0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇAYYOLU KINA NEDİME KİRALAMA

10 Eylül 2017
340 kez görüntülendi
ÇAYYOLU KINA NEDİME KİRALAMA

ÇAYYOLU KINA NEDİMESİ KİRALAMA

Çayyolu Kına Nedime Kiralama yapan firmalar arasında bizim firmamız çok ayrı bir yere sahiptir. Çayyolu Kına Nedime Kiralama Fiyatı olarak fark yaratan şirketimiz sizlere en iyi Çayyolu Kına Nedime Ekibi gönderimi yapmaktadır. Çayyolu Kına Nedimeleri özel seçilmiş kızlardan oluşur. Eğer ekibinizi kendiniz kurduysanız isterseniz sadece Çayyolu Kına Kaftanı Kiralama da yapabilirsiniz.

Çayyolu Kına Nedime Kiralama çayyolunda gerçekleşen kınaların %90 nına ekip göndermektedir. Daha doğrusu çayyolunda oturan vatandaşlarımızın yüzde doksanı kiralama işi için bizim firmamızı tercih etmektedir. Kalan yüzde onluk kesim ise Ankara da faaliyet gösteren binlerce organizasyon firmasından destek almaktadır. İşimizde bu kadar tercih edilir olmamız hem ülkenin en iyi, hemde en uygun fiyatlarını sizlerle buluşturuyor olmamızdır.

Çayyolu Kına Nedime Kiralama Fiyatları belirlenirken özellikle bir heyet kurulmuş heyetimiz ciddi bir piyasa analizi yapmıştır. İşe toplu alımlarla ve ciddi yatırımlarla her ürünü mümkün olan en ucuz fiyata almaya çalışarak başladık. Toptan alımlarımız sayesinde ucuza mal ettiğimiz ürünlerde ciddi indirimlere giderek müşteri bütçesinin korunması sağlanmıştır.

Çayyolu Nedimeleri seçilirken yine müşterilerimizin alım gücünü rahatlatacak uygulamalar seçilmiştir. Bir çok firma sürekli iş alamadıkları için gündelikçi kızlar tutmaktadır. Kızlar ise en az 100 tl yevmiye ile çalışmakta firma bu giderin yükünü bile müşterilere yansıtmaktadır. Günde iki program gerçekleştiren bir firma her programa 3 kız gönderse sadece günlük eleman gideri bir programdan 300 tl iki programdan 600 tl tutan bir ücret ekstradan çıkmaktadır. Bu para aylığa bölündüğünde ise ortaya 18.000 tl gibi bir maliyet çıkmaktadır.

Firmamıza bağlı olarak çalışan Çayyolu Nedime Ekibi nin tamamı kendi personellerimizden oluşur. Maaş + sigorta + yemek ve ulaşım masrafları ile birlikte 3 personelin bizim için maliyeti 9.000 tl dir. Gördüğünüz gibi başka firmalara nazaran hem personel hemde malzeme giderleri olarak en az yarı yarıya daha uygun fiyata mal etme başarısı gösteriyoruz. Kar ettiğimiz aylık on bin tl nin üzerinde bir parayı değerli müşterilerimize indirim olarak hediye ediyoruz.

Çayyolu Kına Nedime Kiralama arzu ettiğiniz her an emrinizdedir. Çayyolu Kına Nedime Kiralama Fiyatı en uygun fiyata kullanımınıza sunulmuştur. Çayyolu Kına Nedime Ekibi eleman alımları da devam etmektedir. Çayyolu Kına Nedimeleri istihdamı konusunda Ankara’nın fazla personel çalıştıran firması biziz. Çayyolu Kına Kaftanı Kiralama yapmak isteyenler siparişlerini verdiklerinden sonra hiçbir ayrıntıyla uğraşmıyor. Dilediğiniz adrese Kına Kaftanı Kiralama ürünleriniz kendi aracımız ile ekstra bir ücret talep edilmeden teslim edilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?