0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

SAMANPAZARI DAVUL ZURNA

16 Eylül 2017
424 kez görüntülendi
SAMANPAZARI DAVUL ZURNA

SAMANPAZARI DAVUL ZURNA KİRALAMA

Samanpazarı Davul Zurna ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin düğün, nişan, kına gecesi, asker uğurlama ve sünnet törenlerinde Samanpazarı Davulcu hizmet vermekte ve mutluluğunu paylaşmaktadır. Samanpazarı Davul Zurna Ekibi olarak sizlere unutulmaya yüz tutmuş gelenek ve göreneklerimizden olan davul ve zurna ile adeta geçmişteki düğün atmosferini yaşatacak eğlendirip coşturacaktır. Samanpazarı Davul Zurna Kiralama konusunda da alanında birinci olan firmamız yetkili personelleri sizlere hizmet vermektedir. Samanpazarı Zurna sizlerin istediği yörenin türkü ve şarkılarıyla kulaklarınızın pasını silip unutulmaz bir düğün yaşatacak.

Samanpazarı Davul Zurna Kiralama Fiyatları genel olarak davul zurna fiyatlarına göre daha makuldür. Bizler SamanpazarıDavul Zurna Ekibi olarak makul fiyat ve sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile sizlerinde düğünlerinin en mükemmel ve kusursuz olması için sizlere bir telefon kadar uzakta bulunmaktadır.

Davul Zurna ekibimiz alanında diğer davul ve zurna ekiplerine göre daha iddialı olup geçen hafta birbirine deliler gibi seven bir çiftin düğüne dahil oldular. Smanapazarı Davulcu düğünde yapmış olduğu dans gösterisi ile izleyenleri hayretler içinde bıraktı. Ekibimiz 3 gün süren düğün boyunca misafirleri eğlendirip söylemiş olduğu eğlenceli manilerle kahkahalara boğdu. Zurnacı gelin almaya gidildiğinde çalmış olduğu muhteşem ağ gelin türküsüyle tüm yürekleri dağladı tabi ki en fazla gelinin anne ve babasının.

Her yöreye ait olan davul zurna asker uğurlama gecelerinin de vazgeçilmezidir. Samanapazarı Davul Zurna Ekibinin bu kadar büyüyüp ilerlemesin de tabi ki en büyük katkı siz değerli müşterilerimizdir. Samanpazarı Davul Zurna olarak tüm organizasyonlara katılmak için her geçen gün ekibimizi kalabalıklaştırıyoruz.

Samanpazarı Davulcu ve Samanpazarı  Zurnacı olarak ekibimize katılmak için her personelin firmamızın saygı ve seviyesine uyması gerekmektedir. Samanpazarı Davul Zurna Kiralama firması arıyorsanız web sitemizde size aktardığımız bilgilerden yola çıkarak hangi firmayı seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Daima müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizin yorumlarını sitemizde yayınlayarak sizleri daha iyi bilgilendiriyoruz. Sizde aile bireylerinize doğum günü, Sünnet, Kına , Düğün gibi organizasyonlarında sürpriz yapmak istiyorsanız arkaşlarımızdan daha büyük bir sürpriz bulamazsınız.

Firmamız aldığı her işte sadece katılımcı ve müzisyen olarak program alanına gelmemekte her anlamda kendisini düğün sahibi gibi hissetmektedir. Bu şuurla sizinle aramızda ki iletişimi kurup Davul Zurna Kiralama sunumunu tarafınıza yapıyoruz. Davul Zurna Ekibi performansı ile herkesi etkileyecek, Etlik Davulcu katılımları büyüleyecektir. Etlik Zurnacı havalarını mutlaka dinleyin.

Samanpazarı Davul Zurna hazırlığımızın sonuna geldik. Samanpazarı Davul Zurna Kiralama yapmak isteyen herkesi beklediğimizi unutmayın. Samanpazarı Davulcu ve Samanpazarı Zurnacı ayrılmaz bir ikilidir. Bu ikiliye Samanpazarı Davul Zurna Ekibi denir. Samanpazarı Davul Zurna Kiralama Fiyatları 100 tl davulcumuza 100 tl zurnacımıza ve 50 tl de ulaşım masrafı olarak toplamda 250 Tl dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?