0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA DAVUL ZURNA EKİBİ

23 Ağustos 2017
266 kez görüntülendi
ANKARA DAVUL ZURNA EKİBİ

ANKARA DAVUL ZURNA EKİBİ

Ankara Davul Zurna Ekibi en az bir davul ve bir zurna müzisyenlerinden oluşan gruba denir. Bu ekip profesyonel ve yıllarını bu işe adamış kişilerden oluşmalıdır. Ankara Davul Zurna Kiralama yapacaksanız bu ekip Yöresel bütün oyun havalarına hakim olmak zorunda olan bu ekip sizin arzunuza göre 1 davul + 2 zurna, 2 davul + 2 zurnadan dan oluşturulabilir. Ankara Davul Zurna Ekibi Kiralama Fiyatları istediğiniz müzisyen sayısı bakımından değişiklik gösterir.

Ankara Davul Zurna Ekibi Yöresel kıyafetlerini giyerek sizlerin programına katılmaktadır. Ankara Davul Zurna Ekibimiz sadece kıyafetleri ile değil duruşu, çalışı ve anlayışı ile de gönülleriniz de taht kuracak. Ankara Davul Zurna Ekibi programlarınıza katılımı kendi araçları ile sağlar. Programdan en az yarım saat önce kendilerine daha önce verilen adrese gelerek düğün sahibini arar ve bilgi verirler.

Ankara Davul Zurna Ekibimiz asla sizden, yemek, sigara, yol parası gibi hiçbir şey talep edemez. Talep eden hiçbir müzisyenimiz bir daha bizimle çalışamaz. Bunu bütün müşterilerimize söylüyor böyle bir durumda mutlaka bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz. 10 yıldır hiçbir grubumuzdan böyle bir şikayet almadık.

Ankara Davul Zurna Kiralama Ekibi gelin hanım biraz gecikti diye yada program biraz geç başladı diye asla sorun çıkartmaz. Hatta anlaşılan saatten biraz fazla çalmamızı isterseniz de biz herhangi bir ekstra ücret talep etmeyiz. Bugüne kadar yaşamadığınız kadar farklı bir deneyim için bizimle iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?