0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

YÖREM HALK OYUNLARI

26 Mart 2018
133 kez görüntülendi
YÖREM HALK OYUNLARI

YÖREM HALK OYUNLARI

Yörem Halk Oyunları davul zurna ekibi kiralamadan, halk oyunları ekibi kiralamaya, seymen ekibi kiralamadan, komple orkestra kiralamaya kadar çok geniş bir yelpazede sizlere hizmet vermektedir. Yörem Halk Oyunları telefon numarası 0543 402 94 97 dir. Her ihtiyacınız için bizi arayarak faaliyet gösterdiği her alanda sektörünün yıldızı konumunda bulunan şirketimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ankara Yörem Halk Oyunları önce insan ilkesinden taviz vermeden üstlendiği her projede koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Sürekli sahada olan eğitimli halk oyunları ekiplerimiz izleyenlerin bir daha unutamayacakları saniyeler yaşamasını sağlayacak. Sizde herkesi kendi programınıza hayran bırakmak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçin.

Yörem Halk Oyunları Adres Keçiören Kızlarpınarı Caddesi, Şenlik Mahallesi Beyler Sokak olarak kayıtlıdır. Firmamıza ait dijital haritalar sayesinde hiç zorluk çekmeden akıllı telefon ve navigasyonlardan kolayca yol tarifi alabilir, en ufak bir problemle karşılaşmadan kapımızın önüne kadar gelebilirsiniz. Sizi misafir etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?