0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KINA KIZI İŞ İLANLARI

06 Eylül 2017
1 kez görüntülendi
KINA KIZI İŞ İLANLARI

KINA KIZI İŞ İLANLARI

Kına Kızı İş İlanları için başvuru yapabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Şu an halen Kına Kızı İş Alımları devam etmektedir ve firmamız bu kategori de yapılan bütün başvuruları kabul etmekte, her başvuruyu titizlikle inceleyip adaylara hemen geri dönmektedir. Kına Kızı İş Başvuruları sitemiz üzerindeki telefon numaralarından yada iletişim formlarımız aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Ankara Kına Kızı İş İlanları kriterlerimizi okumanız başvuru öncesinde sizin diğer adaylardan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Ankara Kına Kızı İş Başvuruları yapacak her adayda öncelikli aranan kriter kişinin kendine güven duymasıdır. Kendine her anlamda güvenen birey çevresine de güven verecektir. Güler yüzlü hanımlar iş başvurularında daha avantajlıdır. Hizmet sektörü çok kırılgan bir sektördür ve müşteri memnuniyetinin temelinde hizmet sağlayıcı personellerinin güler yüzlü olması yatmaktadır. Alanda çalışan ekibimiz kına salonuna gelenleri kolonya ve bazı ikramlarla karşılarlar. Kapıdan daha ilk girişte misafirlere kına sahibi adına sıcak davranmanız firmamızın o programa sizi gönderdiği için mahcup olmamasını sağlar.

Ankara Kına Kızı İş İlanları gerçekleştirecek hanımlarda yaş konusunda ciddi yaptırımlar yoktur. Ancak genel tercihimizi 18 – 30 yaş aralığında kullanırız. Bu 17 yaşında ki yada 32 yaşında ki bir hanım efendinin bizimle çalışamayacağı anlamına gelmez. Hem yukarıda ki hemde aşağıda yazacağımız kriterleri taşıdığınıza inanıyorsanız şansınızı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Ankara Kına Kızı Eleman Alımı yapılırken insan kaynaklarının dikkat ettiği en büyük özelliklerden biride adaylarımızın diksiyonudur. Diksiyonu düzgün olan adaylar organizasyonlarda firmamızı daha iyi temsil etmektedir. Müşteri ile iletişimi kuvvetli olan çalışanlarımız şirketimizin daha fazla tavsiye edilir olmasına katkıda bulunmaktadır.

Ankara Kına Kızı Personel Alımları yapılırken kişilerin tecrübelerine tabi ki bakılır. Ancak şu an bünyemizde çalışan bir çok kızımız çekirdekten yetiştirdiğimiz kızlarımızdır. Bu sebeple tecrübeniz olmasa bile rahatlıkla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayede hayatınızda her zaman kullanabileceğiniz altın bir mesleğiniz olur.

Kına Kızı İş İlanları kriterlerinden bir diğeri adaylarımızın profesyonel oyun havalarını oynayamasalar bile oyun havası oynamaya yatkın olmalarıdır. Gerekli beceriye sahip olmayan adaylar işe kabul edilmezler. Genelde gidilen programlarda çifte telli, oryantal, roman havası ve bir tanede karadeniz havası oynanmaktadır. Tekrar etmekte fayda var. Siz bu havaları şu an oynayamıyor olabilirsiniz. Bu işe kabul edilmenize engel bir durum teşkil etmez. Fakat oyun havaları konusunda bir yeteneğiniz olmalı. Sürekli eğitim ve kurslar ile biz size her şeyi öğretiyoruz.

Kına Kızı İş İlanları ön şart ve koşullar yukarıda ki gibidir. Adayların eğitim durumları, oturdukları ilçe, medeni halleri, fizikleri, tecrübeleri önemli olmayıp isteyen herkes detaylar ve ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilir. Son olarak hem yukarı da açıklayarak yazdıklarımız, hemde yazamadığımız kriterlerimizi toplu bir liste olarak sizlere sunduk. Göz atmanızı tavsiye ederiz. İşte adaylarımızda aradığımız özellikler.

 • Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve bakımlı olmak
 • Sorunlara çözüm üretebilecek, sorumluluk üstlenebilecek kişiler olmak
 • Kendini geliştire bilmek ve insani ilişkilerinde başarılı olmak
 • Ekip çalışmasına uygun, dürüst ve güvenilir olmak
 • Oyun havaları oynama konusunda yeteneğe sahip olmak
 • İdealist, hedefleri olan kişilerle çalışmak tercihimizdir

Kına Kızı İş İlanları ile ilgili hazırladığımız bilgilendirmenin sonuna geldik. Kızı İş Alımları son başvuru tarihi 01.09.2020 dir. Kına Kızı İş Başvuruları detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara Kına Kızı İş Başvuruları nı yapan adaylar ertesi gün aranacaktır. Ankara Kına Kızı İş İlanları insan kaynakları tarafından incelenir. Ankara Kına Kızı Personel Alımları üstteki yazılanlar baz alınarak yapılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 22 YORUM

 1. Burçin karaca dedi ki:

  Merhabalar ben kına kızı iş başvurusu için rahatsız ettim ama tekrar dönüş yaparsanız çok sevinirim

 2. handan dedi ki:

  Bende sizlerle çalışmak istiyorum

 3. Gizem dedi ki:

  Yukarıda kriterleri kendimde görüyorum ve her türlü yapacağımı bilmiyorum hala ekibe arkadaş arıyorsaniz dönüş yapmanı beklerim iyi günler

 4. Sıla Arslan dedi ki:

  Ben kesinlikle fazlasıyla bu kiriterlere sahibim lütfen bana bir dönüş yapın

  1. Masalada dedi ki:

   Hala çalışmak ister misiniz

 5. Büşra Özkan dedi ki:

  Merhabalar, halen kına kızı arıyor musunuz? Arıyorsanız lütfen bana geri dönüş yapın iletişime geçelim. İyi çalışmalar.

 6. Mualla dedi ki:

  Ben 3 ay zeybek kursu verdim okullarda romanı su gibi oynarım oyun havası da aynı şekilde neşeli biriyim yabancı dans kursu aldım her tülü şekilde oynarım hala eleman arıyorsanız çalışmak isterim

 7. Esma dedi ki:

  Kina kizi icin eleman ariyorsaniz benj arayabilirsiniz

  1. meltem ceren dedi ki:

   iletişim numarası atın

   1. burak dedi ki:

    Merhaba 0543 402 94 97 bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 8. Merve dedi ki:

  Bende başvuru yapmak istiyorum Ankara da ikamet ediyorum oyun havasını çok severim ve iyi oynarım

  1. meltem ceren dedi ki:

   iletişim numarası alabilir miyim ?

   1. burak dedi ki:

    Merhaba 0543 402 94 97 bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 9. Ecenur erkaya dedi ki:

  Hala alımınız varsa ben gelebilirim eski halk oyuncuyum çok bilgim var kınalarla ilgili

  1. meltem ceren dedi ki:

   merhaba iletişim numarası alabilir miyim elif hanım

   1. burak dedi ki:

    Merhaba 0543 402 94 97 bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 10. Elif dedi ki:

  Aktif halkoyunu oyuncusu olmakla birlikte antrenörlüğünü aldım, alımlar devam ediyorsa lütfen iletişim kuralım

 11. meltem ceren dedi ki:

  merhaba iletişim numarası alabilir miyim elif hanım

  1. burak dedi ki:

   Merhaba 0543 402 94 97 bize bu numaradan ulaşabilirsiniz.

 12. Rukiye dedi ki:

  Hâlâ arıyorsanız ben gelmek isterim 22 yaşındayım ankarada yaşıyorum devamlı çalışa bile eğim bir is

 13. Rukiye dedi ki:

  Hâlâ arıyorsanız ben gelmek isterim 22 yaşındayım ankarada yaşıyorum devamlı çalışa bile eğim bir is bu

 14. asena dedi ki:

  eleman alımınız hala varmı acaba

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?