0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KINA TAHTI KİRALAMA KAMPANYALARI

14 Ocak 2019
143 kez görüntülendi
KINA TAHTI KİRALAMA KAMPANYALARI

Kına tahtı kiralama ekibinden herkese merhaba. Daha önce bizim bile yapmadığımız, başka hiç bir yerde de göremeyeceğiniz bir kampanya ile karşınızdayız. 31.01.2019 tarihine kadar yapacağınız kına tahtı kiralamalarında tam tamına %25 indirim bizden size hediye. Sizi hiç hesap kitapla uğraştırmayıp uzun lafın kısası kına tahtı kiralama ücreti ne kadar hemen açıklıyoruz.

Evet 2019 Yılının Ocak ayı sonuna kadar erken rezervasyon ile kına tahtı kiralaması yapacak olan müşterilerimiz çok ama çok şanslı. Bizi hemen arayarak çift kişilik kına tahtlarımızı sadece 300 TL ödeyerek kiralaya bilirsiniz. Bu kampanya neredeyse zararına oluşturulmuş ve asla tekrar edilmeyecek bir kampanyadır. Kiralama yapan kişiye neredeyse 250 TL kazanç sağlamaktadır. Bu mükemmel fırsatı kaçırmamak için siparişinizi hemen verin.

Kına Tahtlarımızın Özellikleri ve Kiralama Koşulları Aşağıda Yer Almaktadır.

Kına tahtlarımızın her biri sekiz aksesuardan oluşmaktadır. (2 Nedime puf + 1 Orta sehba + Komple cibinlik ve döşemelik )

Kına tahtlarımızın her biri çift kişiliktir. Verilen teklife nakliye ve montaj dahildir. Başkent Organizasyon ekibi istediğiniz tarih ve saatte arzu ettiğiniz yerde tahtların kurulumunu yapmak sureti ile tarafınıza hazır bir şekilde teslim edecektir.

Kampanyamız erken rezervasyonlarda 31.01.2019 Tarihine kadar geçerlidir. Kampanyamızdan sadece söz konusu tarihe kadar ön ödemesini yapmış olan müşterilerimiz yararlanabilir.

Başkent Organizasyon paketlerinin hepsinde çift kişilik kına tahtı zaten bulunmaktadır. Paket alımları dışında ki hizmetlerimiz ile (Bindallı kiralama, hint kınacısı kiralama, bayan dj, kameraman yada fotoğrafçı kiralama) Kına tahtı kiralama hizmetimize aynı anda sahip olunabilir. Ancak müşterilerimiz kına tarihlerini vererek müşteri temsilcimizden iki hizmetinde kendi geceleri için müsait olup olmadığını kontrol ettirmelidirler.

Kına tahtı kiralama hizmetinden vazgeçilmesi durumunda kapora asla iade edilmez. Kiralamayı yapan bu konuda ön ödemeyi yapmadan uyarılır. Müşterilerimizin tamamı ön ödemelerini yaptıktan sonra kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Başkent Organizasyon her kampayada olduğu gibi bu kampanyada da kampanya kurallarını değiştirme ve kampanyayı tamamen bitirme hakkına sahiptir. Ancak geçmişe dönük olarak hiçbir değişiklik işletilemez.

Bizi önemseyip yazımızı sonuna kadar takip eden müşterilerimize tam bu noktada daha önce görülmemiş bir hediyemiz daha var. Kına tahtınıza ek olarak bizden size 5 adet arkadaş kaftanı da hediye. Biraz önce belirttiğimiz gibi bu hediyeden sadece bize tahamül ederek yazımızı sonuna kadar okuyan müşterilerimiz yararlanacak. Bu sebeple müşteri temsilcilerimiz kesinlikle hediye konusunda bilgi vermeyecek. Eğer satırlarımızı okuyup o şanslı kişiler arasına katıldıysanız müşteri temsilcinize ‘kampanya yazısını sonuna kadar okudum, hediye kaftanımı istiyorum’ demeniz yeterli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?