0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÜMİTKÖY DAVUL ZURNA

26 Ağustos 2017
501 kez görüntülendi
ÜMİTKÖY DAVUL ZURNA

ÜMİTKÖY DAVUL ZURNA

Ümiköy Davul Zurna bölgede ki davetlere katılımını aralıksız sürdürüyor. Kimi zaman tam 3 adet davul zurna ekibi sabahtan akşama kadar sadece bu bölgede hizmet veriyor. Ümitköy Davul Zurna Kiralama yapan çok sayıda müşterilerimiz var. Ümitköy Davulcu ve Ümitköy Zurnacı bir günde onlarca gelin alma programı gerçekleştirdikten sonra Ümitköy Davul Zurna Ekibi ile birlikte bölgenin en elit sosyal mekanlarında düğünler gerçekleştiriyor. Ümitköy Davul Zurna Kiralama Telefonu müşterilerimizin yoğun ilgisi ile defalarca çalıyor.

Müşteri temsilcimiz ardı ardına rezervasyonlar oluştururken bütün uyarılarımıza rağmen bazı düğün sahiplerimiz bu işlemi son bir kaç güne sığdırmaya çalışıyor. Hiç kimsenin gönlünü kıramayacağımız için yeni kaydı oluştursak bile bu sefer ekiplerimizin programı ciddi anlamda sıkışıyor.

Biz her şeyden önce para odaklı çalışan bir şirket değiliz. Müşterilerimizin memnuniyetine verdiğimiz önem kadar aldığımız her işte çalışanlarımızın da koşulsuz şartsız morel motivasyonu yüksek olsun ve uğraşmaları onlara da değer katsın, tatmin etsin isteriz. Bu sebeple sadece para hırsı ile 3 yada 5 ekibin gerçekleştirmesi gereken bir programı bir yada iki ekibin sırtına yüklemeyiz. Çalışanlarımızı ilk başta mutlu edememişsek, müşterilerimizi hiç edemeyeceğimizi düşünürüz.

Bu sebeple Ümitköy Davul Zurna Kiralama Yapan değerli halkımızın programlarından çok önce firmamızı arayarak rezervasyon yaptırmasını rica ediyoruz. Bu sayede günlük listemiz çıktığında şirket yöneticilerimiz ihtiyaç sayısında ki ekibi belirleyip bölgeye intikalini sağlayabilir. Ümitköy Davul Zurna Ekibi nin bir tek hizmetine bile rakiplerimiz yetişemiyor.

Değerli Ümitköy halkı tam 15 yıldır sizlerin işini büyük bir keyif ve mutlulukla yapıyoruz. Zamanın ve çağın en eğlenceli düğün anlayışını, modern yenilikleri – gelenek ve göreneklerimizle harmanlıyor ortaya bütün davetlilerinizin ‘hayatımda gördüğüm en güzel düğündü’ diyeceği harika programlar çıkartıyoruz. Sadece sizin işiniz için telefonunuz hattımıza düştükten kısa bir süre sonra uğraşan tam 7 tane profesyonel organizatörümüz var.

Ümitköy Davul Zurna Kiralama tavsiye edilen firmalar gibi bir araştırma yaptığınız da programınızın gerçekleşeceği salon sahipleri bile bizim firmamızı mutlaka size söyleyecektir. Bu denli özverili çalışma herkesin dikkatini çekmiş ve uğraşlarımız taktir görmüştür.

Ümitköy Davul Zurna sizler için her yeniliği yakından takip etmekte, son trend organizasyonları düğün sahipleri ile buluşturmaktadır. Ümitköy Davul Zurna Kiralama faaliyet alanın da ülke geneli tanınan müzisyenlerden oluşmaktadır. Ümitköy Davul Zurna Ekibi yöresel kıyafetli bir ekip olup sadece kulaklara değil, gözlere de hitap edecektir. Ümitköy Davulcu arkadaşlarımız ve Ümitköy Zurnacı arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz bu harika ekipler Ümitköy Düğün Davul Zurna Kiralama ihtiyaçlarınızın tamamı için kusursuz bir çözümdür.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?