0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞKENT ORGANİZASYON

16 Aralık 2017
300 kez görüntülendi
BAŞKENT ORGANİZASYON

BAŞKENT ORGANİZASYON

Başkent Organizasyon kuruculuğunu Burak Akçahanoğlu’nun üstlendiği yenilikçi ve girişken bir yönetim takımından oluşan organizasyon şirketidir. Başkent Organizasyon İletişim telefon numaraları 0312 – 356 – 06 – 71 ve 0546 763 23 26 dır. Başkent Organizasyon Adresi Şenlik Mahallesi, Kızlarpınarı Caddesi, Beyler Sokak 7/B dir. Başkent Organizasyon Kına Paketleri ve Başkent Organizasyon Davul Zurna Kiralama ile ilgili önemli bilgiler aşağıda verilecektir.

Başkent Organizasyon kına organizasyonundan, davul zurna ekibi kiralamaya, sünnet organizasyonundan, hostes kız kiralamaya, oryantal kiralamadan, mehter – semazen ve halk oyunları ekibi kiralamaya kadar komple organizasyon işleri yapmaktadır. Şirket bünyemizde çalışan menajerlerimiz departmanlarının lider ismi ve başarılı kişilerdir. Aynı şekilde birlikte çalıştığımız kına dans ekibi, davul zurna ekibi gibi müzisyenlerimizin ve dansçılarımızın her biride alanında isim yapmış, tanınan kişilerdir.

Başkent Organizasyon her çalışmasında iş veren kişinin mutluluğunu amaçlar. Bu nedenle profesyonelliği elden bırakmaz ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz. Başkent Organizasyon yöneticileri ve çalışanlarının en büyük önceliği müşteri çıkarlarıdır. Başka hiçbir firmaya nasip olmayacak koca bir aile el ele vererek programınızın güzel geçmesi için özveri ile uğraşır. Yıllardır bizi en çok tercih edilen organizasyon firması yapan sır işte budur. Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde ilk önce kendi içimizde bir bağ kuruyoruz. Müşterilerimize enerjimizi, tecrübemizi, bilgi birikimimizi yansıtıp Ankara’nın en iyi organizasyonlarına hep birlikte imza atıyoruz.

Başkent Organizasyon un en büyük gücü her yıl artarak devam eden yatırımları değil, müşterilerinden aldığı güçtür. Memnuniyet oranlarına bakıldığında belkide Türkiye’nin sayılı firmaları arasına giren Başkent Organizasyondan satın aldığınız her paket ve her hizmet şirketimizin garantisi ve güvencesi altındadır. Bu nedenle ister 200 tl lik bir davul zurna kiralama hizmeti alın, isterseniz 5000 tl lik bir düğün hizmeti anlaşma tutarına bakılmaksızın tamamen müşteri çıkarlarını koruyan satış sözleşmesi tarafımızdan imzalanarak size takdim edilir.

Başkent Organizasyon gerçekleştirdiği programların kalitesinin yanında fiyatın sizin için ne kadar uygun olup olmadığı konusunda da titizlikle çalışır. En iyi paketleri, en düşük fiyatlarla sizlerle buluşturur. Ankara’nın en rekabetçi tutarları ile her sezon binlerce kez davet alan firmamız alanının lider markası, sektörünün en büyük firması olma özelliğini taşımaktadır. Bugün yüzlerce düğün ve kına salonu firmamız ile anlaşmak istemektedir. Bunun nedeni kendi salonlarını bizim ismimiz ile çok daha rahat kiralayacaklarını bilmelileridir. Ancak o kadar büyük bir taleple karşılaşıyoruz ki bazı günler altı – yedi kına organizasyonu yapıyoruz. Bu sebeple hiçbir salon ile anlaşmayıp sadece kendi müşterilerimize çalışıyoruz. Böylece kalitemizi düşürmüyor, sürekli yukarılara taşıyoruz.

Başkent Organizasyon çalışanlarını sürekli motive eder. Yaptıkları işten mutluluk duymalarını sağlayıp, kazançları da dahil olmak üzere her konuda onların ihtiyaçlarına cevap verir. Çünkü sadece mutlu personeller mutlu organizasyonlar gerçekleştirebilir. Arge departmanlarımız sürekli projeler üreterek sizlerin karşısına dünya standartlarının üzerinde paketlerle çıkmamızı sağlar. Halk oyunları eğitmenlerimiz her sezon farklı farklı oyun türleri üzerinde çalışıp, alanlarda bu oyunları sergiler. Yönetim kadrosu sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek her yılın nisan ayı açılışında sektöre pozitif bir giriş yapar. Bu sebeple oyunlarımızdan tutunda, yoğun araştırmalarla yurt dışından kınanıza renk katacağını düşündüğümüz için getirdiğimiz kına aksesuarları, malzeme ve ekipmana kadar her yaptığımız taklit edilir.

Başkent Organizasyon bugüne dek olduğu gibi bundan sonrada müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam edecek, şirket politikalarından taviz vermeden faaliyetlerini sürdürecektir. Müşterilerinden ve çözüm ortaklarından aldığı şevk ile 2018 yılında da en iyi organizasyonları biz gerçekleştireceğiz.

Başkent Organizasyon Ankara geneli hızla şubeleşmeye gitmektedir. Bununla ilgili bayilikler verilmeye devam etmektedir. Eğer sizde organizasyonun renkli ve eğlenceli dünyasına giriş yapıp kendi işinizin patronu olmak isterseniz bizi arayın. Herkes için bir çözüm vardır. Her bütçeye uygun kına ve düğün organizasyonları yapılır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler Kurumsal Değerlerimiz sayfamızı ziyaret edebilir. Bunun yanında hakkımızda – kalite standartları – ekibimiz gibi sayfalarda maksimum faydayı sağlayabilmeniz için ziyarete açılmıştır.

Başkent Organizasyon resmi youtube – facebook ve site videolar sayfamızdan Başkent Organizasyon Kına Paketleri ni izleyebilirsiniz. Başkent Organizasyon Adres ve Başkent Organizasyon Telefon Numaraları yazımızın en başında yer almaktadır. Başkent Organizasyon İletişim için web sitemiz üzerinde yer alan formları kullanabilirsiniz. Başkent Organizasyon Davul Zurna Kiralama ile ilgili soru ve cevapları sık sorulan sorular sayfasından kontrol edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?