun davullu zurnalı ilk düğünü sünnet düğünü olsun. Size unutulmaz bir anı bırakacağı muhakkaktır. Eskisine nazaran SÜNNET DÜĞÜNLERİNİN önemi bir çok aile için artmıştır. Aileler kamera çekiminden, sünnet albümüne kadar düğünleri için her detayı düşünmekte bu şekilde SÜNNET DÜĞÜNLERİ incelikle organize edilmektedir.

ANKARA SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU olarak bir çok salonlarda özel şovlarda hazırlanmaktadır. Sünnet delikanlısı kimi zaman tahtta oturarak salona girerken, kimi zamanda yeniçeriler eşliği ve beraberinde mehteran müzikleri ile salona giriş yapmaktadır. Eğer arzu ederseniz davul ve zurnanızı bayan müzisyenlerden oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?