0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

PURSAKLAR DAVUL ZURNA

26 Ağustos 2017
313 kez görüntülendi
PURSAKLAR DAVUL ZURNA

PURSAKLAR DAVUL ZURNA

Pursaklar Davul Zurna olarak sizlere hizmet vermeye hazırız. Pursaklar Davul Zurna Kiralama, Ankara nın halkı da davul zurnayı sevdiği için, bizler de geçen hafta verdiğimiz hizmette Mehmet TEMİZER in kına gecesinde idik ve damadımızın heyecanı mutluluğunu bizlerle paylaştığı için de çok mutlu olduk. Pursaklar Davulcu ve Pursaklar Zurnacı olarak bu özel günlerde bu heyecanı yaşamayı sizlerle arzuluyoruz Pursaklar Davul Zurna Ekibi olarak kına gecesi sünnetlerde ve düğünlerde hizmete hazırız. Pursaklar Davul Zurna Kiralama Fiyatları her bütçeye uygun, dilerseniz kredi kartı ile ödeyebileceğiniz tutarlar dır.

İki gün öncesinde pursaklar da arka bahçede sazcılar la beraber bizler  Yavuzun sünnetin de ekibimiz olarak  oradaydık  her zaman ki gibi yavuzun aile ferdi komşuları ve akrabalarına güzel bir eğlence hazırladık. Eğlence bittikten sonra anne babası gelip asker gecesi olduğunda da bizleri çağıracaklarını en önemlisi de Yavuzun asker gününde Allah nasip ederse bizleri görmek istediklerini, bizden memnun kaldıklarını söylediler.

Bu kelimeler bizleri çok mutlu etti.  Pursaklar Davul Zurna Kiralama şirketimiz her zaman olduğu gibi hizmette sınır tanımıyor geçen günler de asker kınasında bulunduk bu durum bizleri bir yandan hüzünlendirdi. Öncelikle şunu demek istiyorum Allah askerlerimizi sağ salim ailelerine kavuştursun. Hasanın kına gecesinde ailesini ve askerimizi eğlendirdik.

Pursaklar Davulcu arkadaşımız yemeğini bitirdikten sonra bir güzel şiir okumaya başladı ve arkasından da fon müziği olarak tabir ettiğimiz Pursaklar Zurnacı mız da çalıyordu. O yemek ve edilen sohbetler sanki bizleri de aileden gibi hissettirdi. Bu durum da bizleri bu işi severek yapmamız Ankara da olmamız bu işlerde bulunmamızın Ankara oyun havalarını seven bir millet olarak bu mesleği seçmemiz ve eğlendirmemiz bizleri hayran bırakıyor.

Ankara Pursaklar ilçesin de hizmetlerimiz devam edecek. Eğlendireceğiz ve bizlerde eğleneceğiz Pursaklar Davul Zurna Kiralama fiyatlarımız olabildiğince uygun fiyattadır ama bazı müşterilerimiz bizlere yardımcı olmadığımız söyleniyor halbuki bizler her türlü yardım etmeye açığız para konusunda da ekibimiz olarak ta. Çünkü bizim için önemli olan mutlu etmek ve çalışanlarımızın rızkını vermek.

Pursaklar Davul Zurna Kiralama bu durumda da titiz olmamız gerekiyor hak geçmemesi için. Ama milletimizi de kırmamak adına olabildiğince yardımcı olmak için çaba harcıyoruz. Pursaklar Davul Zurna Ekibi  bu durumda da milletimizden de olabildiğince anlayış bekliyor. Pursaklar Davulcu Ekibimizle biz çalışandan önce bir aileyiz. Bulundukları ve yaptıkları iş birer altın bilezik müşterilerimizin sayesinde bizlerde Pursaklar da organizasyon şirketi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Görüşmek için bir telefon kadar yakınız ve dükkanımıza da bekleriz çayımızı içip bizlerle tanışmayı sizlerle tanışıp yardımcı olmayı arzuluyoruz. Pursaklar Davul Zurna olarak gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Pursaklar Zurnacı herkese bir ömür boyu mutluluklar diler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?