0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÜMİTKÖY KINA NEDİMESİ KİRALAMA

10 Eylül 2017
297 kez görüntülendi
ÜMİTKÖY KINA NEDİMESİ KİRALAMA

ÜMİTKÖY KINA NEDİMESİ KİRALAMA

Ümitköy Kına Nedimesi Kiralama sayfamızla karşınızdayız. Ümitköy Kına Nedimesi Kiralama Fiyatları konusunda sizlere yardımcı olacağımızdan hiçbir kuşkunuz olmasın. Ümitköy Kına Nedimeleri kına gelinin mutluluğu için her arzusunu yerine getirecektir. Ümitköy Kına Nedime Ekibi özel şovları ile herkesi mest edecek. Ümitköy Kına Kaftanı Kiralama yapmak isteyen herkese de kapımız açık.

Kına Nedime Kiralama Ümitköy kiralık kaftanlarının kalitesi ile en yakın rakibine fark atmaktadır. Kaftan kiralamasını genelde kına kız ekibini oluşturan gelinlerimiz arkadaşlarının giyinmesi için kiralar. Arkadaşlarının kaftanı giymesi ortamın havasını bile değiştirir. Bu ürünün kiralama bedeli çok düşük olup geceye kattığı anlam para ile satın alınamayacak kadar farklı olacaktır.

Ümitköy Kına Nedimeleri Kiralama iki gün önce Selvi nin kına organizasyonunu gerçekleştirdi. Selvi kınasından bir hafta önce kiralamasını gerçekleştirmişti. Kına için davetiyeye ihtiyaç duymayıp, düğüne göre daha kapsamsız bir organizasyon olduğu için yakınlarını ve arkadaşlarını telefonla çağırmayı uygun görmüştü. Bir kere Selvi’nin hiçbir şey içinde kalmasın diye ne yapacağımızı kendi ekibimiz arasında konuştuk. Kızımızın kına davetiyesi bastıramamasının sebebi ekonomik nedenlere dayanıyordu.

Derhal sevinin istediği davetiyelerden bir saat içinde yüz adet basarak kendisine hediye ettik. Sadece 1 saat içerisinde davetiyelerini teslim alan selvi kınaya bir hafta olmasının avantajı ile davetiyelerini geniş geniş dağıtma imkanı buldu. Davetiyesini binddallı modeli olan bir davetiyeden seçen kızımız herkesten çok olumlu geri dönüşler aldığını bize bildirdi. Onun adına mutluluk duyduk. Ve bu hizmet için kendisinden hiçbir ücret talep etmedik.

Ümitköy Kına Nedimeleri verilen adrese ulaştığında ortamda ki hava aynı anda değişmişti. Profesyonel Kına Dans Ekibimiz herkesin ağzını açık bırakacak danslarını sergilerken davetliler eğlencenin doruklarına ulaşmıştı. İnanırmızınız programın daha yarısında iken o gün orada yakın zamanda düğün yapacak olan 4 kızımız kınasına bizi davet etti. Görenlerin bu kadar keyif aldıkları gecelere imza atmak bizim alıştığımız bir durum.

Ümitköy Kına Nedimeler Kiralama yapmak isteyen herkese sadece nedime konusunda değil her konuda yardımcı oluyoruz. Mesela davetiye bütçeniz kalmadı ise hiç sorun değil. Hayalinizde ki tasarımı size hediye edebiliriz. Karşılığında sadece bir gülümsemeniz bize yeter.

Ümitköy Kına Nedimeleri göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder. Ümitköy Kına Nedimeleri Kiralama işlemini dilediğiniz an bizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Ümitköy Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları sizin bölgenize özel kampanyada dır. Ümitköy Kına Nedime Ekibi kiralayan herkese Ümitköy Kına Nedime Kaftanı Kiralama sizlere hediye edilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?