0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KALİTE STANDARTLARI

Anasayfa » KALİTE STANDARTLARI
KALİTE STANDARTLARI
Başkent Organizasyon Kalite Standartları Sayfası

1. Başkent Organizasyondan aldığınız her hizmet firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır.

2. Başkent Organizasyon her hangi bir sebeple müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan hizmetlerin bedelini koşulsuz, şartsız müşteriye iade edecektir.

3. Ankara Kına Organizasyon Ekibimiz programı gerçekleştirdikten sonra ekip kiralamasını gerçekleştiren kişi mutlaka şirket yöneticisi tarafından aranacak yapılan işin memnuniyet oranı sorgulanacak. Bu sayede kalite standartları daima yukarıda tutulacak ve eğer müşterimiz açısından en ufak bir sorun varsa gecikmeden çözüme kavuşturulacak.

4. Karşınıza Türkiye’nin her anlamda en kusursuz ekibini çıkartmış olduğumuzdan emin olsak da, süpervizörlerimiz tarafından günlük olarak ekiplerimizin davetli olduğu her adres teker teker ziyaret edilerek müzisyenlerimizin alanda ki performansları, davranışları, sizinle iletişimleri amirleri tarafından değerlendirilecek.

5. Sadece alanda değil, merkezde sizinle iletişime geçen merkezdeki personellerimizi de yukarıda EKİBİMİZ sayfasında yer alan yüzlerce işe kabul aşaması ve sürekli eğitimlerden geçiriyoruz. Faaliyete geçtiğimiz ilk yıllar bazı şikayetler alsak ta arkadaşlarımızla yollarımızı ayırdıktan sonra yaklaşık 10 yıldır binlerce hizmet satın alımı gerçekleştiren müşterilerimizden 1 kez bile olumsuz dönüş almadık. Bütün bu titizliği ve referanslara rağmen tedbiri elden bırakmıyor, ekibimizin programınıza katılıp ayrılacağı ana kadar size özel olarak verdiğimiz whatsapp ihbar hattını açık tutuyor, minicik bir bilgilendirme ile anında müdahale gerçekleştiriyoruz.

6. Arkadaşlarımızın yanınızda geçireceği süre boyunca siz yada sizin belirlediğiniz biri ile program boyunca irtibatta kalıyor, anında ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.

7. Bizi sadece bir düğüne değil, bütün düğünlerinize çağırın istiyoruz ve bizimle iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren sizlere bu şuurla hizmet veriyoruz.

8. Firmamız bugün sadece 30 dakikada Ankara’nın en ücra köşelerine onlarca davul zurna ekibi gönderebilecek potansiyele sahiptir. Sektörünün en büyük firması olan Başkent Organizasyon sizin bizim hakkımızda ne düşündüğünüzü maddi çıkarlardan önde tutmaktadır.

9. Müşterilerimize güven vermek açısından anlaşılan hiçbir işten kapora alınmaması kalite standartlarımızın maddelerindendir. Bu sayede müşterimiz memnun kalmadığı programın ödemesini dilerse yapmaya bilir. Müşterimiz herhangi bir sebepten dolayı ekibimizi kiralamaktan vazgeçebilir.

10. Müşterilerimizin kendilerine gönderen ekibi değiştirme hakları vardır. Dilerlerse merkeze konuyu bildirip hiçbir ekstra ücret ödemeden yeni ekip talebinde bulunabilirler.