0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız
24 Ağustos 2017
265 kez görüntülendi
KİRALIK DAVULCU

KİRALIK DAVULCU

Kiralık Davulcu mükemmel kampanya! Şimdi arayan herkese Kiralık Davulcu Fiyatları 1 Davul + 1 Zurna : 150 Tl. Bitmedi… 2 Davul + 1 Zurna : 200 Tl. Ayrıca programını şova dönüştürmek isteyen herkese 2 Davul + 2 Zurna: 250 Tl. Şimdi sıkı durun. Bu güne dek Türkiye’nin hiçbir yerinde görülmemiş mükemmel indirim. 4 Davul + 4 Zurna: 500 Tl. Hemen arayın, erken rezervasyon avantajlarından yararlanın.

Kiralık Davulcu isteğiniz doğrultusunda Türkiye’nin her tarafına sadece yol parası farkı ile gönderilir. Programınızın sağlıklı geçmesi açısından elimizden gelen her şeyi fazlası ile yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Sektörünün ışık saçan firması olan Başkent Organizasyon yeniliklerine devam etmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda sürekli kendini yenilen firmamız dilerseniz sadece 1 davulu da emrinize kiraya verebilir.

Kiralık Davulcu Ankara ile ilgili Ankara iline özel oluşturduğumuz operasyon sorumlumuz ile görüşebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara Kiralık Davulcular sizin aramanızı bekliyor. Çok sayın müşterimiz! Kiralık Davulcumuzu isterseniz 1 saatliğine, isterseniz sabahtan akşama kadar, isterseniz kına ayrı, düğün ayrı, gelin çıkartma ayrı 3 gün üst üste kiralayabilirsiniz.

Sakın yapılacak şeyleri düşündüğünüzde gözünüz korkmasın. Bizim size sunduğumuz fiyatlar bütçenizi asla yormayacak, çocuk bahşişi olarak nitelendirilebilecek uygun fiyatlardır. Bu fiyatlarla bizden başka hiç kimseyi aramayacağınızdan bile eminiz.

Kiralık Davulcular eskiden Ankara’nın en eski yerleşim merkezi olan samanpazarı olarak bilinen mevkide beklerlerdi. İnsanlar araçla yada yayan gelip kiralık davulcuları istedikleri ücret doğrultusunda kiralar ve organizasyonun gerçekleşeceği yere götürürdü. Daha sonra iş bitiminde tekrar davulcuyu aldığı yere bırakmak zorunda olan düğün sahibi bütün bu aşamalar için hem ayrı ayrı ücret öder, hemde ciddi vakit geçirirdi.

Artık Kiralık Davulcu aramak için çekilen eziyete son veriyoruz. İnternet ortamında ülkenin en iyi ağını ve portalını oluşturarak sizleri türlü zahmetten ve gereksiz para kaybından kurtarıyoruz. Şimdi Kiralık Davulcunuz bir telefon ile adresinizde! Üstelik gelirken de, giderken de kendi aracımız ile ulaşım sağlıyor kimseye yük olmuyoruz.

Kiralık Davulcu denilince akıllarda yer edinen Başkent Organizasyon, sağladığı Kiralık Davulcu Fiyatları nda ki kolaylıkla gönülleriniz de de yer edinecek. Kiralık Davulcu Ankara haber alma merkezimiz sizlere her konuda bilgi vermek üzere özel eğitilmiş personeller tarafından yönetilmektedir. Talepleriniz hemen değerlendirilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?