0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KIZILCAHAMAM DAVUL ZURNA

16 Eylül 2017
263 kez görüntülendi
KIZILCAHAMAM DAVUL ZURNA

KIZILCAHAMAM DAVUL ZURNA KİRALAMA

Kızılcahamam Davul  Zurna iyi niyeti ile çalışmaya devam ediyor. Kızılcahamam Davul Zurna Kiralama olarak bizler her zaman insanların mutlu gününde görevimizin başındayız. Kızılcahamam Davul Zurna Kiralama Fiyatları bizleri isteyen müşterilerimize teşekkür ederiz. Kızılcahamam Davul Zurna Ekibi gösterdiğiniz teveccühe layık olmaya çalışır. Kızılcahamam Davulcu ve Kızılcahamam Zurnacı emrinizdedir.

İşleyiş hakkında ön bilginiz olsun diye size katıldığımız bir kınadan örnekler anlatacağız. Buse hanımın kına gecesinde kız tarafı baya bir kalabalıktı. Aile komşu akrabaları ve arkadaşları iş  yerindekiler olarak iyi bir çevre kazanıp kendisini anlaşılan baya bir sevdirmiş olmalı. Bizler de aile için elimizden geleni yapmalıydık. Buse hanımı ve çevresindekileri eğlendirmek için kollarımızı sıvadık

Kameraman olmak üzere sazcı arkadaşlar da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Aile fertleri bizleri  sağ olsunlar güzel ağırladılar. Kızılcıhamam Davul Zurna Ekibi yöresel yemekleri çok beğendi. Yenilen yemekler de tadı damağımızda kalmadı da değil hani. Buse hanımın babasının ise yemek umurunda değildi. Kızı evden ayrılıyor diye üzgündü. Biraz ama yinede kızının mesut olmasının mutluluğunu da içinden yaşıyor gibiydi. Allah yerine yakıştırsın.

Bizler Kızılcahamam Davul Zurna Ekibi olarak bu mutlu günlerinde onlarla beraber olduk ve elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalıştık. Damat beyde kınaya gelip yakıldıktan sonra hoca güzelce duasını etti ve iki oyun oynandıktan sonra kınaya son verdik. Oradan ayrıldık. Ertesi gün öğlen damat tekrar bizleri arayarak bize gelmemiz gerektiğini, kız tarafına gidip buse hanımı çıkartmamız için sizleri görmek ve sözlerinizle ve çalarak çıkarmak istediğini söyledi. Bizde hemen harekete geçtik. Damat tarafından gelin hanımı almaya gittik orayı da eğlendirdikten sonra gelin hanım çıkarak düğün salonuna gittiler. Allah yerine yakıştırsın diyerek şirketimize döndük.

Kızılcahamam Davul Zurna Kiralama da bizler olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yine günlerden bir gün sünnet çocuğumuz Hamza nın babası bize gelerek bu oğlumun mutlu gününde gelen misafirleri sizlerle karşılamak istiyorum sonrasında eğlendirmenizi istiyorum dediğinde bizlerde her zaman elimizden geleni yapmakta hazırız diyerek Hamza için ekibimiz hazırladık.

Ertesi gün Hamzanın evine gittiler orada gelen misafirleri karşıladıktan sonra Hamzanın eğlenmek istediği için davula bir kere vurabilir miyim demesi davulcu çalışanımız Hamzaya çaldırmış olması da akrabaların ve bizim gözümüzden kaçmamasıydı.

Kızılcahamam Davulcu olarak bizler sadece davulcu değil yanında bulunan Kızılcahamam Zurnacı olarak da beraberiz bu durumda ikiliyi ayırarak birbirinden güzel marifetleri olan ilerleyen zamanlarda olursa da ramazan aylarında değişiklik yapmayı düşünüyoruz sahurda söylenen maniler olarak ta bir şeyler yapma planlarımız var

Kızılcahamam Davul Zurna Kiralama Fiyatları müşterilerimize olabildiğince yardımcı olmak amacıyla fiyatları esnek tutmaya çalışıyoruz bu durum bizleri de aşmamalı çünkü ekibimizin de alın teri ortada hak yemiyoruz ve hakka da girmiyoruz müşteri memnuniyeti bizim için önemli bizler bir seferlik değil daimi olarak buradayız. Kızılcahamam olarak gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz

Kızılcahamam Davul Zurna Kiralama bizi tercih eden değerli vatandaşlarımıza teşekkürü borç bilir. Kızılcahamam Davul Zurna bu kadar fark edilir bir kurumsa müşterilerimizin bize verdiği güvendendir. Kızılcahamam Davulcu bir emriniz ile derhal çağırdığınız yere itaatle gelir. Kızılcahamam Zurnacı zurnasına sizin için üflemekten mutluluk duyar. Kızılcahamam Davul Zurna Ekibi müşterilerinin güvenliği için görüşmeleri kaydetmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?