0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

DAVUL ZURNA İLE KINAYA BASKIN

23 Ağustos 2017
295 kez görüntülendi
DAVUL ZURNA İLE KINAYA BASKIN

DAVUL ZURNA İLE KINAYA BASKIN

Davul Zurna İle Kınaya Baskın çok eski adetlerimizdendir. Ankara Davul Zurna İle Kınaya Baskın Yapmak isteyen erkek tarafını buraya alalım. Bildiğiniz gibi kınaya baskın yapan taraf erkek tarafıdır. Davul Zurna İle Kınaya Baskın Ankara çok eğlenceli bir organizasyondur. Davul Zurna İle Kınaya Baskın Fiyatları ise sizi asla üzmeyecek bir fiyatlandırmayla karşınıza çıkmaktadır.

Ankara Davul Zurna İle Kınaya Baskın adı üzerinde gizlice yapılmakadır. Şimdi en güzel adetlerimizden olan davul zurna ile kınaya baskın nasıl yapılır her yönü ile ele alacağız. Kına bildiğiniz gibi hanımlar için çok özel ve aylardır hazırlıklarını yaptıkları büyülü bir gecedir. Gelin kızlarımız bu organizasyon için her şeyin en ince detayını araştırır ve o gece çok güzel olsun ister. Nişanlınıza en mutlu gecede harika bir süpriz yapmaya ne dersiniz?

Kınaya erkekler yörelerimizin çoğunda katılım gerçekleştirmez. Kına kız tarafı ve erkek tarafı kadınları arasında genellikle bir sosyal mekanda gerçekleşir. Özellikle son yıllarda sadece kına için özel dizayn edilen mekanlarda vardır. Kına yapan kız tarafına erkek tarafının aniden davul ve zurna ile baskın yapması hem eğlenceli, hemde coşkulu dakikaların yaşanmasına sebep olur. Davul ve Zurnayı birden karşısında gören kız tarafı hayretler içerisinde olanları izler.

Baskına katılacak ekip özenle seçilmelidir. Çok kalabalık olmamasına özen gösterilmeli ancak zayıf bir katılım ilede baskına gidilmemelidir. Baskına giden araçlar program baskın vasfını yitirmesin diye kornalara basmaz. Kız kınasına katılan grup önlerinde davul zurna ile sessizce kız kına mekanının kapısına dayanır. Birden davul zurna bütün hiddeti ile çalmaya başlar. Sonuç olarak baskın başarı ile gerçekleşir.

Baskının gerçekleşmesinden sonra misafirlerin şaşkınlıklarını üzerinden atar. Sonra kız tarafı ve erkek tarafı birlikte bir süre oynar. Davul Zurna çalmaya devam ederken erkek tarafı da kız tarafı da şanına şan, şöhretine şöhret katar.
Program sonunda erkek tarafı iyi eğlenceler dileyerek güle oynaya kız tarafı mekanından ayrılır. Ankara Davul Zurna İle Kınaya Baskın yapan firmamız Davul Zurna İle Kınaya Baskın Ankara alanında müthiş baskınlar gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?