0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

SUBAYEVLERİ MAHALLE KONAĞI

07 Ocak 2020
42 kez görüntülendi
SUBAYEVLERİ MAHALLE KONAĞI

Subayevleri mahalle konağı adresi: Subayevleri mahallesi, Centilmen Sokak (Otobüs son durağı) olarak geçmektedir. Subayevleri mahalle konağı ortalama kişi kapasitesi 80 kişiliktir. Keçiören’de faal olan 150 – 200 kişilik başka mahalle konakları bulunmaktadır. Bu nedenle kına, sünnet gibi davetlilerin biraz daha yoğun olduğu programlar için subayevleri mahalle konağı sıklıkla tercih edilmemektedir. Yinede bu konakta bir programınız varsa organizasyona yönelik her ihtiyacınız için Başkent Organizasyonun size en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla vereceğini hatırlatmak isteriz.

Mahalle konaklarının bir çoğu eski belediye başkanı sayın Mustafa AK döneminde yapılmıştır. Şimdi ki belediye başkanı Sayın Turgut Altınok beyfendinin göreve gelmesi ile hem mahalle konakların sayıları artmış, hemde ücretsiz olarak vatandaşın kullanması sağlanmıştır. Eskiden subayevleri mahalle konağı için kiralamayı yapacak olan herkes 300 TL gibi bir bedel öderken bugün hangi mahalle konağı olursa olsun kiralama bedelleri tamamen ücretsizdir.

SUBAYEVLERİ MAHALLE KONAĞI

Keçiören’de subayevleri mahalle konağı gibi birbirinden farklı tam 17 mahalle konağı bulunmaktadır. Bunların bir kısmı 150 – 200 kişilik kapasiteleri ile en çok tutulan mahalle konakları olan yükseltepe mahalle konağı, bademlik mahalle konağı gibi konaklardır. Ancak programlarınız için kiralama yapacağınız alanlar bunlarla da sınırlı değildir. Keçiören belediyesine ait, çaldıran zümrüt yaşam merkezi, bademlik zümrüt yaşam merkezi, ovacık mevlana kültür merkezi, yunus emre kültür merkezi gibi devasa salonlarda vardır. Bu salonlar 500 üstü kişi kapasitesi ile öne çıkarken, ısıtma – soğutma ve her türlü ses sistemi gibi her özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

Lütfen dikkat. Eğer sizde kendi programınızın böyle profesyonel salonlarda olmasını istiyorsanız buraya dikkat edin. 2019 yılında yukarıda belirttiğimiz dört düğün salonu da tamamen ücretsizdi. Ve kına gibi her organizasyon da yapılıyordu. Ancak 2020 yılında doğruluğunu teyit edemesekte küçük bir ücret karşılığı bu salonların kiralanacağı bilgisine ulaştık. Üstelik kına gibi programların yerine artık sadece düğün programlarının olacağını öğrendik. Tabi tekrar belirtelim bu bilgi teyite muhtaç bir bilgidir.

SUBAYEVLERİ MAHALLE KONAĞI

Subayevleri mahalle konağı ile ilgili aradığınız her bilgiyi yukarıda bulabilirsiniz. Eğer farklı bir konak kiralaması yapmak istiyorsanız diğer yazılarımıza da muhakkak göz atmanızı öneririz. Subayevleri mahalle konağı kayıtları atapark mahalle konağında yapılmaktadır. Kimliğiniz ile gidip sözleşmenizi imzalayarak subayevleri mahalle konağı nı kendi tarihiniz için rezerve ettirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?