0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
28 Ağustos 2017
405 kez görüntülendi
MAMAK DAVUL ZURNA

MAMAK DAVUL ZURNA

Mamak Davul Zurna Akdere, Abidinpaşa, Natoyolu, Kayaş, Ayaş gibi Mamak ilçesinin sınırlarına giren her bölgede sizlerin yanındadır. Mamak Davul Zurna Kiralama hedeflere uygun planlamaları, kişiye özgün tasarımları ve Mamak Davul Zurna Ekibi nin engin tecrübeleri ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Mamak Davul Zurna Kiralama Fiyatları müşteri çıkarlarını destekler nitelikteki uygulamaları ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini topluyor. Mamak Davulcu sadece programlarınıza katılmakla kalmıyor, Mamak Zurnacı ile ilçemizde açtığı kurs ile isteyen herkese davul ve zurna kursu veriyor.

İster hobi maksatlı olsun, ister hafta sonlarını değerlendirmek için ticari amaçlı olsun kursumuza katılan herkes profesyonel davulcu ve zurnacı oluyor. Uzman eğitmenlerimiz birebir ilgilendikleri kursiyerlerin başarısı için elinden gelen her şeyi yaparken, davul ve zurnası olmayan herkese kursumuz kurs boyunca davul ve zurnayı hediye ediyor. Üstelik hiçbir kiralama vs. gibi bir ücret ödemeden. Hatta ve hatta Türkiye’de ilk defa yapıldığını düşündüğümüz müzik aletlerinin evlere götürülmesinin de serbest olması, öğrencilerimize maksimum başarı sağlıyor.

Müzik aletlerinin eve götürülmesi bir çok kurs için mümkün değildir. Kurs, çalgısı olmayan öğrencilere dağıttığı aletlerin asla evlere götürülmesine müsaade etmez. Kursun malı sayılan her ürün sadece ders saatleri arasında öğrencilerin kullanımına açıktır. Bizim için önemli olan kursiyerlerimizin kursumuza ödedikleri aylık ücret değildir. Öğrencilerimizin gelişimleri her şeyden daha önemlidir.

Öğrencide en iyi kendisini derslerde gördüğü konuları ve şarkıları tekrar ederek geliştirir. Evine müzik aletlerini götüremeyen öğrenci ise bu tekrardan mahrum kalacaktır. Eğer öğrencimiz aldığı kurs boyunca tam anlamı ile çalgısında profesyonel olamıyorsa bizim için aldığımız ücretin hiçbir önemi yoktur. Bu nedenle kursa ait her çalgı öğrencinin kursa gittiği süre boyunca kendisine temin edilir.

Yaptığımız yıl sonu konserleri hayli ilgi çekici, enteresan, eğlencenin bol olduğu harika konserlerdir. Konserlerde öğrencilerimiz yıl boyunca öğrendikleri maharetleri dökerken, aileleri izleyici sıralarında onların yaşadığı heyecana ortak olur. Konserlerimizin çoğu yemekli yapılıp, kursumuzun size hazırladığı bir çok süprizi de barındırır. Yine firmamız elemanları olan animasyon, armatör, palyaço, tahta bacak, dansöz ekipleri aralarda sahne alarak birbirinden renkli şovlar gerçekleştirir.

Mamak Davul Zurna Yıl sonu konserlerinde profesyonel fotoğrafçı ve kameran da bulunur. Profesyonel çekim ekibi gerçekleştirdiği çekimleri size hediye eder. Böylece kursumuzdan hiçbir zaman kaybetmeyeceğiniz, izlerken bizi gülümseyerek anacağınız hatıralarda size teslim edilmiş olur.

Mamak Davul Zurna kursları Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi kurslardır. Mamak Davul Zurna Kiralama olarak çalışma hayatına devam etmek isteyen kursiyerler şirketimizde işe başlayabilir. Mamak Davul Zurna Kiralama Fiyatı kullanıcı dostu fiyatlardır. Mamak Davul Zurna Ekibi kendi kurslarımızda yetiştirdiğimiz kadifiye elemanlardan oluşur. Mamak Davulcu olmak isteyen herkesi kursumuza bekleriz. Ayrıca Mamak Zurnacı kurs kayıtlarımızda devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?