0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
11 Eylül 2017
263 kez görüntülendi
ÇANKAYA KINA NEDİMESİ

ÇANKAYA KINA NEDİMESİ KİRALAMA

Çankaya Kına Nedimesi Kiralama dilediğiniz an yanınızda. Çankaya Kına Nedimesi Kiralama Fiyatları sonbahar kampanyası ile birlikte ciddi düşüş içerisindedir. Çankaya Kına Nedimeleri kendi çalışma arkadaşlarımız olup maaşlarını bizden alan elemanlardır. Dolayısı ile Çankaya Kına Nedime Ekibi kına yerinde sizden gerek para, gerek başka bir şey hiçbir istekte bulunmayacaktır. Çankaya Kına Dans Ekibi nin yaptığı danslar rakipsizdir. Birde Çankaya Kına Kaftanı Kiralama içinde bizden destek aldıysanız, herkesin sizin kınanızı konuşacağı kesin.

Kına Nedime Kiralama Çankaya büromuz bundan yaklaşık 15 yıl önce açılmıştır. Dolayısı ile Çankaya ya bu hizmetlerin tümünü ilk biz getirdik. Daha önce Ankara geneli faaliyet göstersek te günün gerektirdiği koşullara uyup her ilçe için yerel çalışma yapmayı uygun gördük. Çankaya halkı çok uzaklardan talep ettiği hizmeti şimdi kendi bölgesinden isteyebiliyor. Buda yaşanılan bazı sıkıntıların önüne geçmek oluyor.

Eski zamanlarda İlçemizde bir kına yapılacağı zaman daha öncede belirttiğimiz gibi Kına Dans Ekibi dışarıdan talep edilirdi. İlçemiz bir çok yere uzak bir ilçedir ve İlimizin dışında yer almaktadır. Hal böyle olunca firmalar yol için harcadığı parayı haklı olarak müşteriye yüklemekte buda satın alacağınız hizmetin ciddi oranda artmasına sebep olmaktaydı. Ayrıca her organizasyon firması bir iş aldığında aracının yıpranma payını, yola bağlı olarak ekibin gidiş ve dönüş saatlerini dikkate almak zorundadır. Bütün bunlar fiyatı neredeyse iki katına çıkartmakta, İlçemiz oturanları özel günleri için kına nedimesi kiralama yapmak adına servet ödemekteydi.

Bizim şirketimiz ile aynı mahallede oturuyor olmanız bir hayli yüksek ihtimal. Öyle olmasa bile Çankaya’nın en uzak yeri aracımız ile bizim için 15 dakika. Ekibimizin de biran evvel merkeze dönüp, diğer iş için rahat rahat hazırlanabileceği de muhakkak. Bu nedenle en az yarı yarıya fiyat veriyoruz ve kar ediyoruz.

Çankaya Kına Nedimeleri Kiralama İlçemizde artan nüfus oranı baz alınıp, evlenecek çiftlerin yıllık yüzdelerine bakılıp, hatta sınırlar içerisinde bulunan kına salonları değerlendirilip uzun uğraşlar sonucu hayata geçirilmiştir.

Çankaya Kına Nedimesi Kiralama resmi bir firmadır. Çankaya Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatı tek mevsim değil, her mevsim ucuzdur. Çankaya Kına Nedimeleri eğitimli insanlardan oluşur. Çankaya Kına Nedime Ekibi görür görmez içinize sinecek kadar sıcak kanlıdır. Çankaya Kına Dans Ekibi bölgesinde her gün organizasyon gerçekleştirmektedir. Çankaya Kına Kaftanı Kiralama teşekkür eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?