0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA NİŞAN ORGANİZASYON

17 Nisan 2018
282 kez görüntülendi
ANKARA NİŞAN ORGANİZASYON

ANKARA NİŞAN ORGANİZASYON

Ankara Nişan Organizasyon birbirinden kaliteli içerikler üretmeye devam ediyor. Ankara nişan organizasyon şirketleri içinde ankara nişan organizasyonu fiyatları konusunda en cazip teklifleri bizden alabilirsiniz. Ankara evde nişan organizasyonu yapmak isteyen müşterilerimizde bizi arayabilirler. Ankara nişan malzemeleri adresinize kargo ile teslim edilir. nişan organizasyonu ankara size ve sevdiklerinize büyülü anlar yaşatacak.

ANKARA NİŞAN ORGANİZASYON ŞİRKETLERİ

Ankara nişan organizasyon şirketleri yazınca arama motorlarına yüzlerce firmanın karşınıza çıkması mümkün. Peki en doğru hizmeti nereden alabilirsiniz? Sadece fiyat odaklı karşılaştırmalar yaparak en özel gününüzü ne kadar tehlikeye attığınızı hiç düşündünüz mü? Aslında hizmet için ödeyeceğiniz ücretin önemi kesinlikle basite indirgenemez. Ancak firmaların teklifleri arasında ciddi farklılıkların olması da bu konuda tüketicilerin kafasında farklı senaryoların oluşmasına sebep oluyor. Bir firma ‘ben markayım’ diyerek çok basit işler için 5000 tl lere varan taleplerde bulunurken, başka bir firma kurulalı bir hafta olmuş, ilk defa gerçekleştireceği aynı organizasyona 750 tl teklif veriyor. Hal böyle iken orta yolu nasıl bulacağız? Buyurun önerilerimizi sıralayalım…

ANKARA NİŞAN ORGANİZASYONU FİYATLARI

Ankara nişan organizasyonu fiyatları belirlenirken bazı önemli etmenler ele alınır. Örneğin davetli sayısı. Eğer anlaşma standart bir paket için yapıldıysa muhtemelen kuru yemiş, kuru pasta ve meyve suyu gibi ikramlıklar da dağıtılacaktır. Misafir sayısı maliyeti artıracak yada azaltacak buna bağlı olarak müşterinin toplam ödediği tutar değişilik gösterecektir. Fiyat araştırması yaparken mevcut ihtiyaçları belirlemek sizi nokta atışı fiyatlandırmalara götürür. Pekala ikramlıkları kendiniz alıp, nişan alanında akrabalarınızdan yada arkadaşlarınızdan dağıtmalarını isteyebilirsiniz. Bu şekilde firmanın size ikramlıklar adı altında çıkartacağı yüksek ve abartılı faturadan da otomatik olarak kurtulmuş olursunuz.

Ankara nişan organizasyonu fiyatları için ciddi fark yaratan diğer hizmetler; masa sandalye süsleme, orkestra, davul zurna ekibi kiralanması, dans ekibi gösterileri, ses sistemi gibi hizmetlerdir. Yelpaze her ne kadar geniş olursa olsun hepsinin sizin programınızda olması zorunluluğu da kesinlikle yoktur. Müşterinin ihtiyacı olmayan bazı şeyleri paketten çıkartma ve bunun karşılığında çıkarttığı hizmet bedelinin toplam tutara indirim olarak yansımasını isteme hakkı vardır. Eğer karşınızda ki ankara nişan organizasyonu şirketi böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyorsa kendileri ile çalışmamak yapılacak en doğru hareket olacaktır.

Çoğu müşterilerimiz bize geldiklerinde tuttukları mekanın ses sistemi olduğunu bizim sistemlerimize ihtiyaç duymadıklarını söylerler. Biz onlara ankara ses sistemi kiralama işinin ekstra bir iş olduğunu dolayısı ile satın alma zorunluluğunun bulunmadığını belirtiriz. Dahası firmamıza gelen herkese bizden tam olarak neler istediklerini sorarız. Tüketici her şey bir tarafa yalnızca nişan masasının süslenmesini bile istiyor olabilir. Bazı konularda tavsiyelerimizi kendilerine ilettikten sonra aramızda sadece bu konuda yapılacak işin pazarlığı geçer. Türkiye’nin en uygun fiyatlarını verdiğimiz için görüşmelerimizin tamamı hoş bir anlaşma ile sona erer.

Ankara evde nişan organizasyonu gerek doların hızla yükselmesi, gerek ramazan ayının yaz dönemine denk gelmesi, gerekse mekan fiyatlarının pahalılığı nedeni ile son yıllarda oldukça tercih edilmektedir. Firmamız evde nişan organizasyonu ankara talep etmeleri halinde çok uygun fiyatlara yardımcı olmaktadır. Tıpkı bir mekan gibi nişan merasiminin yapılacağı odada bir bölüm sizin için süslenebilir. Eğer isterseniz malzemeleri kendiniz temin ederek süslemenizi arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile birlikte neşe içinde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan nişan malzemelerini aşağıda ki listede bulabilirsiniz.

ANKARA NİŞAN MALZEMELERİ

Ankara nişan malzemeleri konusunda ciddi bir araştırma yaptıysanız fiyatların el yakıyor olduğunu görmemeniz mümkün değil. Ülkemizin eğlence anlayışı özellikle nişan – sünnet – düğün gibi günler ele alındığında oldukça değişti. Bu durum dolara endeksli yabancı ürün alımını hızla artırırken maliyetlerin sürekli yukarı tırmanmasına sebep oldu. Bütün bu bilgiler ışığında Ankara şehrinde nişan alışverişimi en ucuz nereden yaparım diye soruyorsanız size Suluhan deriz. Gerçekten piyasanın yarısına satış yapan ender yerlerdendir.

Nişan malzemeleri içerisinde nişan tepsisi en önemli unsur olarak göze çarpar. Nişan tepsisi özenle süslenmiş ve eli yatkın biri tarafından tasarlanmışsa makasın görünümü bile bir başkadır. Seyrine doyum olmaz. Ancak bilmeyen ellerde neye benzediği belli olmayan tepsilerde çıkabilir. Bu nedenle işi erbabı birine teslim etmeniz sizin selamet’inize olacaktır. Hemen hemen her yerde görmeye alışık olduğumuz konuşma balonları Nişan Merasimi boyuncada havada uçuşur. Ayrıca fotoğraf panoları da katılımcıların vazgeçemediği aksesuardan dır. Bütün bunlara ek olarak nişanlanacak kız davetlilere nişan günün hatıra olması açısından hediyelikler de dağıtabilir. Bu hediyelikler genellikle süslü bir şişe içerisinde kolonya yada parfüm, oje, ayna, küçük nişan şekerlemeleri, şirin magnetler olarak göze çarpar.

NİŞAN ORGANİZASYONU ANKARA

Nişan organizasyonu ankara manasında aldığı parayı hak ederek çalışan, yaptığı işlerde hakkı olanı isteyen, kendi menfaatlerini olduğu kadar müşteri menfaatlerini de gözeten gerçekten çok az firma var. Başkent Organizasyon kısa zamanda sektörümüzün bu açığını kapattı. Her alanda gösterdiği yüksek performansı ankara nişan organizasyonu işinde de göstermiş, üstlendiği her projede büyük beğeni ve taktir toplamıştır. Bizden teklif almak oldukça kolay. Sizlere ses sistemi, dans ekibi, komple orkestra, palyaço, davul zurna, nişan masası süslemesi, oryantal, nişana dair aklınıza gelebilecek ne varsa bütün aksesuarları ile birlikte anahtar teslim hizmet edebileceğimiz gibi sadece nişan masası süslemesi konusunda da yardımcı olabiliriz. Yeter ki iletişim formumuza girip ne arzu ettiğinizi açıklayıcı bir şekilde yazıp bize gönderin. Alanımızın en uygun tekliflerini bizden alın.

Şirketimiz gerek bugüne dek alanda edindiği yüksek tecrübesi ile, gerekse geniş müşteri potansiyeli ile pazarının tartışmasız en iyi şirketidir. Tamamı profesyonellerden kurulu düzgün, öz güveni yerinde, çalışma ahlakına sahip ekibiz ile her organizasyondan yüz akı ile çıktık. Aşağıda sadece bir kaç müşterimizin firmamızın hakkında yorumlarını göreceksiniz. Teşekkür video mesajları aralıksız firmamıza yağmaya devam etse de burada her birini paylaşmanın mümkünü yok. Sizden gelenler için oluşturduğumuz köşemizde yalnızca sınırlı sayıda müşterimizin mesajlarına yer verebiliyoruz. Mesajını yayımlayamadığımız herkesten özür dileriz.

Ahmet Özbek

ankara nişan organizasyonu için bir çok firma ile gerek yüz yüze gerekse telefonda görüştüm. Başkent Organizasyon müşteri hizmetleri diğer firmalarda rastlamadığım kadar açıklayıcı, güzel ve terbiyeli konuşuyordu. Bu nedenle firmayı uğrayacağım firmalar arasına dahil etim. Bir iş çıkışı firmayı arayıp yetkililerin ofiste olup olmadıklarını sordum. Orada olduklarını öğrenince kısa süre içerisinde merkezlerine ulaştım.

Küçük bir tanışma faslının ardından kendilerine ihtiyaçlarımı söyledim. Müşteri temsilcim (aynı zamanda nişanımı planlayan ve yöneten organizatör) Duygu hanımdı. Söylediği hiçbir şeyi söylemde bırakmıyor, bilgisayardan lcd ye aktardığı görüntülerle anlatımını ve yapacaklarını destekliyordu. Aslında kafamda nasıl bir hizmet istiyorum, ses sistemi olacak mı, ikramlıkları kendim mi alacağım yoksa anlaşmış olduğum firmamı gibi soruların cevapları vardır.

Mekanı çoktan tutmuştum. ankara nişan organizasyon için ses sitemi gerekmiyordu. Salonda vardı ve boş yere ücret ödemek istemiyordum. Müşteri temsilcim derhal ihtiyacımın olmadığını öğrendiği özellikleri paketten birer birer çıkarttı. Şahsen diğer firmalar ile görüşmemde firmaların getirdikleri ikramlıklardan çok büyük bedeller istediklerini gördüm. Fahiş fiyatlara meyve tabağı yada çerezlikler getireceklerini söylüyorlardı. Halbuki kuru pastada dahil toplu alımlarda o kadar ucuzdu ki!

Bu nedenle ikramlıkları kendim almaya karar verdim. Ancak başkent organizasyonun fiyatlarını duyduktan sonra düşüncemden vazgeçtim. Ankara nişan organizasyon şirketleri nin aksine benim bile toptancısından gidip alamayacağım kadar düşük bir fiyata bütün ikramları getireceklerini söylüyorlardı. Şirketin anlaşmalı olduğu bir toptancısı varmış. Yıllık 600 organizasyon gerçekleştiren bu devasa yapı bütün ihtiyaçlarını oradan tamamlarmış. Hal böyle olunca piyasada ki herkesten çok daha uyguna mal edebilecekleri mükemmel ötesi fiyatlar almışlar. Amaçlarının çok kazanmak değil, müşterilerinin rahat etmesi olduğunu belirttiler.

Aslında organizasyon firması ile anlaşmanın bir prensibi de bu değil mi? Hepimiz yoğun insanlarız. İşi profesyonellere bırakırız ve kendi işimize odaklanırız. Çarşı pazar gezip ihtiyaçları bir şekilde yerine getirebilmek mümkün değil. Şahsen benim o kadar vaktim hiç olmadı. Ancak arzu ettiğim ve firmalardan beklediğim bu kolaylığın yanında fiyat olarak ta çok fazla ezilmemek isterim. Netice gidecekler ve her zaman aldıkları yerden benim içinde küçük bir alışveriş yapacaklar. O kadar zor olmasa gerek değil mi? Tamam ikramlıkları aldıkları için organizasyondan kar etmelerine rağmen ona da kar koysunlar. Ama Allah aşkına 2 – 3 katı değil.

Neyse uzatmayayım ankara nişan organizasyon firma ile anlaşma sağladık. Nişan günü bizden saatler önce gelmişlerdi. Nişan masamız bu güne dek gördüğüm en başarılı tasarım ve süsleme çalışmasıydı. Başta ben ve nişanlım olmak üzere bütün davetliler bayıldı. Şimdilerde var mı bilmiyorum. Benim nişanım 2017 tarihinin yaz ayında oldu. O zamanlar Başkent Organizasyonun erken rezervasyonlarda profesyonel fotoğrafçı kampanyası vardı. Bu kampanyayı herkese öneririm. Eğer her halükarda bir program yaptıracaksanız erken kayıt olun. Bu sayede fotoğrafçı ücretsiz geliyor. Zaten düğün – nişan arası her şeye para harcıyoruz. Birde bu yükten kurtulun derim.

Beklediğimden çok daha güzel ve hayatımda asla unutamayacağım bir gün yaşadım sayelerinde. Duygu hanım’a her aklıma geldiğinde bir kez daha bir kez daha teşekkür ediyorum. Unutmadan söyleyim. Bütün araştırmalarıma rağmen Başkent Organizasyon fiyatlarını geçebilen hiç bir ankara nişan organizasyon firması olmamıştı. Hem en iyi hizmet hemde en ucuza. Gözünüz kapalı güvenin. Herkese selamlar.

ankara nişan organizasyon müşterileri işte bu kadar mutlu. ankara nişan organizasyon şirketleri denilince akla ilk biz geliyoruz. ankara nişan organizasyonu fiyatları 600 tl den başlıyor. ankara evde nişan organizasyonu hiç bu kadar kolay olmamıştı. ankara nişan malzemeleri talebiniz ile birlikte adresinize gönderilir. Nişan organizasyonu ankara kampanyalarını takip edin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?