0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇANKAYA KINA ORGANİZASYON

14 Aralık 2017
160 kez görüntülendi
ÇANKAYA KINA ORGANİZASYON

ÇANKAYA KINA ORGANİZASYON

Çankaya Kına Organizasyon 2017 senesinde olduğu gibi 2018 yılında da adından sıkça söz ettirecek. Çankaya Kına Organizasyonu alanında uzman yönetim kadrosu ile yeni sezonun çalışmalarını ara vermeden gerçekleştiriyor. Çankaya Kına Gecesi Organizasyonu yaptırmak isteyen herkesi firmamıza bekleriz. Çankaya Kına Organizasyon Paketleri gerek fiyatları ile gerekse paketlerinin içeriği ile rakipsiz. Çankaya Kına Organizasyon Fiyatları ile ilgili sitemizin fiyat politikaları sekmesini mutlaka ziyaret edin. Şimdi gelin hep birlikte bizimde işimiz olan ‘kına’ nın tarihine bir göz atalım.

Ortadoğu da yetişmesine rağmen kınası ile ünlü olan ülke Hindistan’dır. Bu ülkede gelinlerin ve genç kızların el, kol, ayak, yüz, şakak bölgelerine birbirinden güzel desenlerle uyguladıkları kına bütün dünya ülkelerinin dikkatini çekmektedir. Ülkemizde belkide ortak kültür olması sebebi ile Hindistan kınalarından etkilenmiş bir çok vatandaşımız kına geceleri için hint kınacısı talep ederek bütün davetlilere kına yakılmasını istemiştir.

Hindistan’da kına uygulaması için özel bir güne ihtiyaç duyulmaz. Kına halk yaşamının bir parçası olmuştur. Tasarımları bütün dünya’nın dikkatini çekmiş ve taklit edilen çalışmalar olarak tarihe geçmiştir. Hindistan’da bir sanat haline gelen kına ‘mehndi’ yani geçici dövme olarak adlandırılmaktadır. Dünya medeniyetlerince kullanılan bu maddenin etimolojik kökenine değinecek olursak Arapça ‘hınna’ dan meydana gelmektedir. Batı dillerine de Arapça’dan geçmiştir. İngilizce karşılığı ‘henna’ demektir. Türkiye’de basit tabir ile ‘henna night’ kelimesi ‘kına gecesi’ nin tam karşılığına tekabul eder.

Çankaya Kına Organizasyon telefon numaralarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Çankaya Kına Organizasyonu erken kayıtlarında kına tahtı ücretsiz gönderim kampanyası vardır. Çankaya Kına Gecesi Organizasyonu başka hiçbir yerde bulamayacağınız içerikleri ile kullanıma sunulmuştur. Çankaya Kına Organizasyon Paketleri detayları sitemizde yer almaktadır. Çankaya Kına Organizasyon Fiyatları na en uygun bedellerle sahip olmak için acele edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?