0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KONUTKENT DAVUL ZURNA

29 Ağustos 2017
281 kez görüntülendi
KONUTKENT DAVUL ZURNA

KONUTKENT DAVUL ZURNA KİRALAMA

Konutkent Davul Zurna sayfamızın hazırlanmasında Çayyolu Rehberi firmasının katkısı oldukça büyüktür. Konutkent Davul Zurna Kiralama şu an net ortamında her ihtiyaca cevap verebiliyorsa bilişim sektörünün yıldızı kuruluş sayesindedir. Konutkent Davul Zurna Ekibi uzun zamandır e-ticaret alanına girmeyi planlasa da işlerimizin yoğunluğu bunu bizim açımızdan imkansız kılmıştır. Konutkent Davulcu ve Konutkent Zurnacı kardeşlerimizin bu husus hakkında ki ısrarları, internet tasarımını bizim açımızdan imkansız kılmıştır.

Konutkent Davul Zurna Kiralama Fiyatları yine web sitemizi hazırlayan uzmanlar tarafından sistemimize yüklenmiş bir tık ile ziyaretinize açıktır. Konutkent Davul Zurna son yıllarda yazılı, işitsel ve görsel tanıtım kanallarını kullanmayı daha uygun görmüş, bu amaçla sanal ortama pek sıcak bakmamıştır. Yaptığımız her tanıtım yerel halkı kapsadığı için herkesle birebir konuşmanın yapılacak en doğru şey olduğuna karar verdik.

Ancak zamanla sektörümüze yönelik bir çok hizmet bizim faaliyet gösterdiğimiz alanda da webten aratılır oldu. Güvenilir kaynaklardan edindiğimiz istatistikler derhal gerekeni yapmamız ile ilgili bize ip uçları veriyordu. Özellikle Konutkent de bulunan esnaflarımız ısrarla bize ihtiyaç duyduğumuz alanla ilgili çalışma yapan Ankara Rehberi firmasından bahsetti. Firma hakkında 3 gün süren araştırmalarımız sonucu esnaflarımızın gerçekten en uygun tavsiyeyi yaptıklarını anladık.

Konutkent Davul Zurna Ekibi derhal karşı firma yetkilileri ile temasa geçti. Telefon konuşmamız oldukça kısa ve özdü. Bizim arzumuzu öğrendikten sonra iki taraf içinde uygun olan bir zamanda randevu oluşturuldu. Daha ilk aşamada müşteri hizmetleri ile geçen konuşmamız bile içimizde gelecek uzmanlara karşı bir sempati uyandırdı. Müşteri hizmetleri tıpkı bizim müşteri hizmetlerimiz gibi sıcak, sevecen, bilgili ve kültürlü kişilerden oluşuyordu.

Beklenen gün sonunda geldi. Bilişim ve seo uzmanları ile, firma yöneticilerimizin toplantısı başlamıştı. Bizi merkezimizde ziyaret eden bu güzide ekip her konuda anlayabileceğimiz açıklamalar yapıyor, beklentilerimizi dikkatle not alıyor, sabırla bütün sorularımıza cevap veriyordu. Şirketimizi bilen bilir. Her alanda en iyi olmak arzusunu hep içimizde taşırız. Eğer site tasarımı yaptırıyorsak internette ki kimliğimiz ülkenin en iyi ortamlarından olmalıdır. Dolayısı ile sadece toplantımız bile 5 saat sürdü.

Anlattıklarımız doğrultusunda Burak bey bir proje ile bir hafta sonra tekrar bizi ziyaret etti. İnanılır gibi değildi. Daha proje aşamasında olan, bir saniye bile yayına girmeyen web sitemizin demosu bile Ülkenin en iyi portalı olmuştu. Kaldı ki eklenecek ve gerekli düzenlemeler ile dünya standartlarının dahi üzerinde bir adrese sahip olacağımız aşikardı. O kadar heyecanlıydık ki projeyi onayladıktan sonra ki 1 hafta bizim için geçmek bilmedi.

Sitemizin test yayınına alındığı haberini memnuniyet ile karşıladık. Hayatımızda gördüğümüz en güzel dijital ortama artık biz sahiptik. Duygularımızı gizleyemiyor, tıpkı bizim müşterilerimizin bize yaptığı gibi firmayı teşekkür yağmuruna tutuyordu. Demek ki kişilerin beklediğinden çok daha bir hizmetle karşılaşması onlarda böyle bir duygu oluşturuyormuş. Şimdi kendi müşterilerimizi çok daha iyi anladık.

Konutkent Davul Zurna dijital adresleri dünya çapında bir üne sahip master lar tarafından oluşturulmuştur. Konutkent Davul Zurna Kiralama sizlere sanal alemde de en iyi hizmeti sunma amacı ile bu yola girmiştir. Konutkent Davul Zurna Kiralama Fiyatları şu an sistemimizden yayınlanmaya başlamıştır. Konutkent Davulcu biyografisine yine buradan ulaşabileceğiniz gibi Konutkent Zurnacı nın hakkında ki her bilgiyi de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?