0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÖVEÇLER DAVUL ZURNA

27 Ağustos 2017
353 kez görüntülendi
ÖVEÇLER DAVUL ZURNA

ÖVEÇLER DAVUL ZURNA KİRALAMA

Öveçler Davul Zurna kiralaması yapan Yeliz düğünü için çok titiz davranan, bizzat bütün organizasyonlarını kendi takip eden, ne istediğini bilen bir müşterimizdi. Öveçler Davul Zurna Kiralama konusunda kendisine yardımcı olduktan sonra düğünü ile ilgili bazı tavsiyelerimizi ilettik. Öveçler Davul Zurna Ekibi nin yanında bir palyaço da kiralamasının düğününün en iyi şekilde geçmesini isteyen Yeliz için anlamlı olacağını düşündük. Öveçler Davul Zurna Kiralama Fiyatı konusunda Yeliz’in ihtiyacı olan en güzel paketlerimizi oluşturduk.

Öveçler Davulcu çalmaya başladığında çocuklardan oynayanların rahatsız olmaması, çocukların salonun belirlenen kısmında çocukları eğlendirmesi aileleri de, çocukları da çok memnun edecekti. Bu sayede oyun pisti hiç boş kalmayacak Yeliz istediği gibi bir düğün ile dünya evine girecekti. Öveçler Zurnacı Yeliz’in bizim sektörümüz ile ilgili yaşadığı olumsuzlukların kendisinde bıraktığı kaygıdan dolayı firmamıza ait stüdyoda canlı performans gerçekleştirdi. Yeliz zurnacımıza hayran kaldığını defalarca söyledi.

Öveçler Davul Zurna  olarak Yeliz’e her konuda yardımcı olduk. Ona çok yakın davrandık. Dedik ya Yeliz çok titiz bir müşterimizdi ve kiralama için rezervasyonunu aylar önceden oluşturmuştu. Aradan geçen zaman zaafında Yeliz bizi defalarca arayarak farklı konularda tecrübelerimizden yararlandı.

Mesela kınası için çok istediği bir mekanın pahalı olduğunu ve bu sebeple çok istediği bir şeyden fiyatı yüzüne vazgeçeceğini söyledi. Aynı sektörde yıllardır çalıştığımız için bütün kına konaklarının sahiplerini tanırız. Yeliz’in kınası için düşündüğü mekan sahibi de daha önce bir çok programda birlikte bulunduğumuz yakın bir dostumuzdu. Kendisini arayarak Yeliz’e mutlaka yardımcı olmasını rica ettik. Sağ olsun bizi kırmadı. Yeliz’e verdiği fiyatı yarı yarıya düşürdü. Yeliz bize defalarca arayarak teşekkür etti. Evine çok yakın olan bu konağın önünden geçerken küçük bir kızken bile kendi kınasının bu konakta olduğunu hayal ettiğini anlattı.

Yeliz’in çocukluk hayalini gerçekleştirdiğimiz için tahmin edemeyeceğiniz şekilde mutlu olduk. Artık Yeliz ile hemen hemen her gün görüşüyor, bütün organizasyon hakkında fikir alışverişinde bulunuyorduk. Yeliz bize bildirmeden düğünü, kınası ile ilgili hiç bir karar almıyor, bizde bütün organizasyon Yeliz’in arzu ettiği gibi geçsin diye insan üstü bir çaba sarf ediyorduk. Yeliz kına için bizden kına kızları da kiraladı. Yeliz’in kınası için özel kına, misafirlere dağıtılacak şirin kınalar, 20 tef ve 20 festen oluşan ekstra parçalar, Yeliz’in arkadaşları giysin diye onlarca abiye, konuşma balonları, fotoğraf çekme panosu, pankartlar dan oluşan koca hediye kolisi ile Yeliz’in kınasına Firma Kadın Yöneticilerimizde katıldı.

Öveçler Davul Zurna firmasının gözünde hiç bir müşteri, diğer müşterilerinden farklı değildir. Öveçler Davul Zurna Kiralama hizmetini bizden kiralayan herkese böyle hediyeler veriyor ve jestler yapıyoruz. Öveçler Davul Zurna Ekibi Yeliz gibi sizinde bütün programınınız boyunca tecrübesi ile sizlerinde yanında olabilir. Öveçler Davul Zurna Kiralama Fiyatı asla değişmez. Öveçler Davulcu ve Öveçler Zurnacı hiç bir ticari beklentisi olmaksızın bütün bunları sadece size yardım olsun diye yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?