0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BATIKENT KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

24 Eylül 2017
232 kez görüntülendi
BATIKENT KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

BATIKENT KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

Batıkent Kına Nedimeleri yoğun istek ve talepler doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bir projedir. Batıkent Kına Nedimesi Kiralama yapmamız için yöre sakinlerinden çok fazla istek aldık. Batıkent Kına Nedimesi Kiralama Fiyatları nıda müşterilerimizin gösterdiği ilgiye teşekkür etmek amacı ile özel olarak oluşturduk. Batıkent Kına Dans Ekibi ni seçerken bu bölgede oturan kızlarımızdan yararlanmaya özen gösterdik. Kına Nedimeleri Kiralama Batıkent şimdi sizler ile açılışının beşinci yılını kutluyor.

Batıkent Kına Nedimeleri kiralama hizmeti önceleri firmamızın sunduğu hizmetler arasında yoktu. Genellikle Batıkent Davul Zurna Kiralama amacı ile çalışmalarımızı bölgede çok uzun yıllardır sürdürüyorduk.Gelin çıkartma, sünnet için davul zurna, asker uğurlama merasimi gibi katılım gerçekleştirdiğimiz her ortamda hem davetliler hemde bize işi veren büyüklerimiz tarafından oldukça beğenildik.

İnsanlar zamanla en kaliteli projeleri bizim gerçekleştirdiğimiz düşüncesi ile davul ve zurna anlamında her işe bizi layık gördü. Alanımızda gösterdiğimiz bu başarının neticesinde bizden düğün ve kına organizasyonu yapmamızı da sıklıkla istediler. İşlerimizin yoğunluğundan dolayı gelen bu talepleri teşekkür ederek geri çevirsek te bir süre sonra yoğun arzu ve istek noktasında bizimde direncimiz kırıldı. Müşterilerimize hayır dememek için Batıkent Kına Nedimeleri Kiralama hizmetini bundan tam beş yıl önce faaliyete geçirdik.

Çalışamaya başladığımız ilk gün bile öyle yoğun bir teveccüh gördük ki! Açılışından bir hafta sonra 10 kına organizasyonu gerçekleştiren bir kuruluş olarak tarihe geçtik. İşe yeni başladığımızı bilen kimseler bile bizlere daha önce ki çalışmalarımızdan dolayı fazlaca güvendiği için programını bizim gerçekleştirmemizi ısrarla istediler.

Batıkent Kına Nedimeleri Kiralama sizlerin eseridir. Batıkent Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları size duyduğumuz minnetin doğal sonucu olarak çok ucuz fiyatlaradır. Batıkent Kına Nedimeleri sizin mahallenizden kopup gelmiş kişilerden oluşur. Batıkent Kına Dans Ekibi bizden herhangi bir şey alan herkese ücretsiz gönderilecektir. Batıkent Kına Nedime Ekibi ile Kına Nedimeleri Kiralama Batıkent aynı şirketin yan kuruluşlarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?