0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ETLİK KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

24 Eylül 2017
288 kez görüntülendi
ETLİK KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

ETLİK KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

Etlik Kına Nedimeleri hakkında her soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Etlik Kına Nedimeleri Kiralama için Keçiören de bulunan şirketimizi ziyaret edebilirsiniz. Etlik Kına Nedimesi Kiralama Fiyatları bu bölgede oturan herkes için çok caziptir. Etlik Kına Dans Ekibi arzu ederseniz sizin için şirketimizde kısa bir sunum gerçekleştirebilir. Etlik Kına Nedime Ekibi de aynı gün kendilerine eşlik edecektir.

Etlik Kına Nedime Kiralama konusunda İlçemizde adam akıllı çalışan bir kaç firmadan başka hiçbir firma yoktur. Zaten organizasyon şirketi anlamında çok az çalışan şirket vardır. Keçiören de kına organizasyonu için mekan sayısı da oldukça azdır. İlçemizde kınalarını yapmak isteyen kızlarımız genellikle bunun için Altınpark’ın içinde bulunan cafeleri tercih ederler.

Düğün salonu bakımından oldukça zengin olan Keçiören’in yıl içerisinde yapılan düğünlerin çokluğu düşünüldüğünde kına konaklarının olmaması çok üzücüdür. Yine kına geceleri için kullanılabilecek özellikte olan yerlerin fiyatları da tercih sayısına bağlı olarak oldukça pahalıdır. Altınpark Anfa Salonu gibi çok elit yerlere gücü yetmeyen tüketici, Altınparkta bulunan diğer cafeleri de kiralayamayınca Gökçek parkı gibi yerlere yönelir.

Etlik Kına Dans Ekibi Keçiören Gökçek parkında bulunan Keçiörenliler Derneği, Keçiören Gençlik Derneği, Ankara Evi gibi mekanlara çok fazla katılım gerçekleştirmiştir. Bu mekanlar biraz daha küçük olmasına rağmen diğer yerlere nazaran fiyat konusunda iyi birer alternatiftir. 1.5 – 3 bin tl aralığında rahatlıkla 100 – 200 kişilik yerleri sıkı bir pazarlıkla kiralamak mümkündür. Mevsim ve gün şartlarına bağlı olarak kiralama ücretleri bu rakamların bile çok altına düşebilmektedir.

Etlik Kına Nedimeleri mekan sahiplerini tanıma avantajını sizin için kullanabilir. Etlik Kına Nedimesi Kiralama yaparken edeceğiniz kara, mekan karını da ekleyebilirsiniz. Etlik Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları çok özel fiyatlara kullanımınıza sunulmuştur. Etlik Kına Dans Ekibi hünerlerini sergilemek için sabırsızlanmaktadır. Etlik Nedime Ekibi ve Kına Nedimeleri Kiralama Etlik grubunun videolarını mutlaka izleyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?