0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ETİMESGUT DAVUL ZURNA

29 Ağustos 2017
533 kez görüntülendi
ETİMESGUT DAVUL ZURNA

ETİMESGUT DAVUL ZURNA KİRALAMA

Etimesgut Davul Zurna merkezi Etimesgut da bulunan ve Sincan ilçesini de kapsayan kuzey sahasının tamamına güvenle hizmet etmektedir. Eryaman, elvanket gibi alanın her yerini karış karış gezen Etimesgut Davul Zurna Kiralama kalite ve ucuzluğu bir arada sunuyor. Etimesgut Davul Zurna Kiralama Fiyatları her konuda fark yaratırken Etimesgut Davulcu ve Etimesgut Zurnacı nın performansları izleyenlerden tam not alıyor.

Sizlere hizmetlerimizi götürme arzusunda iken daha fazla ulaşılabilir olmamızın özellikle dijital pazarda müşterilerimiz içinde bizim içinde bir avantaj olacağını düşündük. Ancak bu konuda nereden başlayacağımızı bilmiyor, doğru hamleleri atmak için kararsızlık yaşıyorduk. Etimesgut Davul Zurna ya tanıştığımız, işini yaptığımız bölge esnafları Ankara Rehberi diye bir firmadan bahsediyor, mutlaka çalışmamız konusunda ısrarlarını dile getiriyorlardı.

İlk başta dijital pazara açılmayı ret edip daha çok gazete, broşür, bilboard ilanları, yerel radyolar gibi yazılı ve sesli reklam çalışmaları yapıyorduk. Taki Nevşehir de oturan bir müşterimiz ’10 gündür size ulaşmaya çalışıyorum, Etimesguttan gelin aldık. Belki sizsinizdir diye internette gördüğüm bütün numaraları aradım. Numaranızı en son zar zor bir dostumdan buldum. İnternetten size ulaşmanın mümkünatı yok’ diyene kadar.

İşte o gün artık dijital pazarda da bizi arayan kitlelere markamızı kolaylıkla bulabilecekleri bir çalışmanın artık zorunlu olduğu konusunda kararımızı aldık. İşe bize Etimesgut esnafı tarafından sıklıkla tavsiye edilen Ankara Rehberini araştırmakla başladık. Gerçekten de internette bu bilişim firması ile ilgili binlerce olumlu yorumlar vardı. Bizimde ilk izlenimimiz olumlu olduğuna göre artık harekete geçmek için bir engel kalmamıştı.

Bilişim sektöründe çok üç kağıtçılık döndüğünü, projelerin teslim edilmediğini, büyük bedeller ödeyerek e-ticarete adımını atan işletmelerin büyük zararlar ettiğini biliyorduk. Bu çekingenlikle Ankara Rehberi firmasını aradık. Kendileri bizi memnuniyetle karşılayıp Ankara Davul Zurna merkezine seo ve web uzmanlarını göndereceklerini söylediler.

Merkezimize aynı gün ulaşan yetkilileri firmamızın yöneticileri karşıladı. Gelen ekibin işinde ne denli uzman olduğu her hallerinden anlaşılıyordu. Biz internetten hiç anlamıyorduk ama bilişim ve seo uzmanları her konuda tavsiyelerini söylüyor, yapılacaklar hakkında anlayabileceğimiz bir dilde açıklamalar yapılıyordu. Görüşmemiz çay ve kahve ikramları ile devam ediyor ve iki taraf açısından da çok olumlu ilerliyordu. Etimesgut Davul Zurna Kiralama beklentileri firma tarafından tam olarak karşılanmış web sitesi ve reklam sözleşmeleri imzalanmıştı.

Arkadaşlarımıza işimizin çok acil olduğunu, bu çalışmalar için geç kalındığını özellikle belirtmiştik. Yardımcı olacaklarını bildirdiler. İnanırmısınız 1 aylık işi bütün imkanlarını kullanarak 1 haftada bitirdiler. Daha sistemimiz ilk yayına girdiği gün yüzlerce kez telefonumuz çaldı. Arayan kişiler öylesine bir arama yapmıyor resmen bizi arıyorlardı. Davulcularımızın, zurnacılarımızın ismini söylüyor, onların programını yaptığımızı ama numaramızı kaybettiklerini tekrar bir programları olduğunu iletişim bilgilerimizi internetten bulduklarını beyan ediyorlardı.

Bu çok şaşırtıcıydı. Sistem işliyordu. Etimesgut Davul Zurna Ekibi piyasa fiyatının üçte biri bir fiyata hizmetini satın almış, üstelik beklentilerinden binlerce kez üstün sonuçlara ulaşmıştı. Etimesgut esnafının firmayı neden bu kadar tavsiye ettiklerini daha iyi anladık.

Kısa zaman sonra sitemiz Etimesgut Davul Zurna Kiralama Fiyatları yazıldığında bile 1. sıradan çıkmış, haftalık rezervasyonlarımız tam 10 kat daha fazlaydı. Ama hatırlatmakta yarar var. Biz zaten bilinen, aranan bir markayız. Sadece  bundan önce telefonumuzu kaybeden vatandaşlarımız internetten bizi bulamıyorlardı. Bu çalışma sayesinde ciddi bir açığımızı kapattık. Şimdi Ankara Rehberine minnet borçluyuz.

Etimesgut Davul Zurna siz değerli müşterilerine dijital pazarda geç hizmet vermeye başladığı için özür diler. Etimesgut Davul Zurna Ekibi bundan böyle aradığınızda rahatlıkla bulabileceğiniz her önlemi almıştır. Etimesgut Davul Zurna Kiralama sizin memnuniyetinizi sağlayacak hiçbir çalışmadan kaçınmayacaktır. Etimesgut Davulcu sizlerden aldığı güç ile her gün üzerine koyarak ilerlemektedir. Etimesgut Zurnacı ziyafetlerinizin hayırlı geçmesini temenni eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?