0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
26 Ağustos 2017
491 kez görüntülendi
ÇANKAYA DAVUL ZURNA

ÇANKAYA DAVUL ZURNA KİRALAMA

Çankara Davul Zurna ilçemizin her bölgesine hizmet götürmektedir. Çankaya Davul Zurna Kiralama işlemini Ayrancı, Emek, Cevizlidere, Çukurambar, Öveçler, Kolej gibi dilediğiniz her yerden gerçekleştirebilirsiniz. Çankaya Davul Zurna Ekibi anlaştığınız müzisyenler her hangi bir sebepten dolayı adrese gelmedi ise telefonda işinizin acil olduğunu bildirmeniz halinde anında adrese ulaşım sağlayacaktır. Çankaya Davulcu alanın uzman bir davulcudur. Çankaya Zurnacı ise gösterdiği performans ile bir çok kez tv kanallarından davet almış, ekran eğlence programlarının aranan yüzü olarak dikkat çekmeyi başarmıştır.

Çankaya Davul Zurna bugüne dek gördüğünüz, duyduğunuz, bildiğiniz her ekipten çok farklı şekilde çalışmakta, kiralama işlemini gerçekleştiren kişi başka ekip ile bizim aramızda ki farkı hemen anlamaktadır. Ekimiz bu hafta da bir lokantanın gezisine konuk olmuş, daha otobüs hareket eder etmez bütün katılımcıların yerinde durmamasını sağlamıştır.

Yolculuk boyunca kendisine gelen her isteği geri çevirmeyen ekibimiz günün ne kadar olağan üstü geçeceğinin mesajını otobüste bulunan herkese vermiştir. Gezi mogan gölüne düzenlenmiş, Gölbaşı – Gölbaşı olalı böyle eğlence görmemiştir. Mangalların yakılması ile birlikte gezi davetlileri çaldığımız havalarla halaylar çekmiş, kahkahaları yeri göğü  inletmiştir.

Çankaya Davul Zurna Ekibi yemeklerin hazır olmasından sonra ısrarları geri çevirmeyip kendine gösterilen yere oturup piknikçiler ile aynı sofrada yemek yemiştir. Öyle candan ve samimiyiz ki gerek konuşmamız, gerekse iyi niyetimiz sayesinde her müşterimiz mutlaka programın en geç birinci saatinde bizim dostumuz olmuştur.

Ailelerinin masasına güvenle bizi davet etmiş, sımsıcak aile ortamına bizi de dahil etmiştir. Çankaya Davul Zurna Ekibi piknik te hiçbir uyarıya gerek bırakmadan ortamın uygun olduğu bir anda tekrar davulu ve zurnayı eline almış, tabiri caizse ortalığı tozu dumana katmıştır.

Bu muhteşem müzik ve eğlenceye piknik alanında ki vatandaşlar kayıtsız kalamamış az sonra 30 kişilik bir grup ile başlayan halay içerisinde onlarca kez dönerek oluşturulmuş yüzlerce kişilik bir oyuna dönüşmüştür. Davul ve Zurna ile başlayan yolculuğumuz akşam olması ile tekrar davul ve zurna eşliğinde evlerimize dönerken devam etmiş, program katılımcılarının hepsi geçirdikleri en güzel günün piknik günü olduğunu belirtmiştir.

Çankaya Davul Zurna piknik günü en az davetliler kadar eğlenmiş ve o günün hiç bitmemesini herkes gibi istemiştir. Çankaya Davul Zurna Ekibi nin telefonlarını o gün orada bulunan herkes almış, birlikteliğimizin mutlaka süreceğini söylemiştir. Çankaya Davul Zurna Kiralama müşterilerimizin programlarını ölümsüzleştirmek için ertesi gün başka programlara katılım gerçekleştirecektir. Çankaya Davulcu ve Çankaya Zurnacı her düğünün, her pikniğin aranan müzisyenleri olmaya devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?