0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

YENİMAHALLE DAVUL ZURNA

16 Eylül 2017
233 kez görüntülendi
YENİMAHALLE DAVUL ZURNA

YENİMAHALLE DAVUL ZURNA KİRALAMA

Yenimahalle Davul Zurna Yenimahalle’nin tüm bölgelerinde Yenimahalle Davul Zurna Kiralama hizmeti vermektedir. Yenimahalle Davul Zurna Ekibi her şeyden önce sizi düşünen Yenimahalle Davulcu ve Yenimahalle Zurnacı arkadaşlarımızın bir araya gelmesinden oluşur. Ekibimiz sizlere hem en kaliteli hemde en ucuz Yenimahalle Davul Zurna Kiralama Fiyatları nı sunmaktadır.

Yenimahalle Düğün Davulcusu olmak asla kolay bir iş değildir. Bir kere düğünlere katılan davulcu hem düğün sahibinin yöre havalarını bilmek zorunda, hemde davulla yapılan dans ve şovlara hakim olmak zorundadır. Yanınızda bulunan ekibin tecrübesi kınanızın yada düğününüzün gidişatını doğrudan etkiler.

Hemen hemen herkesin kendi düğününden beklentisi düğünün çok güzel geçmesi, misafirlerin düğün salonundan memnun ayrılması ve eğlencenin bol olmasıdır. Bu beklentiler doğrultusunda düğün salonu bile özenle seçilir. Hatta keyifli bir düğün olması için oynama alanının geniş olmasına özen gösterilmekte, düğün salonu ışıklandırmasından tutunda, ortamın basık olmaması, orkestra, ses sistemi gibi detaylar titizlikle incelenmektedir.

Biz toplum olarak misafirperver bir milletiz. Bırakın yeni aile kurmak adına yaptığımız organizasyonu, evimize gelen misafirin bile evimizde rahat etmesini, evimizden güzel hislerle ayrılmasını temenni ederiz. Bu sebeple deyim yerinde ise kendi yemediğimizi misafirlerimize ikram eder, en rahat yerde yatsınlar, kendilerini huzurlu hissetsinler isteriz.

Ve aile, akrabala,eş – dosttan oluşan grubumuz zahmete girip düğünümüze icabet ettiyse bizim için salondan aç ayrılmamalıdır. Düğün salonlarına çok yüklü miktarlar ödeyerek yemek paketleri satın alır, misafirlerimize dağıtımını sağlarız. Bütün bunlar davetli memnuniyetini artırmak adına yapılan çalışmalardır. Düğün sahipleri için salon seçimi, yemek dağıtımı, uzaktan gelen misafirlerin uygun evlerde ağırlanması ne kadar önemli ise davul zurna ekibinin seçimi de o kadar önemli olmalıdır.

Kişiler sadece karınları doyurulduklarında kendilerini mutlu hissetmezler. Bize göre düğününüzde davetlilerin doyasıya eğlenmesini sağlamakta sizin asli görevlerinizden bir tanesidir. Zaten beceriksiz bir davul zurna ekibi muhtemelen kalabalığı kontrol edemeyecek, salonun erken dağılmasına sebep olacaktır. Her şey kusursuz giderken, ortada onca emek varken amatör bir ekip sizin bütün çalışmalarınızın gölgede kalmasına sebep olacaktır.

Yenimahalle Davul Zurna asla böyle ortamların oluşmasına mahal vermez. Yenimahalle Davul Zurna Ekibi düğünün son dakikasına kadar herkesin eğlenmesini sağlayacak bilgi ve tecrübeye sahiptir. Yenimahalle Davul Zurna Kiralama yapan herkes, düğünlerinin muhteşem geçmesi için ilk adımı atmış sayılır. Yenimahalle Davulcu eğer sizin salonunuzda ise coşku sınırsız, kalanı teferruattır. Yenimahalle Zurnacı havalarını beğenmeyen kimseden ücret talep etmez. Yenimahalle Davul Zurna Kiralama Fiyatları Ankara’nın en uygun fiyatlarıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?