0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İSLAMİ KINA GECESİ

24 Aralık 2017
386 kez görüntülendi
İSLAMİ KINA GECESİ

İSLAMİ KINA GECESİ

İslami Kına Gecesi maalesef diğer kına organizasyon çeşitlerine göre çok bulunabilir değil. İslami Kına Gecesi Nasıl Olur sorusuna hiçbir organizasyon şirketi cevap veremez. Çünkü bilmezler. Hiç Yapmamışlardır. Okuyun deseniz İslami Kına Gecesi Şiirleri arasından tekini bile okuyamazlar. Bizim firmamızın haricinde ki hiçbir firma Kuranlı Kına Gecesi yapmamaktadır. Sorularınızın cevabını Kına Gecesi Program Akışı sayfamızda bulabilirsiniz. İslama Uygun Kına Gecesi kriterlerini ve Dini Kına Gecesi Piyesleri ni birlikte inceleyeceğiz. Kına Gecesi Sohbetleri de sizin için derlendi.

İslami Kına Gecesi kendi içerisinde bölümlere ayrılır. Tamamen dini bir gece istiyorsanız kur-an okutmak ve sohbet yapmak şarttır. Bu tür geceler için firmamız bir sohbet ekibi, bayan hafız ve isteğinize göre diğer içerikleri de sizin için temin etmektedir. Bazı Dini Kına Geceleri nde ise oyunda oynanmaktadır. Böyle bir organizasyon seçen aileler ilahi repertuarımızdan da yararlanabilir. Her ne olursa olsun İslami Kına Gece Organizasyonlarında asla ve asla erkek olmaz. Bunu sadece davetliler için söylemiyoruz. Eğer oyunlu bir kına tercih ettiyseniz orkestra erkek olamaz mesela. Yada garson gurubu kesinlikle erkek olamaz. Kısacası bu gecelerde erkek sinek dahi uçamaz.

İslami Kına Gecesi Nasıl Olur sorusunun cevabını vermek aslında çok basittir. Değerli arkadaşlar kuranın istediği gibi evlenmek dinimizin farzıdır. Bu tercih tamamen sizin yada ailenizin elindedir. Üstelik gerçekleştirmek hiç zor değildir. Bizi aramanız halinde orkestra ve garson da dahil olmak üzere komple bayan ekipten, ilahi ekibine, sohbet ekibinden, hafız ekibine kadar hepsini ayarlayabiliriz. Hem dini hükümleri yerine getirmiş olursunuz hemde bereketli bir evliliğe ilk adımlarınızı atmış olursunuz. Eğlenmek için illa oyunların oynandığı, şarkıların çalındığı yada kadın ve erkeğin karışık olduğu ortamlar gerekmez. Bu tamamen sizin eğlence anlayışınız ile alakalıdır. Pekala dinin ve kuranın kurallarına uyularak ta gayet eğlenceli bir kına organize edilebilir.

Dini Kına Gecesi Piyesleri nin içerisinde birbirinden ilginç ve düşündürücü piyesler vardır. Piyes ne denli kaliteli olursa izleyiciler o kadar güzel vakit geçirir. Tabi piyes kalitesinin yanında o piyesi sergileyen ekibin profesyonelliği de oldukça önemlidir. Bizim piyes ekibimiz canlandırmalarını yaparken hikaye ile bütünleşir. Bize göre her kınanın da ayrı bir hikayesi vardır. Arkadaşlarımızın düşüncelere vurgusuna hayran kalacaksınız. Her biri gerçek birer oyuncu olan grubumuz sayesinde bütün davetlileriniz eğlenirken düşünme fırsatı bulacaklar. Siz geceniz için bizimle anlaşırsanız emin olun o gün bir çok insanın hayatına ve duygularına dokunacaksınız. Belkide kendileri için hayırlı kararlar almalarına vesile olacak ve bunun sevabını da kazanacaksınız.

İslama Uygun Kına Gecesi denilince akıllara her daim Başkent Organizasyon gelir. Çünkü firmamız sadece belirli bir kitleye hizmet götürmeyi kurumsal bir firmanın yapacağı bir şey ile bağdaştırmayıp bu fikri red etmiştir. Kapalı ve cemaat mensubu yada sadece dini vazifesini yerine getirmek için böyle bir arayışa giren kişileri de es geçmeyip onlarında bu konuda en iyi hizmeti almayı hak ettiğini düşünmüştür. Bir çok firma fazla talep gelmediği için bunlarla oyalanmak istemez. Açık ve nettir ki ticari anlamda böyle programların geliri daha düşüktür. Ancak bizim için paradan önemli bir çok değer var. Bunlardan biride toplumun her kesimine güven ile hizmet verebilmektir.

İslami Kına Gecesi Şiirleri aslında kına için yazılmamıştır. Yunus Emre’nin, Aşık Veysel’in ve daha bir çok Hak aşığı şairin şiirleri derlenerek bu günlere özel ayarlanır. Zamanla bu alanda belirli bir kriter oluşmuş ve bir çok ünlü şairin şiirleri kına gecesi şiirleri olarak adlandırılmaya başlanmıştır. Şiirler gecelere renk katar. Söyleyen kişi eğer satırlar arasında yeri geldiğinde ağlayarak gezebiliyorsa o mekanda ki hiç kimse göz yaşlarını tutamaz. Vurgu ve söyleyiş şekli çok önemlidir. mikrofonu elinize aldıysanız yeri geldiğinde bağırmalı, yeri geldiğinde isyan etmeli, yeri geldiğinde kahkaha tonu ile elinizde ki eseri seslendire bilmelisiniz. Dahası dinleyicileri alıp uzaklara götürecek, şiirin içerisinde ki yaşanmışlığa sürükleyecek bir ses tonunuzda olmalı.

İslami Kına Gecesi ile ilgili her ayrıntı tarafımızdan düşünüldü. İslami Kına Gecesi Nasıl Olur gelin hep birlikte cümle aleme gösterelim. İslami Kına Gecesi Şiirleri herkesi hüngür hüngür ağlatacak. Kuranlı Kına Gecesi bütün maneviyatınızı doyuracak. Kına Gecesi Program Akışı yukarıda belirtilmiştir. İslama Uygun Kına Gecesi hazırlamak ve yönetmek bizim işimiz. Ruhları okşayan paketlerimiz size çok iyi gelecek. Dini Kına Gecesi Piyesleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Kına Gecesi Sohbetleri için dilerseniz sadece buna yönelik bir kiralama yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?