0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

08 Mart 2018
339 kez görüntülendi
ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

ANKARA DÜĞÜN SALONLARI

Ankara Düğün Salonları için size mükemmel tavsiyelerimiz var. Düğün Salonu Ankara Fiyatları da yazımızda mevcut. Ankara Düğün Salonu Etlik için ayrı bir yer açtık. Ankara Keçiören Düğün Salonları içinde en ucuzları sizin için seçtik. Ankara Düğün Salonları Fiyatları 2018 güncel liste burada. Ankara Otel Düğün ayrı araştırıldı. Ankara Kır Düğünü Fiyatları Forum arıyorsanız işte size mükemmel bir portal.

Ankara Mamak Düğün Salonları arasında en fazla tutulan yer Ankara Düğün Salonları Yenimahalle olarak tavsiye edilen salonlardır. Bu salonlar genellikle 600 – 1000 kişi aralığındadır. Türk Milleti için evlilik günü çok önemlidir. Hem erkek tarafı hemde kız tarafı bu nedenle düğün salonlarına büyük önem verir. Aileler ve evlenecek çiftler bu mutlu günlerinde bütün yakınlarını ve tanıdıklarını aralarında görmek ister. Arkadaşlarının mutluluklarına ortak olmasını ister.

DÜĞÜN SALONU ANKARA FİYATLARI

Eskisine nazaran salon fiyatlarında ciddi atışlar göze çarpmaktadır. Özellikle son 4 yıldır Ramazan ayının yaz günlerine gelmesi, ramazan sonunda yapılacak düğün sayısında ciddi artış yaşanmasına sebep olur. Düğün Salonu Ankara Fiyatları da gelen talepler bazında sürekli artış göstermiştir. Artan fiyatlara artık düğünlerin çok farklı havalarda gerçekleşmesi de sebep olmuştur. Bu durum aileler açısından en fazla masraf yaptıkları dönemde masraflarının 2 katına çıkması sonucunu doğurmuştur.

ANKARA DÜĞÜN SALONU ETLİK

Etlik bölgesi son dönemlerde düğün mekanları konusunda kendisini aşmıştır. Bölgede ki salon sayısı her geçen sezon artış gösterirken buna bağlı olarak kalitede çok yukarılara çıkmıştır. Ankara Düğün Salonu Etlik alanında mekanların ardı ardına açılması rekabeti de beraberinde getirdi. Yatırımcılar daha tercih edilebilir olmak için salonları açısından farkındalık yaratmaya çalıştı. Salon süslemesinden, ses sistemlerine kadar artık her şey büyüleyici. Öyle ki ikramlıklar bile fazlaca çeşitlenmiş durumda.

ANKARA KEÇİÖREN DÜĞÜN SALONLARI

Ankara Keçiören Düğün Salonları denilince akla ilk olarak Altınpark Düğün Salonları gelmektedir. Genel itibari ile düğünlerin gerçekleştiği diğer mekanlar ise Estergon kalesi içerisinde ki mekanlardır. Keçiören’in en büyük düğün salonu eski adıyla Halil İbrahim Sofrası, şimdiki adıyla Ihlamur Kasrı olarak bilinen mekandır. Bu mekan arka bahçesi, balkonları dahil komple sandalye kapasitesi yaklaşık 2000 kişiliktir. Mekanın ışıklandırması ve ses sistemi ise Ankara düğün salonları arasında rahatlıkla dereceye girebilir.

ANKARA DÜĞÜN SALONU FİYATLARI 2018

Ankara Düğün Salonu Fiyatları 2018 fiyat listesi mekanın kişi sayısı, ikramlıklar, yemekli olup olmayacağı, salonun tutulduğu dönem, sanatçı sayısı, masa süslemesi, ekstra organizasyon giderleri gibi etmenlere bağlı olarak ciddi farklılıklar göstermektedir. Genel itibari ile standart ikramlı bir akşam düğünü fiyatı 250 – 500 kişilik salonlar için hafta içi 5000 – 6000 arası hafta sonu ise 6000 – 8000 arasındadır. 500 – 1500 kişilik mekanlar ise 10.000 – 20.000 tl arasında değişmektedir. Hayırlı işini gece bırakmayıp kışın ortasında rezervasyon yaptıranlar en kötü ihtimalle verilen fiyatların yarısına kayıtlarını yaptırmaktadır.

ANKARA KIR DÜĞÜNÜ FİYATLARI FORUM

Hemen hemen şehir hayatından bunalan herkesin içinde Ankara’dan uzaklaşıp köy hayatına dönme uktesi vardır. Aklımızda ki bu hayal bir çok kişinin düğün tarzına da yansımıştır. Son 4 yıldır Ankara’da kır düğünü kültürü baş göstermiş, yenilik arayan kişiler kır düğünleri ile dünya evine girmeye başlamıştır. Ankara Kır Düğünü Fiyatları Forum sayfası tamda bu noktada evlilik hazırlığı yapmakta olan kişilerin imdadına yetişir. Bildiğiniz gibi Başkentin yerleşim yerleri genel itibari ile betonarme şeklindedir. Kır düğünü yapılacak en uygun mevkiler bu yüzden hava alanı mevki (Saray – Altınova – Esenboğa – Çubuk) istikametidir. Onun dışında şehrin batı yakasında Etimesgut – Sincan – Yenikent hattı yine Ankara’nın en fazla tercih edilen kır düğünü mekanlarıdır.

ANKARA MAMAK DÜĞÜN SALONLARI

Kelime bazında google de en fazla aranan kelime Ankara Mamak Düğün Salonları olmuştur. Madem bu kadar talep var, herkes aradığını kolayca bulsun diye konuyu ele aldık. Düğün Salonları ilçemizde genel itibari ile Natoyolu – Cebeci – Abidinpaşa – Akdere bölgelerinde konuşlanmıştır. Bölge salonları hakkında ortalama bir fiyat verebilmek çok güçtür. Çünkü Mamak Düğün Salonları arasında çok elit ve lüks mekanlar, aynı zamanda varoş diye adlandırabileceğimiz mekanlarda bulunmaktadır. Her bütçeye uygun alternatifleri ile salon ihtiyacınızı ilçe içerisinden rahatlıkla halledebilirsiniz.

ANKARA OTEL DÜĞÜN

Düğününü otel’de yapmak isteyenlere süper fikirler vereceğiz. Ankara Otel Düğün denilince akla ilk de monte otel gelmektedir. Otelimiz 4 yıldızlı tipik bir Ankara oteli olup yenilenen yüzü ile müşterilerine sezon boyunca hizmet verecektir. Otelimizde ayrıca komple kına organizasyonları da bulunmaktadır. Havuz başı salonu, farklı hint tarzı kombinasyonu ile beğeneceğinize kesin gözü ile baktığımız oteli listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca otel geniş park alanı, merkezi koordinatları, vip araç transferleri ile her ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte.

ANKARA DÜĞÜN SALONLARI YENİMAHALLE

Yenimahalle yüz ölçümü bakımından Ankara’nın en geniş ilçelerinden biridir. Keçiören – Etimesgut ilçelerine komşuluk yapmaktadır. Sınırları Keçiören – Etlik bölgesinden başlayıp, Şentepe – Yükseltepe hattına kadar uzanır. Diğer taraftan batıkent – ostim bölgesini de kapsayan dev bir coğrafyayı içerisinde barındırır. Ankara Düğün Salonları Yenimahalle denilince İstanbul yolu üzerinden – Keçiören – Etimesguta kadar uzanan devasa bir alanda ki bütün salonlar akıllara gelir. Tahmin edebileceğiniz gibi İstanbul Yolu Adem Doruk Balık Tesisi dahil Demetevler merkez ile birlikte yüzlerce salon ilçe sınırları içerisinde bulunur. Bu salonların içerisinde Halka mal olmuş sanatçıların bizzat kendi salonları bile vardır. Halk ozanlarımızdan değerli Oğuz Yılmaz beyin kendi salonu da Yenimahalle de bulunmaktadır.

Ankara Düğün Salonları çalışmamız umarız işinize yaradı. Düğün Salonu Ankara Fiyatları hakkında artık fikir sahibisiniz. Ankara Düğün Salonu Etlik için dilediğinizi seçin. Ankara Keçiören Düğün Salonları diğer bölgelere göre daha uygun. Ankara Düğün Salonları Fiyatları 2018 listemize göz atın. Ankara Otel Düğün iyi bir tercih olacak. Ankara Kır Düğünü Fiyatları Forum sayfamız yayında. Ankara Mamak Düğün Salonları ve Ankara Düğün Salonları Yenimahalle için yukarıya bakın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?