0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

PURSAKLAR KINA NEDİMESİ KİRALAMA

01 Ekim 2017
221 kez görüntülendi
PURSAKLAR KINA NEDİMESİ KİRALAMA

PURSAKLAR KINA NEDİMELERİ KİRALAMA

Pursaklar Kına Nedimeleri Kiralama için hoş geldiniz. Pursaklar Kına Nedimeleri firmamız Keçiören merkezde bulunmaktadır. Pursaklar Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları bölgenin faaliyet alanımıza yakın olması sebebi ile çok uygundur. Pursaklar Kına Dans Ekibi ekstra yol ücreti ve vakit kaybı olmadığı için diğer bölgelere nazaran çok ucuza kullanımınıza sunulmuştur. Pursaklar Kına Nedime Ekibi sizinle tanışmak için sabırsızlanmaktadır.

Kına Nedimeleri Kiralama Pursaklar arayan herkesi ofisimize bekleriz. Ofisimizde ki teşhir alanımızdan kına gecenize gelecek bütün malzeme ve aksesuarları görebilirsiniz. Aksesuarlar açısından elimizde yüzlerce model vardır. Eğer isterseniz kendi aksesuar çeşit ve renklerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Gecenize seçtiğiniz parçaların geleceğinden lütfen emin olun. Arkadaşlarımız kataloğumuzdan bütün modellerimizi size gösterecektir.

Pursaklar Kına Nedimeleri Kiralama Keçiören ve Pursakların en fazla tercih edilen firmasıdır. Daha dün Pursaklar Üç Hisar iş merkezinde Emre ve Nilay çiftinin kına gecesini yaptık. Öncesinde çok uzun süre hazırlandığımız gece süper geçti. Kızımız Yeşil Salkımın ‘Haydi kızlar kalkın göbek atmaya, oynamanın geldi, vakti saati’ şarkısı ile önünde ve arkasında Kına Nedimelerimiz olmak koşulu ile giriş yaptılar. Önde ki ve arkada ki kızımız ellerinde davul çalarak girişlerini gerçekleştirdi. Gelin hanımın elinde ise dev bir def vardı.

Kalabalık bu girişi coşku ile karşıladı. Bu şarkının bitimi ile organizatörlerimizin seçimi olan ‘Güzeller içinden bir seni seçtim, kalbimi sana ben sana verdim’ şarkısı çalmaya başladı. Ekibimizin bir üyesi davul ile gidip damat beyi oyun alanına getirdi. Damat bey müziğin bitişi ile birlikte gelin hanıma nedimelerimizin verdiği gülü verdi. Bu anlarda orada bulunan herkes çılgınlar gibi yaşananları alkışlıyordu.

Pursaklar Kına Nedimeleri şarkı seçiminden, oyun seçimine kadar her konuda size yardımcı olacaktır. Pursaklar Kına Nedimeleri Kiralama ayrıca komple organizasyonu yöneterek sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır. Pursaklar Kına Nedimeleri Kiralama Fiyatları çok uygun fiyata sizlerle dir. Pursaklar Kına Dans Ekibi Ankara sahnelerinin aranılan Pursaklar Kına Nedime Ekibi üyelerinden oluşmaktadır. Kına Nedimeleri Kiralama Pursaklar için bizimle kontak kurmanız yeter.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?