0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

YENİKENT DAVUL ZURNA

16 Eylül 2017
243 kez görüntülendi
YENİKENT DAVUL ZURNA

YENİKENT DAVUL ZURNA KİRALAMA

Yenikent Davul Zurna Sincan merkeze bağlı olarak çalışmaktadır. Yenikent Davul Zurna Kiralama için bizi aradığınızda Sincan – merkezden Yenikent Davul Zurna Ekibi yola çıkarak adresinize ulaşır. Yoksa ayrıca Yenikentte herhangi bir ofisimiz yoktur. Yenikent Davul Zurna Kiralama Fiyatları nereden ararsanız arayın aynı fiyattır. Yenikent Davulcu davul sektörünün rakipsiz müzisyenidir. Yenikent Zurnacı ise müzik piyasasında ki bütün zurnacıların ustasıdır.

Çalışanlarımızla beraber eğlencelerde bulunmayı ve bizi sevenlerle birlikte olmayı, sizler için elimizden geleni yapmayı arzuluyoruz. Bulunduğumuz yer Ankaranın en güzel yeri demek istiyorum. Başka insanlar ne der bilmiyorum ama ben burayı seviyorum. Çocukluğumda burada geçti benim. Eskileriyiz buranın. Çocukluğumda bahçeler de kına geceleri olurdu. Oyunlar oynanırdı. Bende hep derdim polis yada asker olacağım diye. Ama kına gecelerinde gördüğüm bu eğlenceleri, büyüyünce bende yapacağım bu işi demek oldu.

Kısacası çocukken hayalini kurduğum sektördeyim. Arkadaşım da polis oldu. Bana da derdi hep aklında polislik askerlik yada bu meslek vardı diye, 3 nden birisi oldun diye. İşimi de severek yapıyorum çalışanlarım da aynı şekilde işlerine 4 elle sarılıyorlar.

Yenikent Davul Zurna Ekibi yoldan geçerken Sadık amca uğradı. Bana servis işi yaptığı için ee kına gecelerine artık gelmiyorsun çalışanların geliyor dedi. Bende bu sohbet üzerine küçükken çok gördüm kına gecelerini mesleğim gereği de çok gidiyorum yoğunluktan gidemiyoruz Sadık amca dedim. Arkasından ekibimden Yenikent Davulcu çalışanım geldi abi yarın ki iş için hazırlığımı yaptım ben dedi. Sonra bende bizim Yenikent Zurnacı arkadaşımız nerede demeye kalmadan zurnayı çala çala o da geldi. Kendisi eğlenceli birisi olduğu için  sohbetine ve fıkralarına doyum olmaz.

Birde esnaflara da eğlence olsun diyor. Hep aynı şeyler nede olsa  iş güç sohbetler edilince akşam vakti oldu bir müşteri geldi. Benim kızımın kına gecesi var dedi. Bunu duyan çalışanım davulcu davula vurdu müşterimiz de siz dünden hazırmışsınız konuşmaya gerek yok diyince Yenikent Davul Zurna Kiralama  da çalışanım da zurnayı çaldı. Bende biz hep hazırız abi dedim.

Sonra dükkana geçtik çayımızı içerken siz hazırsınız da bir de beni buradan mutlu göndermek için şu Yenikent Dvul Zurna Kiralama Fiyatı nı konuşalım ondan sonra kararımızı verelim dedi. Bizde ne sen üzül nede biz üzülelim dedikten sonra fiyatta anlaştık.

Bu durum üzerine mutlu bir şekilde ayrılan müşterimiz için hazırlığa başladık. Arka arkaya gelen kına geceleri beni yine çocukluğuma götürdü eskilerde gördüğümü şimdi yaşıyormuşum o ana tekrar dönmüşüm gibi hissetmek çok güzel bir duyguydu. Yenikent halkına mutlu günlerinde bizleri de aralarında görmek istedikleri için ve bizlere güvenip kapımızı çaldıkları için teşekkür ediyorum. Yenikent halkı için elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız.

Yenikent Davul Zurna ilkesi gereği program bitmeden para almaz. Yenikent Davul Zurna Kiralama yaptığınızda kapora da ödemezsiniz. Yenikent Davul Zurna Ekibi hizmetinden memnun kalmazsanız Yenikent Davulcu personeline ödeme yapmazsınız. Yenikent Zurnacı arkadaşımız içinde aynı kurallar geçerlidir. Yenikent Davul Zurna Kiralama Fiyatları için şirket yetkililerimizi arayabilirsiniz. İyi akşamlar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?