0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

23 Ağustos 2017
604 kez görüntülendi
BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Bekarlığa veda partisi günümüzde kızlar tarafından da, erkekler tarafından da uygulanan bir partidir. Düğünden önce yapılan bu partilerle evlenecek çiftler bekarlıklarına elveda derler. Bekarlığa veda parti mekanları genelde bir arkadaşın boş durumda ki evi olur. Bekarlığa veda partileri kişisel olarak evlenecek kişi tarafından organize edildiği gibi kızın yada erkeğin yakın arkadaşları yada akrabaları tarafından da organize edilebilir. Hatta bekarlığına veda edecek kişiyi bu organizasyonu yaparak mutlu edebilir, onun için anlamlı bir süprize imza atabilirsiniz. Bu ona en güzel düğün hediyesi olacaktır.

Bekarlığa Veda Partileri katılımcıları gençlerden oluşur. Orta yaşını biraz geçmiş kişiler bu partilere davet edilmez. Partide kişiler dilediklerince eğlenir, yer, içer. Bekarlığa veda partilerinde eğer istenirse davul zurna bile kiralanabilir. Davetlilerden birinin saz getirmesi de bu geceyi unutulmaz kılacaktır.

Bekarlığa Veda Partileri Ankara için organizasyon firmalarından da yardım alabilirsiniz. Ama eğer isterseniz internette yapacağınız küçük araştırmalar sonucu mekanınızı kendiniz bile firmalardan daha güzel süsleyebilirsiniz. Bu gün ile ilgili bir kaç tavsiyemiz olacak. Öncelikle yenecek ve içecekler bol olsun. Tahmin ettiğinizden daha kısa sürede tükenebilir. Birde gece boyunca çalınacak şarkıları daha önceden cd de toplayın. Oyun havaları falan mutlaka olsun. Biz iki kişi bir araya geldiğimizde kapı gıcırtısına oynayan bir milletiz unutmayın.

Bekarlığa Veda Partileri eğlenceleri tadında bırakılmalıdır. İki tarafında eğlenmek hakkıdır fakat düğünden hemen önce ortaya çıkacak bir huzursuzluğa yer verilmemesi gerekir. Özellikle bu konuda tavsiyemiz kesinlikle bu gece alkole yer vermemenizdir. Biraz ölçüyü kaçırdığınızda yapacağınız hatalar telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğabilir.

Bekarlığa Veda Partileri çok eğlenceli ve unutulmaz gecelerdir ama başka bir istatistik de bu gecede yaşanan olaylar yüzüne çiftlerin evlenemeden ayrıldıkları yönündedir. Erkek bekarlığa veda gecelerine gizli kapaklı dansözler çağrılmakta bu şekilde bir eğlence kız dan saklanmaktadır. Teknoloji çağında yaşadığımızı unutmayın. İki duble bir şeyler içtikten sonra sosyal medyada bir fotoğraf paylaşan herhangi bir davetlinin birlikteliğini sonlandıracağı aşikardır.

Aynı şey kızlar içinde geçerli. Lütfen bu gecelere nişanlınız istemiyorsa erkek arkadaşlarınızı davet etmeyin. Eğlencenin tozu biraz kaçırıldığı taktirde nişanlınız tarafından terk edilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu siteye girdiğinize göre muhtemelen bir bekarlığa veda partisi düzenlemeyi düşünüyorsunuz.

Morelinizi bozmak istemeyiz ama o kadar çok çift var ki bu sebepten ayrılan sizlere son bir uyarıda bulunmanın bir iyilik olacağını düşündük.

Bizim önerimize gelince! Eğer sizin içinde bir sakıncası yoksa kızın yakın arkadaşları ve akrabaları ile, erkeğin yakın arkadaşları ve akrabalarının katıldığı ortak bir bekarlığa veda töreni düzenleyin. Hem birbirinizin arkadaşları ile düğün dışında ciddi olamayan, protokol olmayan bir ortamda olmak herkesin birbiri ile iletişimini kuvvetlendirir. Eğer evlendikten sonra görüşme yasağı gelen kişiler varsa bu kişiyi eşinizin yakından tanımasını sağlayarak kendiliğinden vazgeçtiğini görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?