0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

POLATLI DAVUL ZURNA KİRALAMA

16 Eylül 2017
299 kez görüntülendi
POLATLI DAVUL ZURNA KİRALAMA

POLATLI DAVUL ZURNA KİRALAMA

Polatlı  Davul Zurna olarak çalışanlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Polatlı Davul Zurna Kiralama yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir telefonla Polatlı Davul Zurna Ekibi kapınızda. Üstelik dilediğiniz mevsim ve sezonda kiralama yapabilirsiniz. Polatlı Davul Zurna Kiralama Fiyatları hiç değişmeyecek. Polatlı Davulcu arkadaşımız ilçemizde ikamet etmektedir. Polatlı Zurnacı da yine aynı yerde oturmaktadır. Bu programınıza katılmak için ekstra yol parası harcamadığımız için önemli bir ayrıntıdır.

Polatlı ilçesi Ankara dan bir saat uzaklıktadır. Hafta sonu yine buradaydık. Polatlı halkı her zaman ki gibi cana yakın olduğu için sohbet etmeye geliyor, beraber zaman geçiriyoruz. Polatlı ismi geçen en çok sevdiğim şarkı oyun havası olan Ankarayla Polatlının arası olandır. Bu şarkı çok dinlenir. Burada ki düğünlerde ve sünnetlerde ise sıklıkla çalınır.

Polatlı Davul Zurna Ekibi küçüklüğünden beri Polatlıda yaşayan dursun amcamız her sene de  köye gider giderken bile bizleride götürmeye çalıştığını da her sene tanık oluyoruz. Rize ye beraber bir gün dursun amcayla da gidecez. Bakalım esnaflarımızda bizi bildiği için burada eski olduğumuz dan aile gibiyiz. Akşamları ramazan aylarında hep beraber dışarıda bir şeyler yapıp iftarımızı açarız ee ne de olsa organizasyon bizim işimiz olduğu için ben ve Davul Zurna ekibi mle bir şeyler ayarlarız.

Asker gecesinde hakan abimiz gelip bizlere yav oğlum benim oğlum askere gidiyor güzel bir şey yapın demesi üzerine hemen ciddi bir şekilde ekibime durumu söyledim ama bu sefer sazında olmasını istedim Hakan abiyle dışarı çıkıp abi askere geldikten sonra düğünü de yaparız inşallah dememle beraber gözünden yaş süzüldü. Bende kızdım sen nasıl asker babasısın Hakan amca hiç yakışıyor mu eski toprağa ağlamak dedim. Sonra gülümsedi nede olsa vatani görevi bu benim sevincim demesi benim göğsümü kabarttı.

Asker gecesi gelmeden biz hazırlığımızı yapıp Hakan amcamızın evine gittik ücreti vermek istedi ama bizde işimiz bittikten sonra alırız dedik. Asker gecesi geldi ve herkesi eğlendirdik oğlunu uğurladık sağ salim gitsin gelsin bütün askerlerimiz. Polatlı Davulcu da sağ olsun Polatlı Zurnacı yla beraber beyitli mi desem şiirli mi desem karşılıklı atışıp milletimizin yüzünü güldürdü bu durum benimde hoşuma gitti. Böyle şeyleri sık sık yapmalarını da belirttim.

Nede olsa insanlarımızın mutluluğu önemli ama bundan bizlerde mutlu oluyoruz çalışanlarımla. Yeni fikirler üzerinde de çalışma yapılıyor çünkü şiir beyitten farklı şeyler olması için çabalayıp farklılıklar da arıyoruz. Bunları bulup değerlendirip önceden uyguluyoruz bu da işimizi severek yaptığımızdandır ve milletimizi Polatlı halkını daha çok mutlu etmeye çabalamamızdandır.

Çünkü biz bir aile olarak birbirimize yardımcı olmayı ve destek olmayı sağlıyoruz Polatlı Davul Zurna Kiralama Fiyatları olarak elimizden geleni yapıyoruz ama işimiz gereği ve tek gelirimiz bu olduğu için de söylediğimiz fiyatı uygun gören halkımız bizleri bizlerde onları kırmadan güzel bir şeyler yaparak yardımcı oluyoruz Polatlı olarak gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Polatlı Davul Zurna alanı ile ilgili aradığınız her özelliğe sahiptir. Polatlı Davul Zurna Kiralama firmamızı tavsiye edenler asla tavsiye ettikleri kişilere mahçup olmazlar. Polatlı Davul Zurna Ekibi zengin, fakir ayırt etmeksizin her düğünde etkili performans gösterir. Polatlı Davulcu ilçemizde sizin kapı komşunuzdur ve evi merkezde bulunmaktadır. Polatlı Zurnacı tek başına kiralama fiyatı, Polatlı Davul Zurna Kiralama Fiyatları ile aynıdır. Tek müzisyen değil iki kişilik ekiplerle çalışıyoruz. Bilgilerinize arz olunur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?