0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

ORDU YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

24 Ağustos 2017
321 kez görüntülendi
ORDU YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

ORDU YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

Ordu Yöresi Davul Zurna Kiralama konusunda sizlere önemli hizmetlerde bulunmaktayız. Ordu Yöresi Davul Zurna Ekibimiz in tamamı Ordulu ve alanında her biri isim yapmış sanatçılardan oluşmaktadır. Ordu Yöresi Davul Zurna Kiralama Ankara olarak sizlere her zaman faaliyet gösterdiğimiz her dalda en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik. Bu sebeple Ordu Yöresi Davul Zurna Kiralama Fiyatları nı titizlikle belirledik. Çünkü en iyi hizmet sadece hizmetin kalitesi ile ölçülemez. En iyi hizmetin, en iyi hizmet olabilmesi için fiyatınında uygun olması gerekir.

Ordu Yöresi Davulcu müzisyenlerimiz ile Ordu Yöresi Zurnacıları uzun zamandır birlikte çalışan güzide bir ekibimizdir. Ekibin birlikte çalışmasının önemi birbirleri arasında bütün iletişim donanımları kullanmak ve uyum içinde performanslarını sergilemeleri için gereklidir. Biri anyayı çalan diğeri konyayı çalan davul zurna ekibi yerine plaktan çalmanın kulak zevki açısından çok daha uygun olduğunu düşünüyoruz.

Ordu Düğün Adetleri diğer bölgelerimizde olduğu gibi; görücü gitme, kız isteme, söz kesme, şerbetlik içme, nişan töreni, kına gecesi, düğün olarak sıralanabilir. Düğünlerde kurulan kazanlarda kalabalığı ağırlayacak yemekler pişer. Bu yemeklerin birisi mutlaka keşkek adı verilen yöresel bir yemekten oluşur. Ordu Düğün Adetleri gelini konvoy ile çıkartarak düğün yerine ulaşımla son bulur. Konvoy yolda belirlenen yerde durur ve silahlar atılır. Bu insan hayatına verdiğimiz önemden dolayı çok tasvip etmediğimiz bir eğlence çeşidi olsa da yöre halkına saygı duyuyoruz.

Ordu da son yıllarda davulcu ve zurnacı yetişmemektedir. Bir elin parmağını geçmeyecek sayıda ki emektarların da artık yaşları ilerlemiş ve aranan performansın çok uzağında kalmaya başlamışlardır. Yeni nesil Davul – Zurna mesleğine sahip çıkmamış, benimsememiştir. Yeni yetişen müzisyen gurubu olmadığından Ordu Yöresi İçin Davul Zurna temin etmek ilerisi için daha güç bir hal alacaktır.

Neyse ki firmamız var ve şimdilik böyle bir sorun yok. Ordu Yöresi Davul Zurna Kiralama işleriniz biz üstleniyoruz. Ordu Yöresi Davul Zurna Ekibi şehrinize özel kıyafetlerle katılım sağlıyor. Ordu Yöresi Davul Zurna Fiyatları ise tahmin ettiğinizden çok daha uygun bir fiyata sizleri bekliyor. Ordu Yöresi Davulcu eğer arzu edinirse saat başına ücret ile kiralanabiliyor. Ordu Yöresi Zurnacımız yine aynı şekilde tek başına kiralanabiliyor. Bu durum rezervasyon esnasında belirtilmemiş ise gönderimlerimiz 1 Davul + 1 Zurna dan oluşan ekip olarak gerçekleşmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?