0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA KINA TAHTI KİRALAMA

31 Ocak 2018
1 kez görüntülendi
ANKARA KINA TAHTI KİRALAMA

ANKARA KINA TAHTI KİRALAMA

Ankara Kına Tahtı Kiralama bizim yaklaşık 10 yıldır yaptığımız bir iş. Kına Tahtı Kiralama Fiyatları Ankara bu nedenle çok ucuza nakliye bizden kapınızda. Ucuz Kına Tahtı arayanların tek seçimi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kiralık Taht Fiyatları Ankara en iyi fiyat garantisi ile beğeninize sunulmuştur. Kına Tahtı Fiyatları özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ankara İkinci El Kına Tahtı ofisimiz ise bu ay açılmıştır.

Ankara Kına Tahtı Kiralama yapmak isteyen müşterimiz öncelikle istediği tahtın özelliklerine karar vermesi gerekmektedir. Örneğin çift kişilik bir taht yada tek kişilik bir taht müşterimizin tercihi olabilir. Kına tahtı kiralaması yapılırken olmazsa olmaz bir diğer etkende gelin hanımın giyeceği bindallı rengi ile tahtın renginin aynı olması gerçeğidir. Aksi halde ciddi bir uyumsuzluk oluşacak para vererek gecenize kattığınız aksesuar göze hoş gelmeyen bir etmen olarak kalacaktır.

Kına Tahtı Kiralama Fiyatları Ankara kiralama esnasında size bindallınızın rengini muhakkak sorar. Eğer o gece için tercihiniz fuşya rengi bir kaftansa kesinlikle size kırmızı bir taht gelmez. Yaptığımız işte objelerin birbirini tamamlaması ve genel bütünlük çok önemlidir. Eğer sizin kaftanınız yeşil renkli ise kına tahtımız yeşil olarak adresinize gelir. Cibinlikleri ve döşemesi sizin kıyafetiniz ile aynı olur. Bu sayede o gece göz kamaştırırsınız.

Ankara Ucuz Kına Tahtı piyasanın en iyi fiyatını size vermiş olabilir. Bu asla size eskimiş yada kırık dökük bir tahtı size göndereceğimiz anlamına gelmez. Aksine ürünlerimizin hepsi sıfır ayarında dır. Firmamız 2017 senesinin tamamını sürekli yatırımlarla geçirmiş ve envanterine 500 parça kına tahtı dahil etmiştir. Ürünlerimizin her birinin en az 7 döşeme renk seçeneği bulunmaktadır. Her ürünümüze nedime pufları, büstüyerleri, rüzgar gülleri, cibinliği gibi bütün olması gereken yan ve tamamlayıcı aksesuarlarda dahil edildi. Emin olun aynı ürünü başka firmalar 2 kat daha fazla fiyat teklifleri ile kiralamaktadır.

Bir günde tam on kına gecesine toplam 5 araç ile kına tahtı götürüp kuruyoruz. Araç sayımızın yeterli olmasından dolayı sizlere mükemmel bir iyilik daha yaptık. Ankara’nın neresinde olursanız olun kına tahtlarımızın nakliyesini ve montajını biz gerçekleştiriyoruz. Üstelik sizden bütün bunlar için bir lira bile ekstra ücret talep etmiyoruz.

Kına Tahtı Fiyatları kurulum + nakliye + bütün aksesuarları ile birlikte ve çift kişilik olmak üzere sadece 300 tl dir. Eğer nakliyeyi kendiniz yapmak isterseniz, bunun için sizin yada bir tanıdığınızın müsait bir aracı varsa 50 tl gibi bir ücret toplam tutardan düşülebilir. Ancak tahtımızın ölçüleri gereği uygun araba şart olup yükleme getirdiğiniz araca merkezimizden yapılmaktadır. Tamamen boş durumda olan Fiat Doblo veya Renault Kangoo tarzı bir ticari araç bile bu iş için yeterlidir.

Ankara Kına Tahtı Kiralama fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kına Tahtı Kiralama Fiyatları Ankara yılın her ayı aynı değildir. Ucuz Kına Tahtı isteyenler kiralamalarını kış ayında yaparlarsa maksimum avantaj elde ederler. Kiralık Taht Fiyatları Ankara her model ürünü seçiminize sunmuştur. Kına Tahtı Fiyatları az önce belirtilmiştir. Ankara İkinci El Kına Tahtı rezervasyonları sürekli dolmaktadır. Acele edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Yağmur dedi ki:

    Kına tahtı ile ilgili her probleminizi çözeceklerine yürekten inanıyorum. Ben ta Kırıkkale’ye istedim bu hizmeti. Şehir dışı demediler, ekstra ücret söylemediler, hemen getirdiler. Küçük bir şehirde yaşıyorum. Toplam 2 tane organizasyon firması var. İkisininde elinde ürünleri yoktu. İyikide yokmuş. Beş para etmez şeylere bir dünya para istiyorlar. Onların sayesinde başkent organizasyonu tanıdım. Allah kendilerinden razı olsun…

  2. Büşra dedi ki:

    Süper bir firma kesinlikle düşünmeyin. Ankara Kına Tahtı Kiralama alanın en iyi firması

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?