0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA ORGANİZASYON

07 Nisan 2018
687 kez görüntülendi
ANKARA ORGANİZASYON

ANKARA ORGANİZASYON

Ankara Organizasyon Burak AKÇAHANOĞLU tarafından kurulmuş olup sizlere Ankara Organizasyon Şirketi olarak hizmet vermektedir. Ankara Organizasyon Ajansları arasında en çok tercih edilen kuruluş olan şirketimiz Ankara Organizasyon Firmaları Listesi başarı sıralamasında ilk sırada yer almaktadır. Ankara Nişan Organizasyonu Şirketleri gibi bir çok yapıyı bünyesinde bulunduran firmamıza Ankara Organizasyon Şirketleri İş İlanları için başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara Organizasyon Doğum Günü alanında alımlarımız başlamıştır. Ankara Evde Nişan Organizasyonu yapmak için sitemizi ziyaret ettiyseniz tam malzeme listemizi pdf formatında bilgisayarınıza indirerek kontrol edebilirsiniz. Peki biz kimiz? Neler yapıyoruz? Yada organizasyon şirketlerinin görevi nedir buyurun hep birlikte inceleyelim.

ANKARA ORGANİZASYON

Ankara Organizasyon olarak faaliyet gösteren firmamızın resmi yazışma ismi Başkent Organizasyon olarak vergi dairesinde kayıtlıdır. Firmamız bundan yaklaşık 5 yıl önce kurulan, kısa zamanda pazarına yön veren çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken, iş ahlakının gerekliliklerini yerine getiren kurumsal bir şirkettir. Firmamızın kurucusu Burak Bey tam 12 yıldır ticaret ile uğraşmaktadır. Aynı adreste 12 yıldır esnaflık yapan Burak bey Ankara Rehberi firmasının sahibidir. 2004 yılında ticari hayatına başlayan Ankara Rehberi kısa sürede Ankara’nın her bölgesinden binlerce müşteriye ulaşmış ve kuruluşundan sadece 1 yıl sonra faaliyet gösterdiği her alanda Ankara’nın en büyük firması olmuştur.

Ankara Organizasyon Şirketi ilk açıldığı yıllarda Ankara Rehberi firmasının alt faaliyet markası olarak çalışmalarına devam etmiş ancak müşterilerinden aldığı yoğun ilgi nedeni ile firma yöneticilerinin başlı başına bu alana yönelmesi kaçınılmaz bir son olmuştur. Kısaca özetleyecek olursak esnaf ve tüketiciyi internet ortamında bir araya getirme amacı ile işleyen Ankara Rehberi site yatırımları ve özel anlaşmaları sayesinde arama motorlarının tümünde üst sıralardan reklam verenlerin çıkmasını sağlar. Bir bakıma internet reklam ihtiyacının giderilmesini sağlar. Firma ayrıca web sitesi tasarımları gibi profesyonel çözümleri ile müşterilerinin bilişim alanında ki açıklıklarını giderir.

Ankara Organizasyon Firmaları sektörüne geçiş yapma ihtiyacı kurucumuzun yukarıda ki işlerle hali hazırda uğraşıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Aslında temel çalışma prensipleri ele alındığında internet ortamında bir müşterinin sorunlarını çözmekle reel hayatta bir kişinin ihtiyaçlarına karşılık verebilmek arasında hiçbir tüzel fark yoktur. Kurucumuz organizasyon işini kısa sürede benimsemiş ve hizmet kapsamına bu nedenle dahil etmiştir.

ANKARA ORGANİZASYON

Ankara Organizasyon işte bu tecrübeli ekip ve yüksek şuurla kurulmuş değerli Ankara halkının her daim hizmetinde olan güzide bir yapıdır. Nitekim dürüst çalışmaları kısa zamanda karşılıksız kalmamış firmamız toplumun her kesiminden büyük talep ve kabul görmüştür. Merkezi Keçiören’de bulunan Başkent Organizasyon bugün kendi alanında her yıl binlerce program gerçekleştiren devasa bir şirkete dönüşmüştür. Sadece Ankara’nın değil, Türkiye’nin hatta Dünya’nın en iyi şirketlerinden bir tanesiyiz. Bizi çıktığımız yolculukta yanlız bırakmayan siz değerli çözüm ortaklarımıza teşekkürü borç biliriz.

Ticaret kelimesinin anlamı belirli bir malın, ürünün yada hizmetin birine para karşılığı satılmasıdır. Kimi zaman para yerine başka herhangi bir çıkar doğrultusunda da satış işlemi gerçekleşir. Tarih boyunca bu böyle olmuştur. Ancak firmamız ticaret kelimesinin karşılığını baştan yaratıyor. Çünkü biz sizinle hiç bir konuda çıkar odaklı iletişime geçmiyoruz. Önceliğimiz bizden beklentilerinizi tam olarak karşılayabilmek, bunu yaparken sizin bütün haklarınıza saygı duymak ve aldığımız parayı son kuruşuna kadar hak etmektir. Maalesef bizden başka hiç bir kar amacı güden firma olarak çalışan hiç kimse bu değerlere sahip değil.

Size az önce kuruluşumuzdan, buralara nerelerden geldiğimizden, amacımızdan ve hayallerimizden bahsettik. Gelin birde sektörümüzü bir bütün olarak ele alalım. Nereden çıktı bu organizasyon? Tarihte ki yeri nedir? Hangi ihtiyaçlar bizim işimizin bir pazar haline gelmesini sağladı? Size alanımız ile ilgili bilgi vermek bizi mutlu ediyor. Eğer sizde meraklı bir okuyucuysanız kesinlikle sıkılmayacaksınız. Buyurun başlayalım.

ORGANİZASYON

Organizasyon Fransızca kökenli bir kelimedir. Türk dil kurumuna göre karşılığı düzenlemek, gerçekleştirmek, tertiplemek şeklindedir. Kimi zaman düzenli örgütlenmiş bir toplum için kullanılırken, devletin hiyerarşik yapısını tanımlamak içinde bu kelime telaffuz edilebilir. Mantık çerçevesinde konuyu ele alacak olursak organizasyon bir gösterinin, bir toplantının, bir ziyafetin, bir faaliyetin düzenlenmesi demektir. Bütün bu faaliyetleri bilinçli ve düzenli şekilde gerçekleştirebilen kimseye de organizatör denilir. Organizatör olabilmek için bireylerin kendilerini yeterince yetiştirmiş olamaları önemlidir. Bunun yanında tecrübe sahibi olabilmek ise bizim mesleğimizin ilk sırasında yer alan en önemli niteliklerdendir. Kendisine organizatör denilen kimse üstlendiği programın başarılı ile gerçekleşmesini sağlamalı, program akışının sorunsuz ve herkese hitap edecek kadar etkileyici olması için çalışmalı, ortaya çıkabilecek beklenmedik problemleri profesyonelliği ile anında aşmalıdır.

ORGANİZASYON ŞİRKETİ ANKARA

Organizasyon Şirketi Ankara sizler için tarihin tozlu sayfaları arasında yeni araştırmalara başladı. Bugünlerde çok değişik alanlarda var olmaya devam eden organizasyon firmaları acaba ilk nasıl kuruldu? Aslında bakarsanız bu soruya tam bir cevap verebilmek mümkün değil. Çünkü elimizde bu işin oluşumu, gelişimi ve ilerleyişine yönelik hiç bir veri yok. Az önce ifade ettiğimiz gibi mesela Göktürkler döneminde geçimini tarımdan sağlayan bir çiftçinin vergilerle başa çıkamaması durumunda kendi ile birlikte kitleleri devletle yeni vergi anlaşmalarını sağlamak maksadı ile harekete geçirmesine de pekala organizasyon denilebilir. Dolayısı ile böyle girişimlerde zamanında kimler bulundu, ilk kim toplumsal bir olaya imza attı kestirebilmek mümkün değil.

Haberleri takip ediyorsanız ‘polis İstanbul’da organize bir suç çetesini çökertti’ gibi bir haber muhakkak duymuşsunuzdur. Buradan da anlaşılacağı gibi organizasyon belirli bir kitlenin bir amacı savunmak için eyleme geçmesi olarak da adlandırılabilir. Ortak amaca hizmet eden, aynı kaygıları yaşayan bireyler hiçbir girişim olmadan da kendiliğinden organize olmuş olabilir. Örneğin kızılayda maçtan sonra gezmekte olan bir taraftarın kendini tutamayıp takımı lehinde bağırmaya başlaması durumunu ele alalım.

Bu eylem tek kişilik bir hareket olarak nitelendirilecektir. Ancak oradan geçmekte olan aynı renklere gönül vermiş bir kaç insanında bu çağrıya ortak olduklarını düşünelim. Şimdi bir kişinin başlattığı hareket minik bir iletişim ile bir kaç kişiye de ulaşmış oldu. Daha sonra onları duyanların dakikalar içerisinde büyük kalabalık gruplarla ortalığı mahşer yerine çevirdiklerini hayal edelim. İşte takımları için tezahüratta bulunan grubumuz organize olmuş bir kalabalığı ifade eder. Ancak sizinde gördüğünüz gibi ortada ne bir girişimci vardır nede taraftarın ilk hareketinde böyle bir kalabalık oluşmasını amaçlayan farkındalık. Örneğimizde olduğu gibi kişiler yada toplumlar olumlu yada olumsuz aynı amaç doğrultusunda bilerek bile bir araya gelmeyebilir. Ancak onların bu hareketi yinede organizasyon olarak adlandırılacaktır.

ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ

Sizlere yardımcı olmak için yukarıda basit bir hareketin bile farkındalık olmaksızın organize bir girişime dönüşebileceği konusunda örnek verdik. Söz konusu olan organizasyon ise girişimlerin çoğu bilinçli olarak yapılmaktadır. Günümüzde organizasyon şirketleri olmazsa olmazdır. İnanların asla başaramayacakları işleri üstlenirler ve bu nedenle sayıları her geçen gün artarken, kendilerine olan talepte toplum yapısının iyileştirilmesi ile paralel olarak artmaktadır.

Bizler artık yaptığımız her işte yardıma ihtiyaç duyarız. Daha doğrusu işlerimizi minimum çaba harcayarak, maksimum kısa sürede halletmek isteriz. Teknoloji beklentilerimize göre şekillenir. Bilim ihtiyaçlarımız doğrultusunda gelişir. Çamaşır makineleri, otomobiller, mutfak robotları ve daha bir sürü icat insanoğlunun bahse konu olan arzuları neticesinde yapılmıştır. İşte organizasyon da tam olarak böyledir. Hayatımızı kolaylaştırır. Kaldı ki insanlar basit bir şey için organizasyon şirketleri ile anlaşma yapmaz. Eğer ortada böyle bir ihtiyaç varsa kişilerin kendileri açısından özel bir günü var demektir. Kimi zaman yemekli bir toplantı, kimi zaman düğün, kimi zamanda kına geceleri için profesyonel bir yardım gereksimini ortaya çıkar. Organizasyon şirketleri de tam olarak burada devreye girer. Başarılı bir organizasyon firmasının size neler katacağını merak ediyorsanız aşağıya bir göz atın.

ORGANİZASYON ŞİRKETİ SİZE ZAMAN KAZANDIRIR

Nedendir bilinmez gelişen teknoloji ile birlikte artık kendimize bile zaman ayıramaz olduk. Yoğun geçen iş tempoları, sosyal medya hesaplarına harcanan süre, şehrin rutin hareketliliği bizi bir çok şeyden mahrum etmeye başladı. Mesela evleneceksiniz. Uğraşmanız gereken bir sürü detay var. Salon için ayrı, gelin damat albümü için ayrı, kına mekanı – aksesuarları – alışverişi ile ayrı, gecenizde giyeceğiniz bindallı için ayrı ve burada saymanın mümkün olmayacağı ayrı ayrı detaylarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Kimileri için düğün salonun masa süslemesi bile önemlidir. Konuyu ne kadar irdelerseniz bu iş için harcayacağınız sürede artacaktır. Genellikle bütün bu işleri halletmek insanların haftalarını alır. Peki ya birilerinin sizin yerinize, hatta sizden çok daha fazla bütün bu detaylarla ilgileneceğini söylesek! İşte organizasyon şirketi ile anlaştıysanız bütün bunlar için vakit harcamayacaksınız demektir. Gidin ve müşteri temsilcinize sadece hangi hizmetlerin paketiniz de olmasını istediğinizi söyleyin. Kameraman’ınızdan tutunda düğün fotoğrafçınıza kadar bütün isteklerinizin yerine geldiğini göreceksiniz. İşinizi profesyonellere emanet edin, strese girmeyin. İşte bu kadar kolay.

ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ DAHA İYİSİNİ YAPAR

Ankara Organizasyon ne kadar ince, düşünceli, detay atlamaz ve hassas olursanız olun sizin yapacağınız organizasyondan çok daha fazlasını yapar. Gecenize görkem katar, hareketlilik katar. Sorun çıkmasına izin vermez. Davetlilerin ve sizin doyasıya eğlenmenizi sağlar. Mesela kendinize uzun uzun düşünüp hatta yakın zamanda bu işin başından geçtiği arkadaşlarınıza yada akrabalarınıza sorup uzun bir alışveriş listesi hazırladınız. Mükemmel olduğunuzu bizde biliyoruz. Ancak organizasyon hafife alınabilecek bir iş değildir. Bütün kriterleri çözdüm dediğiniz anda öyle bir yerden patlak verir ki, bütün gecenizin ellerinizin arasından kayıp gittiğini göz yaşları içerisinde seyredersiniz. Diyelim ki kına geceniz için eksik listesini tamamladınız. Bir firmanın o gün oraya getireceği bütün aksesuarları bulundurdunuz. Ancak ses sisteminde bir sorun çıktı. O zaman ne yapacaksınız? Ses bir gecenin her şeyidir. O olmadan olmaz. İşte gördüğünüz gibi bütün hassasiyetinize rağmen geceniz berbat oldu.

Ankara Organizasyon olarak tabi ki bizi seçmek zorunda değilsiniz. O zaman gidin herhangi bir rakibimizi seçin. Kesinlikle organizasyon işini kulaktan dolma bilgilerle kendi başınıza yapmaya kalkmayın. Şunu unutmayın. Belki siz yakın akrabalarınızın ki de dahil olmak üzere 20 yılda 3 – 5 düğün yapıyorsunuz ancak biz sezonda en az 1000 – 1500 arası düğün yapıyoruz. Bu anlamda bir düğünde görebileceğimizi düşündüğünüz her şeyi gördük. Birde bu işi on yıldır yaptığımızı düşünün. On binlerce programa katılım sağlamışız demektir. Gittiğimiz bir düğünde damat beyin salondan kaçtığını da gördük, aileler arasında mekanda kavga çıktığını da. İptal olan düğünlerde gördük, ünlülerin düğün merasimlerini de. Yani arkadaşlar üstüne basa basa söylüyoruz tecrübe tecrübe tecrübe. Her duruma, her şarta hazırlıklıyız. Defalarca kontrol ettiğimiz ses sistemimizin bile yedeği var bizde. Ne sorun çıkarsa çıksın, programınızda beklenmeyen hangi aksaklık olursa olsun kimseye sezdirmeden dakikalar içerisinde çözebiliriz. Size sadece eğlenmek kalır.

ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ DAHA UCUZDUR

Burayı yanlışlıkla yazdığımızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Evet iddia ediyoruz organizasyon şirketleri daha ucuzdur. Ankara Organizasyon Firmaları genellikle tüketicilere aynı paketleri sunar. Şimdi sizlere bu ürünlerin ne kadar mal olduğunu ve bize kaç paraya geldiğini kısa başlıklar altında açıklayacağız. Düzgün bir hesapla organizasyon şirketleri için ödediğiniz tutarın aslında bir şey olmadığını sizde göreceksiniz.

Örneğin bizim paketlerimizden standart bir paket beğendiniz ve uyanıklık yapıp kendiniz aynı paketi toptancılardan alış veriş yaparak daha uyguna getirmeye çalıştınız. Size yemin ederiz ki aşağıda ki fiyatlandırma Nisan 2018 tarihi itibari ile toptancıların net satış fiyatıdır. Önemle belirtiyoruz standart paketimiz için sizin alımınız ile ilgili kıyaslama yapılmıştır. Kıyaslama esnasında alabileceğiniz ürünler arasında çok farklı fiyat aralıkları ile değişik seçenekler bulunsa da ankara organizayon müşteri tercihinin en ucuzu olacağını düşünüp ürünlerin en ucuzunun kaydını sistemine geçmiştir.

STANDART PAKET BAŞKENT ORGANİZASYON SATIŞ FİYATI: 900 TL

10 ADET TEF TANESİ 4 TL DEN : 40 TL

10 ADET EL GÜLÜ: TANESİ 3 TL DEN: 30 TL

10 ADET NEDİME TACI TANESİ 3 TL DEN : 30 TL

10 ADET HALAY MENDİLİ : TANESİ 2 TL DEN : 20 TL

5 ADET SHAKİRE KEMERİ : TANESİ 10 TL DEN : 50 TL

100 ADET KURU KINA + 100 GR YAŞ KINA : 50 TL

2 VOLKAN 2 KONFETİ 2 FARKLI ÇIKIŞ İÇİN : 30 TL

10 ADET ARKADAŞ KAFTANI KİRALAMA BEDELİ : 120 TL

2 ADET DAVUL KİRALAMA BEDELİ: 120 TL

TEK KİŞİLİK KINA TAHTI KİRALAMA BEDELİ : 300 TL

1 PROFESYONEL FOTOĞRAFÇI : 250 TL

DAMAT VE GELİN OMUZ – YÜZ ÖRTÜSÜ VE ELDİVENİ: 30 TL

KINA TEPSİSİ VE SEPETİ: 150 TL

TOPLAM TUTAR : 1070 TL

Gördüğünüz gibi… Yukarıda ki örnekten rahatlıkla anlaşılmaktadır. Organizasyon firmaları sizin yapacağınız alışverişten çok daha ucuza ve çok daha fazla ekstra içerikle hizmet vermektedir. Bunu şu şekilde açıklayalım. Bir adet tefe tekil alıcının ödediği ücret en uygun 3 tl dir. Firmamız yılda binlerce organizasyon yapan devasa bir kuruluştur. Bu nedenle bizim tek seferde alacağımız tef sayısı 100.000 rakamının bile üzerindedir. Hal böyle olunca sizin 3 tl verdiğiniz bir ürünün birim başına maliyeti bizim açımızdan 40 kuruş olarak hesaplanmaktadır. Bütün ürünlerde aynı alım politikaları izlenmektedir. Binlerce kuru kına ve diğer aksesuarlar toplu alımlarla ciddi ticaret tutarları ile yapılmaktadır. Organizasyon firmaları bu şekilde sürümden kazanır.

Sadece arada fiyat farkı da yoktur. En basit paketimizde 2 nedime kızımız size bütün gün eşlik ederken en güzel dans gösterilerini alanda sergiler. Size tek kişilik bir kına tahtı kiralama ücretini bildirdik. 900 tl lik bir alımda firmamız çift kişilik kına tahtı gönderir. Lokum ve gül suyu ile misafir karşılama yapar. Fotoğraf panoları, konuşma balonları, isme özel süslenmiş def, profesyonel gelin çıkışları gerçekleştirir. Dillere destan, kimsenin unutamayacağı bir kına gecesi geçirmenizi sağlar. Damat basma, testi kırma, rengarenk kemer show gibi nice oyunları alanda davetlilere izletir. Kendi filminizin başrol oyuncusu olursunuz.

En önemlisi de sorumluluğun tümünü anlaştığınız firmaya devredersiniz. Aksilik çıkması durumunda sorun kesinlikle halledilir. Misafir gibi kendi gecenizde hem siz hem aileniz ağırlanır. Günler süren alışveriş yorgunluğu ve sitresinden kurtulursunuz. Kaldı ki kına gecenizi kusursuz yaptığınızı varsayarak bu artıları yazıyoruz. Siz istemeden her şeyin mahvolmasını da sebep olabilirsiniz. Yukarıda ki kına alışverişi piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlar göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır. Siz bu alışverişi 2000 tl ye de mal edebilirsiniz. ankara organizasyon firmaları listesi gibi bir araştırma yaptıysanız ismimizi en tepede görmemeniz olanaksız. Mutluluğunuzu bize emanet edin. Yüzde yüz memnun ayrılacağınızı garanti ediyoruz.

 

Ankara organizasyon ekiplerine burada yer almayan bilgileri sormak için ulaşabilirsiniz. Ankara organizasyon şirketi programlarınızı kazasız belasız atlatmanızı tavsiye eder. Ankara organizasyon ajansları seçiminizi iyi yapın. Ankara organizasyon firmaları listesi oylamasında birinci seçildik. Ankara nişan organizasyonu şirketleri çalışmamızı galeriden görebilirsiniz. Ankara organizasyon şirketleri iş ilanları için yeşil mektup işaretini tıklayarak formu doldurun. Ankara organizasyon doğum günü her daim yanınızda. Ankara evde nişan organizasyonu başlıklı yazımızı okuyarak, başka hiç bir yerden yardım almadan kendi işinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?