0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA KAFTAN KİRALAMA

14 Kasım 2019
124 kez görüntülendi
ANKARA KAFTAN KİRALAMA

Ankara Kaftan Kiralama yapacaklar 2020 sezonunda ciddi problemlerle karşılaşıyor. Ankara kiralık kaftan modelleri ne bakanlar fiyatları görünce şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Ankara büyük beden kaftan fiyatları ise 5000 tl ye varan kiralama bedelleri ile evlenecek olan çiftleri oldukça düşündürüyor. Keçiören kaftan kiralama sı yapacaklar ise çok şanslı. Çünkü merkezi Keçiören de bulunan başkent organizasyon 250 TL den başlayan fiyatları ile 2020 kaftan modelleri kiralama konusunda ailelere büyük kolaylıklar sunuyor. Bünyesinde bulundurduğu otuzu aşkın modelle her zevke ve her bütçeye uygun çözümler sunan başkent organizasyonun en pahalı kaftan modelinin ise 750 TL olması gelinleri oldukça sevindiriyor.

Kaftan kiralama kına gecesi olacak olan gelinlerin özellikle son yıllarda başvurdukları bir yöntemdir. Gerek sıfır ürünlerin gerçekten çok fahiş fiyatlarla satılıyor olması, gerekse ürün ne kadar olursa olsun kızlarımızın hayatlarında bir kez ve sadece bir kaç saat giyecek olması gelinlerin kiralama yolunu seçmelerine sebep oluyor. İşte başkent organizasyon tamda bu noktada devreye giriyor. Bordo, Fuşya, Mor, Lacivert, Yeşil, Turkuaz gibi her renk ve her model kaftanları başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla kullanımınıza sunuyoruz. Ürünlerimizin %90 sıfır 2020 model ürünlerdir. Firmamızı ziyaret ederek, kaftanlarımızı yakından görüp, beğendiğinizi hemen deneyebilirsiniz. Modellerimizin bazılarını aşağıda yayımlıyoruz.

ANKARA KİRALIK KAFTAN MODELLERİ

Firmamız ankara kiralık kaftan modelleri olarak otuzu aşkın ürün ile sizlere hizmet vermektedir. Ürünlerimizin kiralama bedelleri 250 TL ile 750 TL arasında değişmektedir. 750 TL lik ürün grubu tamamen hint işleme modeller olup piyasada kiralama fiyatları 2000 TL den aşağı değildir. Başkent Organizasyon müşterilerine en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunmaya söz vermiştir.

ANKARA 2020 KAFTAN MODELLERİ

Ankara 2020 kaftan modelleri arasında en çok tercih edilen model hint modeller olarak dikkat çekmekte. Dantelli düz modellerin yerini ağır işlemeli ve boncuklu modeller almakta. Eskisi kadar çok tercih edilmeseler bile dantelli kafan modelleri ise ekonomik olmalarından dolayı hayla bir çok firmanın envanterinde bulunmakta.

Renk konusuna değinecek olursak 2020 yılında da bordo kaftanlar birinciliği eline almış gibi görünüyor. Kına gecesinin de rengi olarak bilinmesinden dolayı kırmızı tonları her zaman aranan renkler arasında. Ancak turkuaz – lacivert gibi alışılmışın dışında görünen kaftan renkleri de farklılık yaratmak isteyen gelinlerin tercihi.

Başkent Organizasyon tasarım harikası ürünleri aynı noktada bulacağınız ender firmalardandır. Gerek ürün yelpazemizin oldukça geniş olması, gerekse tüketici dostu fiyat politikalarımız sebebi ile 2019 yılında Elmadağdan, Gölbaşına, Kırıkkale’den Konya Kuluya, Sincan’dan, Haymana ve Polatlıya kadar Ankara’nın ve Türkiye’nin her noktasından yüzlerce gelinin tercihi olduk. 2020 yılı sezonu içinde envanterimizde ki ürünleri komple sıfırlayıp, tasarım harikası kaftanları sıfır olarak beğeninize sunduk. Erken rezervasyon fırsatlarını sakın kaçırmayın.

ANKARA BÜYÜK BEDEN KAFTAN

kaftan kiralama konusunda faaliyet gösteren bir çok firma ankara büyük beden kaftan kiralaması yapmak isteyen kişileri suistimal edercesine fiyat vermektedir. Standart beden bir ürün için örneğin 600 TL talep eden kiralamacılar büyük beden bindallı söz konusu olduğunda fiyatı %100 artırıp 1200 TL bedel çıkartmaktadır. Başkent Organizasyon 2020 model büyük beden kaftan konusunda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Hiçbir ekstra ücret olmasızın büyük beden kaftanları, standart beden kaftan fiyatına kiralamak artık bizimle mümkün. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA TESETTÜR KAFTAN KİRALAMA

Tesettürlü gelinlerimiz buraya dikkat! Başkent Organizasyon’da sizin içinde profesyonel çözümler tabi ki var. Ankara tesettür bindallı kiralama konusunda başka hiçbir yerde bulamayacağınız renk, model ve fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Artık beğendiğiniz bir kaftan için kumaşçıya gidip, ürün rengine uygun kumaş alıp, açık yerlerini kapatmak için uğraşmayacaksınız. Tesettür olarak kiralamasını yaptığımız her kaftanın iç elbisesi komple kapalı, profesyonel iç elbiselerden oluşmaktadır. Bu muhteşem hizmeti başkent organizasyon farkı ile sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz.

KEÇİÖREN KAFTAN KİRALAMA

Firmamızın merkezi Keçiören’dedir. Bu sebeple keçiören kaftan kiralama denilince akıllara ilk Başkent Organizasyon gelmektedir. Ancak daha öncede belirttiğimiz gibi kaftan kiralamak için firmamıza şehir dışından bile müşteriler gelmektedir. Piyasayı iyice araştıran gelinlerimiz aynı sekment ürünlerde en az %50 daha uygun fiyat verdiğimizi göreceklerdir.

KAFTAN KİRALARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Kaftan kiralaması yapacak olan gelinlerimiz öncelikle kiralamayı yapacağı firmanın gerçekten kendisine sorun çıkartmayacağından emin olmalıdır. Özellikle son yıllarda 2-3 model ürün koyarak iş yapmaya çalışan firmalar, bazı müşterilerinin kaydını almış, ancak rekabetçi piyasa şartlarına dayanamayarak ofislerini kapatmışlardır. Bir çok gelinin kaporası ziyan olduğu gibi kına gecesine kısa bir süre kala yeniden kaftan bulma telaşına girişmişlerdir. Bu tip mağduriyetlerle hiç karşılaşmamak için ürünü kiralayacağınız firmanın eski bir firma olmasına, piyasada tanınır olmasına özellikle dikkat etmelisiniz.

Ankara kaftan kiralama için araştırma halinde olan gelinlerimize bir başka tavsiyemiz ise şudur. Kiralamayı yapan herkes kiralayacağı ürünü ilk defa kendisinin giyinmeyeceğini, daha önce giyildiğini hatta kendisinden sonrada giyileceğini tabi ki bilir. Kullanıma bağlı olarak her üründe deformeler yaşanmakta, ürünlerin kullanıldığı her gün kaftanlar kirlenmektedir. Gelinlerimiz anlaşmış oldukları firmalardan ürünü kuru temizlemesi, ütüsü ve tadilatı yapılmış tertemiz bir şekilde alacaklarının teminatını almalıdır.

Başkent Organizasyon her kiralanan ürünü koşulsuz şartsız hijyen kuralları ve müşteri memnuniyeti bakımından kuru temizlemesini yaptırmakta, müşterilerine sıfır ayarında tertemiz kaftanlar temin etmekt

KAFTAN BOYLARI HERKESE OLUR MU?

Ankara kaftan kiralama yapacak olan gelinlerimizin aklını meşgul eden en önemli konulardan bir tanesi de, kaftan boylarının farklı boyda ki kızlarımıza olup olmayacağıdır. Öncelikle bütün kaftanlarımızın standart ölçülerde olduğunu bir kez daha belirtelim. Ancak endişe edilecek bir şey yok. Boyunuz kısa bile olsa bindallının altına tarlatan giyeceğinizden dolayı ürünü rahatlıkla üzerinizde taşıyacaksınız.

Bazı istisnalarda yok değil. Bazı gelinlerimizin boyu yapı itibari ile aşırı derecede kısa olabiliyor. Onlarında bütçeleri dahilinde özel dikim ürünleri tercih etmeleri gerekiyor.

KAFTANLAR KAÇ BEDENE KADAR OLUYOR?

Ankara kaftan kiralama anlamında beğeninize sunduğumuz ürünler standart olarak 34-40 beden arasında ki hanımlara rahatlıkla oluyor. İç elbiselerimizin tamamı ipli ayarlanabilir elbiselerdir. Bu nedenle birbirinden farklı bedenlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Vücut yapıları farklı bazı kızlarımızda ise 32 – 42 beden arası ürünler bulunabilmekte. Bir kaftanın sizin için uygun olup olmadığını onu denediğinizde anlarsınız. Sizi en kısa zamanda ofisimizde misafir etmek istiyoruz. Lütfen bizim ürünlerimize bakmadan kiralamanızı yapmayın.

KAFTAN İÇ ELBİSESİ

Kaftan iç elbisesi tesettürlü ve düz model olarak ikiye ayrılıyor. Kaftan iç elbiseleri nde her iki ürün grubunda da bordo, dantelli beyaz, saten beyaz, parlak gold, mat gold seçenekleri vardır. Ve yine kaftan iç elbiseleri 1 numara 2 numara 3 ve 4 numara olmak üzere farklı bedende ki gelinlerimize hitap etmektedir.

KAFTAN KİRALAMA SÖZLEŞMESİ

Her kiralanan üründe olduğu gibi kaftan kiralamalarında kaftan kiralama sözleşmesi kullanılmaktadır. Başkent Organizasyonda yapılan sözleşme ise her iki tarafında menfaatini korumak adına yapılır. Kiralayan tarafın nasıl ki ürünü tam, eksiksiz ve zamanında teslimat zorunluluğu varsa Başkent Organizasyonunda ürünü temiz, tadilatı yapılmış, anlaşılan saat ve tarihte teslimat zorunluluğu vardır.

İş bu maddeler her iki taraf içinde imzalanarak kayıt altına alınır. Böylece kiralayan tarafında, kiraya veren tarafında hakları saklı tutulur. Her iki tarafında mağdur olması önlenir. Sözleşmeler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞEHİR DIŞI KAFTAN KİRALAMA

Firmamızın şehir dışı kaftan kiralama hizmeti bulunmaktadır. Genellikle şehir içine göre ekstra bir ücret çıkmasa da, ürünün tesliminin imkansız olduğu durumlarda 4-5 gün müşterinin elinde kaldığından bazen fiyat farkı olmaktadır. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

BİNDALLI KAFTAN

Bindallı kaftan aslında aynı şeydir. Ancak bir kesimin ürünleri bindallı, farklı bir kesimin ise aynı ürünlere kaftan demesi akıllara bindallı ve kaftan arasında ki fark nedir sorusunu getirmektedir. Bindallı komple bir iç elbise ile dış işlemeli elbisenin tamamına denirken, kaftan sadece dış elbise olarak nitelendirilmektedir.

ANKARA KAFTAN KİRALAMA

Bu sizinle ilk karşılaşmamız değil. Ankara kaftan kiralama için daha öncede instergam yada facebook ta arama yaptığınızda da ilk biz karşınıza çıkmıştık. Eğer sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyorsanız iyice düşünün. Mutlaka bizi daha öncede gördünüz. Yada bir radyo reklamında denk geldiniz bize. Belkide daha önce evlenen bir arkadaşınız yada akrabanız bizi size tavsiye etti. Pazarının lider markası olan bir markanın en son google yazısını okuyorsunuz. Ne dersiniz hala tanışma vaktimiz gelmedi mi?

PURSAKLAR KAFTAN KİRALAMA

Firmamız pursaklar kaftan kiralama olarak ta hizmetinizdedir. Bizi hemen arayarak ürünlerimiz arasından kendiniz için en uygun olanı seçin. Birbirinden avantajlı fiyatlarla kaydınızı hemen yaptırın.

ÇUBUK KAFTAN KİRALAMA

Çubuk kaftan kiralama için henüz bu ilçede faaliyet gösteren bir ofisimiz yok. Ama size başka iyi bir haberimiz var. Çubuk bölgesine en yakın kaftan kiralaması yapabileceğiniz tek işletme başkent organizasyondur. Arzu ederseniz bu yazıda paylaştığımız kaftan modellerine bir göz atın. Eğer size göre olduğunu düşündüğünüz bir model varsa hemen bizi arayarak model ismini söyleyin ve fiyat alın. Farkımızı bizi aradığınız anda anlayacaksınız.

MAMAK KAFTAN KİRALAMA

Mamak kaftan kiralama bedelleri 250 TL den başlamaktadır. Merkezimin belirlediği fiyatlar ürünlerin işleme mi, dantel mi olduğuna göre ve eğer işleme bir model ise işleme ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Elimizde 2019 sezonuna ait hiçbir ürün bulunmayıp envanterimizde ki bütün kaftanlar 2020 tasarım ve sıfırdır.

Mamak kaftan kiralama için bizimle iletişime geçin. Erken rezervasyonlarda en az %20 indirim mevcut sakın kaçırmayın. Burada yayınlamadığımız ürünleri whatsapp hattımızdan talep edebilirsiniz.

ULUS KAFTAN KİRALAMA

Ulus kaftan kiralama fiyatları 2020 de evlenecek çiftlerin canını yakıyor. Şirketler ürün kiralama için neredeyse o ürünün satın alımı kadar fiyat talep ediyor. Özellikle bu gölgede dolar ve euro artışını bahane eden esnaf geçen seneye nazaran bu yıl kaftanları en az yarı yarıya daha pahalı kiralıyor. Fiyat etiketini gören aileler kara kara düşünüyor.

Düğün salonuydu, ev eşyasıydı, çeyiziydi derken zaten fazlaca masraf yapmış olan aileler sadece bir kaç saat giyilecek bir kaftana servet ödemek istemiyor. Buraya dikkat! Size bütün samimiyetimizle söylüyoruz Ulus civarında 2000 TL kiralama bedeli olan ürünü sadece 750 TL ye kiralıyoruz. Eğer beğendiğiniz bir model orada 600 TL ise bizde muhtemelen 300 TL dir. Ulus kaftan kiralama yapacak olan aileler lütfen modellerimizi ve fiyatlarımızı görmeden son kararınızı vermeyin.

Başkent Organizasyon ulusa sadece 5 – 7 KM uzaklıktadır. Araç ile ulaşım süresi yaklaşık 15 dakika civarındadır. Hamamönü kaftan kiralama içinde bu süre en fazla 3 km ve 5 dakika daha artmaktadır. Eğer bu civarda kaftan bakmış, yorulmuş ve yüksek fiyatlardan sıkılmış bir halde internette başka bir alternatif arıyorsanız biz şimdi şu anda sizi ofisimizde tanışmak için bekliyoruz. Eğer aracınız yoksa bile bir çok dolmuş ve otobüs kapımızın hemen önünden geçiyor. Bizce biran evvel buraya gelmek için bir çok sebebiniz var. Peki ya sizce?

KIZILAY KAFTAN KİRALAMA

Kızılay kaftan kiralama için buraya gelen bir çok gelin hayal kırıklığına uğruyor. Bedeller o kadar yüksek ki artık bazı gelinler kına geceleri için bindallı giyinmekten bile vazgeçiyor. 1500 – 2000 TL bir bindallıya para ödemektense 500 – 600 TL ye satın alınabilecek bir abiyede hemen hemen aynı görevi görüyor. Bu yöntem son yıllarda bir çok gelin tarafından sıklıkla uygulanıyor.

Kaldı ki bazı kızlarımız bindallı gibi yöresel kıyafet giyinmekten de hiç mi hiç hoşlanmıyor. Sadece adet diye asla giyinmek istemeyecekleri kaftanlara bir dünya para ödemek zorunda kalan genç kızlar abiyelere yöneliyor. Hatta kendisinin kına gecesine gelmemiş bir yakının düğününde yada kınasında bu abiyeyi birden fazla kez giyinebiliyor.

Kızılay kaftan kiralama yapacak daha dikkatli gelinlerimiz ise internetten hummalı bir araştırma işine girişiyor. Doğru anahtar kelimeleri kullanarak bu yazıya erişiyor ve okuyor. Hemen sitede en altta bulunan ‘hemen ara’ butonuna tıklayarak başkent organizasyon yetkilileri ile iletişime geçiyor. Kuvvetle muhtemel kızılayda 2000 TL ye gördüğü bir kaftanı başkent organizasyondan sadece 500 TL ye kiralıyor.

YENİMAHALLE KAFTAN KİRALAMA

Yenimahalle kaftan kiralama yalnızca bu bölgeye özel muhteşem bir kampanyayla karşınızda. Kiralamasını bu bölgeden yapacak olan müşterilerimize kiraladıkları ürün hangisi olursa olsun koşulsuz şartsız 5 adet arkadaş kaftanı hediye. Arkadaş kaftanları kına yakma merasimi esnasında gelinin kız arkadaşlarının ve akrabalarının giyindikleri kaftanlardır. Elimizde kırmızı, mor ve lacivert renk seçeneği mevcuttur.

Aynı kampanya batıkent kaftan kiralama içinde geçerlidir. Fakat bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez yada arkadaş kaftanları istenmese bile kiralanan üründen ekstra bir indirim talep edilemez.

ÇANKAYA KAFTAN KİRALAMA

Çankaya kaftan kiralama bölgenin büyüklüğü nedeni ile oldukça geniş bir coğrafyaya yayılmaktadır. Sadece çankaya için firmamıza 15 km uzakta bir adresteyseniz daha önce ofisimize gelerek beğendiğiniz ve kaporasını ödediğiniz ürünü kına günü ücretsiz nakliye ile size biz ulaştırıyoruz. Size sağladığımız kolaylığın tadını çıkartmak kalıyor. Çankaya ilçesi için şu bölgelere hizmet veriyoruz. Balgat kaftan kiralama, dikmen kaftan kiralama, çukurambar kaftan kiralama, esat kaftan kiralama, çayyolu kaftan kiralama, ümitköy kaftan kiralama

SİNCAN KAFTAN KİRALAMA

Sincan kaftan kiralama yapmak isteyen gelinlerimiz bulabilecekleri en uygun fiyatlarının bizde olduğundan emin olabilirler. Hatta bu bölgede kiralama yapmak isteyen gelinlerimiz Paket Tesir den yararlanarak hem bindallılarını hemde kına organizasyonlarını oldukça uygun fiyata ikisi bir arada kiralayabilirler. Kaftan seçenekleri otuzun üzerinde modellerden oluşmakta iken paket tesir de 3 nedime kız, çift kişilik kına tahtı, 10 adet arkadaş kaftanı a dan z ye bütün kına malzemeleri bulunmaktadır.

Peki hem organizasyon hemde bindallı ne kadar? Sizi daha fazla meraklandırmadan hemen söyleyelim. 1000 TL. Evet yanlış anlamadınız her şey dahil kına organizasyonu + profesyonel gelin kaftanı sade ve sadece 1000 TL.

ETİMESGUT KAFTAN KİRALAMA

Kaftan; her yerden öylesine kiralanacak bir ürün değildir. Hayatınızın en özel günü için kendinize layık gördüğünüz yöresel bir kostümdür. Siz gecenin sultanıyken ve bütün gözler sizin üzerinizdeyken tabiri cayizse kaftanınız sizi prensesler gibi göstermeli, güzelliğiniz herkesi büyülemelidir. İşte yıllarca hayalini kurduğunuz etimesgut kaftan kiralama yapmak için aradığınız o kıyafet yalnızca bizde. Lütfen size iddiamızın doğru olduğunu ispat etmemize izin verin. İlk fırsatınız olduğunda ofisimize çay içmeye gelin. Hayallerinizi süsleyen o kaftanı, ofisimizde ki mankenlerin üzerinde göreceksiniz.

Eryaman kaftan kiralama yapacaklar dikkat! Eryaman bölgesinde faaliyet gösteren, sonu consept olarak biten bir firma 2019 sezonunda onlarca gelini mağdur etmiştir. 300 TL lik ürünleri müşterileri adeta aldatarak 1000 TL ye kiralamış bir çok müşterinin maddi kaybına sebep olmuştur. Şikayetler bununla da sınırlı değil. Tarafımıza gelen bir çok iddiaya göre kiralama günü gelinler kirli, pis kokan ürünlerle karşılaşmıştır. Lütfen bütün gelinlerimiz kiralama yaptıkları firmaların sektörünün eski ve tanınan firmalar olduğuna özellikle dikkat etsin.

GÖLBAŞI KAFTAN KİRALAMA

Gölbaşı kaftan kiralama arayışında olan gelinler kiralamanın hangi şartlar altında olduğunu merak ediyor. Kaftan kiralama ile ilgili sırası ile şu işlemler gerçekleşiyor. Müşterilerimiz öncelikle bindallılarımızı görmek için ofisimizde misafirimiz oluyor. Alanında uzman personelimiz grup grup ayrılmış ürünleri size teker teker gösterirken fiyatlar hakkında da size bilgi veriyor. Biz önce ürünü size denettirip, beğendirip fiyatını sonra vermiyoruz. Önceden söylüyoruz ki siz ister denemeyi düşünün, ister düşünmeyin. Üstelik bir çok firma ürünü beğendiğini söyleyen gelinlere nasıl olsa kiralayacak zihniyeti ile yüksek fiyat söyler. Biz önceden fiyat vererek kontrolün tamamen sizde olduğunu gösteriyoruz.

Eğer ilk bakışta beğendiğiniz ürünler varsa ürünün sizin kına gecenizde müsait olup olmadığını kontrol ediyoruz. İncek kaftan kiralama müşteri danışmanı en son aşamada ürünü denemeniz için size teslim ediyor. Denemeden sonra eğer kiralamaya karar verdiyseniz sadece 100 TL kapora ile kaftanınız sizin adınıza rezerve ediliyor. Kiralama günü ürününüz kuru temizlemesi yapılmış, ütülenmiş bir şekilde size teslim ediliyor.

DİĞER HİZMET BÖLGELERİ

Firmamızın ücretsiz nakliye ile tarafınıza kaftanları ulaştıracağı bölgeler şunlar; akyurt kaftan kiralama, etlik kaftan kiralama, polatlı kaftan kiralama, ayaş kaftan kiralama, ulus kaftan kiralama, kayaş kaftan kiralama, nallıhan kaftan kiralama, lalahan kaftan kiralama, elmadağ kaftan kiralama, şereflikoçhisar kaftan kiralama, evren kaftan kiralama, kahramankazan kaftan kiralama, kızılcahamam kaftan kiralama, bala kaftan kiralama

KINA KAFTANINI KİM ALIR?

Kına gecesinde gelinin giyeceği kına elbisesini genellikle erkek tarafı temin eder. Hatta bu kadarla da sınırlı kalmaz. Gelinin giyeceği ayakkabı, çanta, küpe ve aksesuar, iç çamaşırı, kuaför masrafları, kına yerinde dağıtılacak içecek ve çerezlerde erkek tarafına aittir. Fakat bu bilgi baki değildir. Kına gecesi masraflarını genellikle erkek tarafı yapsa da bazı yörelerde kına gecesi ve kına kaftanı kız tarafına aittir.

Son 10 yılın en popüler uygulamalarından biri kına organizasyonlarıdır. Günümüzde kına organizasyonlarının ücretini erkek tarafı da kız tarafı da karşılamaktadır. Aslında bu mesele aileler ve çiftler arasında ki anlaşmaya göre değişir. İmkanı varsa erkek tarafının bu harcamaları üstlenmesi makbuldur. Fakat maddi durum el vermiyorsa bu ücretleri kız tarafı da karşılayabilir. Yada toplam tutarı her iki taraf eşit şekilde ödeyebilir.

KAFTAN DAHİL KINA ORGANİZASYON PAKETLERİ

Muhtemelen bu sayfaya ankara kaftan kiralama gibi bir anahtar kelime yazarak girdiniz. Bu konu hakkında merak ettiğiniz, aklınıza gelebilecek bütün bilgilerin detayını yukarıda ki bölümde vermiştik. Şimdi sizi harika bir teklifle şaşırtmak istiyoruz. Biliyoruz amacınız sadece kaftan kiralamak. Peki biz size kaftan ve kına malzmelerine vereceğiniz toplam para ile belkide daha ucuza bile komple organizasyon satın alabileceğinizi söylesek! Hemde kaftan dahil. Eğer ilginizi çektiyse buyurun devam edelim. İyi ama bu nasıl oluyor?

Bizi daha rahat anlamanız ve kendi açınızdan hesabınızı en doğru bir şekilde yapabilmeniz için bir senaryo üzerinden devam edelim. Diyelim ki ankara kaftan kiralama için bizimle iletişime geçtiniz ve orta segment bir ürünümüzü beğendiniz. Kaftanınız için ödeyeceğiniz kiralama bedeli 550 TL olsun. Şimdi kına gecesine doğru devam edelim. Piyasada bulabileceğiniz en ucuz kına sepet ve tepsisinin 100 tl olacağından emin olabilirsiniz. Ama bununla da bitmiyor. Şimdi sırada el mumu, tef, hediyelik, kuru ve yaş kına, omuz ve yüz örtüleri gibi bir çok detay var.

Yukarıda ki saydığımız detayların toplamı ise en az 500 TL dir. Kaba bir hesap ile kaftan + komple kına malzemelerine 1050 TL net ücret ödediniz. Peki sadece 1000 TL ye bütün bunlara hatta çok daha fazlasına sahip olacağınızı biliyor musunuz?

Evet daha fazlası diyoruz. Çünkü ankara kaftan kiralama dan çok farklı bir hizmetiniz var artık. Ve bu hizmetin içerisinde ledli davulları ile 3 Nedime kızdan tutunda, kaftanınızla takım kına tahtına kadar her şey var. Devasa karşılama panosundan, tamamen ücretsiz fotoğrafçıya kadar. Paketimizi bütün detayları ile inceleye bilin diye hemen buraya bir görsel iliştirelim.

İşte bu kadar. Tabi teklifimizin sadece erken rezervasyonlar için geçerli olduğunu da bir kez daha belirtelim.

ANKARA KAFTAN KİRALAMA

Ankara kaftan kiralama rehberimiz 2020 yılında bütün gelinlerimizin oldukça işine yarayacak. Ankara kiralık kaftan modelleri 250 TL den başlayan fiyatları ile sizlerle. Ankara büyük beden kaftan arayan gelinlerimizi ofisimize bekleriz. Keçiören kaftan kiralama için adres: Şenlik Mahallesi, Beyler Sokak No: 7/B Keçiören – Ankara. 2020 kaftan modelleri nin tamamı yukarıda yayınlanmıştır. Kaftan kiralama ile ilgili aradığınız her şey kaftan sayfamızda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?