0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KINA ORGANİZASYON

10 Ocak 2019
624 kez görüntülendi
KINA ORGANİZASYON

KINA ORGANİZASYON

Ankara kına organizasyon hizmeti satın alacaklar dikkat! Bu yıl kına organizasyon fiyatları el yakıyor. Özellikle rezervasyonlarını son günlere bırakan gelinlerden kına organizasyon firmaları servet talep ediyor. Ancak endişelenmeye gerek yok. Makalemizi okuduktan sonra ankara kına organizasyon paketleri arasından size en uygun olanını mutlaka bulacaksınız. Hemde yıllar yıllar öncesinden kaydınızı yaptırmışsınız gibi çok uygun bir fiyata. Gelin şimdi kına organizasyon firması seçiminden, organizasyon program akışına kadar hayatınızın en özel gecesine nasıl hazırlanacaksınız hep birlikte göz atalım.

ANKARA KINA ORGANİZASYON

Arama motorlarına ankara kına organizasyon yazdığınızda bir çok firmanın karşınıza çıktığını görürsünüz. Bu firmaların kimi diğerlerine nazaran uygun fiyatı ile göze çarparken, bazıları da abartılı paketleri ile dikkat çeker. Genellikle sektörde uzun süredir var olan şirketler çok abartılı rakamlar telaffuz ederken, yeni açılan ve sadece 3 – 5 kına tecrübesi olan firmalar daha cazip rakamlar söyler. Eğer organizasyonumuz için neredeyse yemekli bir kına mekanına ödediğimiz kadar para ödeyecek bütçemiz yoksa ne yapacağız? Hayatımızın en anlamlı gününü acemi kişilerin becerisine mi emanet edeceğiz? İşte tamda bu sırada devreye Başkent Organizasyon giriyor. Başkent Organizasyon size yılların tecrübe ve birikimi ile Ankara’nın en uygun fiyatlarını bir arada sunuyor. Her sezon yüzlerce kına organizasyonuna imza atan firmamız alanının en kapsamlı paketleri ile göz kamaştırıyor. Gelin şimdi bu mucize paketleri ve fiyatlarını yakından inceleyelim. Hemen akabinde damat girişi, gelin girişi, kına girişi, giriş müzikleri gibi organizasyonlarımızın program akışını sizlerle paylaşacağız.

ANKARA KINA PAKETLERİ

Ankara kına paketleri aşağıda yer almaktadır. Lütfen sekmelerin üzerine tıklayarak ilgili sayfaya gidin.

Paket Tılsım 890 TL

Paket Tesir 950 TL

Paket Sonsuz Aşk 1250 TL

Paket Aşk Tutulması 1800 TL

Paket Sihirli Değnek 2500 TL

Ankara kına organizasyon şirketleri arasında tercih yaparken kesinlikle bir takım kriterlere bakmanız gerekiyor. Sıklıkla söylüyoruz. Kına geceniz hayatınızın en özel günlerinden biri ve asla telafisi mümkün değil. Bu nedenle güvenerek gecenizi emanet ettiğiniz şirket personelleri profesyonel, hizmetler kaliteli, kareografiler ise size özel olmalıdır. Eğer kına tahtı kiralama yapmak istiyorsanız sayfamızı mavi linke tıklayarak ziyaret edebilirsiniz

Tecrübelerimiz bize başarılı bir kına organizasyonunda en önemli etmenin kına organizasyon ekibi yani kına nedime ekibi olduğunu gösterdi. Organizasyonu faal bir şekilde yürüten nedime kızların performansı kusursuz ise hem gelin hanım için hemde davetliler için o kına mükemmel olarak geçiyor. Ancak kızların performansı başarısız ise işte o zaman programda ki aksaklıklar fazlaca göze çarpıyor. Şimdi size kendi kızlarımızın programları nasıl gerçekleştirdiğini aktaracağız.

Yukarıda ki görsellerin tamamı bizim ankara kına nedime ekibi aittir. Taktir edersiniz ki görsel bir iş yapıyoruz. Bu nedenle nedime ekibinin güzelliği, fiziği, diksiyonu son derece önemlidir. Ayrıca kızların her biri profesyonel olmalı, tek başlarına bile sorunsuz bir şekilde programı yönetebilme becerisine sahip olmalıdır. ankara kına dans ekibi olarak sahne aldıklarında başarılı bir şekilde gösterilerini sunabilmeli, gerek çıkışlarda ki estetiklikleri gerekse davul şovları ile izleyenlere unutulmaz anlar yaşatmalıdır. Başkent Organizasyon yıllardır profesyonel dansçı olarak nedimelik yapan kızlarla çalışmaktadır. Bir çok firma sadece masrafları düşsün diye belki de hayatında 3-4 defa sahneye çıkmış kızları çalıştırmaktadır. Bu firmaların ekiplerinin içinde hiç profesyonel bir dansçı bulunmazken, personeller çoğu zaman küçük yaştaki öğrencilerden oluşmaktadır.

Başkent Organizasyonun programlarda bu denli başarılı olup adından söz ettirmesi kadrolarını alanında uzman kişilerden oluşturmasıdır. Bunun yanında sektöründe ki gelişmeleri yakından takip eden firmamız alanının en iyi malzeme ve ekipmanlarına yatırım yaparak müşterilerini son trend ürünlerle buluşturmaktadır. %100 Müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinerek çalışmalarını sürdüren şirketimiz yılların getirdiği tecrübe ve güven ile pazarına yön vermektedir. Hemen şimdi bizi arayarak kaydınızı yaptırın. Sizi kendi masalınızın kahramanı olmaya devam ediyoruz. Ankara’nın en kapsamlı paketlerini, en uygun fiyatlara size sunmuş olsakta belkide kına geceniz için komple bir organizasyon düşünmüyorsunuz. O zaman size bindallı kiralama hizmetimize bir göz atın deriz.

KINA ORGANİZASYON PROGRAM AKIŞI

Sıra geldi aklınızda ki sorunun cevabına kına organizasyon program akışı nasıl olur? Hemen belirtelim yazımızda yer verdiğimiz program akışı standart bir program akışıdır ve gelinlerimizin arzu ve isteklerine göre değişiklik gösterir. Başkent Organizasyon paket alımlarından sonra organizatörlerimiz ile kendinize özel programlar tasarlayabilirsiniz.

 • Nedime kızlarımızın özel tasarım lokum ve gül suyu ikram seti ile misafir karşılamaya başlaması ile kına programımızda başlamış olur.
 • Misafirler yerlerini aldıktan ve son hazırlıklar tamamlandıktan sonra nedime kızlarımız eşliğinde ve gelin hanımın daha önce seçtiği konseptte gelin girişi yapılır.
 • Eğer ilk giriş esnasında gelin hanım yalnız çıkacağı bir kereografi seçmişse, üçüncü aşamada uygun bir müzik eşliğinde damat girişi gerçekleştirilir.
 • Gelinen aşamadan sonra daha önce belirlendiği gibi dans müziğine yada direkt oyun havasına geçilir.
 • kına organizasyon program akışı yaklaşık 20 – 30 dakika misafirlerin oynaması ile devam eder.
 • Uygun bir zamanda (Genellikle müzisyenlerin mola verdikleri boş vakit değerlendirilir.) kına dans ekibi paketimiz içerisinden gelin hanımın seçtiği dans gösterisini sergiler. Dans gösterisinin ardından kına gecemizin ilk aşaması tamamlanmış olur.
 • Programın ikinci aşaması daha hareketli geçmektedir. Genelikle saat 21.00 gibi kına girişi gerçekleşir. Kına girişi gelin – damat bir arada yapılır. Önlerinde nedime kızlarımız belirlenen konseptte kına giriş kareografilerini sergilerken gelin ve damat beyin arkasından arkadaş kaftanlarını giyinmiş, nedime taçlarını takmış, el mumlarını ve zilli teflerini almış gelin hanımın arkadaşları gelir.
 • Kına yakma merasiminin gerçekleşmesi ile testi kırma oyununa geçilir. Bütün oyunlar, nasıl oynanacağından, çalınacak müziğe kadar gelin hanımla belirli bir formatta hazırlanmıştır.
 • Testi oyunundan sonra misafirler tekrar oyun havaları ile oynamaya devam ederken nedimelerimiz kına dahil olmak üzere alınan hediyelikleri dağıtmaya başlar.
 • Program boyunca nedime kızlarımız sahnede kalarak bütün oyunlara eşlik ederler. Uygun zamanlarda sık sık davul şovlarla geceye renk katarlar.
 • Rengarenk kemer show oyunu sergilenmesi ile kına gecesi son bulur.

Ankara kına organizasyon örnek program akışı yukarıda yer almaktadır. Ekibimiz sizden önce salona gelerek hazırlıklarına başlar. Kına tahtı kurulur. Sunum masası hazırlanır. Sizden önce gelen ekibimiz, siz salondan ayrıldıktan sonra alandan çıkış yapar. Bu sayede asla yalnız kalmazsınız. Programınız uzman ekibimiz ile profesyonelce yönetilir ve ortaya çıkması muhtemel her aksilik önceden engellenir.

Ankara kına gecesi organizasyonu nu gerçekleştirdiğimiz bazı müşterilerimizin videosunu aşağıda yayınlıyoruz. Sizde bizi tercih ederek her sene yüzlerce gelinimizin yaptığı gibi hayatınızın sonuna kadar o günü tatlı bir hatıra ve anı olarak, gülümseyerek hatırlayabilirsiniz.

KINA ORGANİZASYON KAMPANYALARI

Ankara kına organizasyon paketleri kampanyaları birbirinden avantajlı içerik ve ödeme seçenekleri ile karşınızda.

Kampanya 1 / Tılsım Paketimiz kısa bir süreliğine %20 indirim ile sadece 890 TL ( Kampanyamız rezervasyonlarda geçerlidir.)

Kampanya 2 / Tesir Paketimizden itibaren bütün paketlerimizde profesyonel fotoğrafçı hediye (Kına tarihiniz ne olursa olsun kampanyamız 2020 Ağustos ayına kadar yapılacak olan rezervasyonlarda geçerlidir.

Kampanya 3 / Herhangi bir kına paketi alan müşterilerimize piyasa kiralama fiyatı 550 TL olan bindallıların kiralama ücreti yalnızca 250 TL

Kampanya 4 / Kına tahtı kiralamalarında artık her model çift kişilik + 5 adet arkadaş kaftanı hediye + nakliye ve montaj dahil adresinize geliyor.

Kampanya 5 / Firmamızdan herhangi bir hizmet satın alan her müşterimize profesyonel fotoğrafçı +150 TL – profesyonel kameraman +250 TL

Kampanya 6 / Hint kınacısı +250 Profesyonel bayan dj +250 TL (Kampanyamız 30 gün erken kayıtlarda geçerlidir)

ÖZEL HİZMET BÖLGELERİMİZ ( Görüntülediğiniz paketlerde yazan arkadaş kaftanı sayılarına bu bölgelere özel +5 arkadaş kaftanı daha ekliyoruz)

KEÇİÖREN KINA ORGANİZASYON

Keçiören kına organizasyon firmamız yıllardır Keçiören merkezde yer almaktadır. Her sene keçiören de yüzlerce kına organizasyonu gerçekleştiren Başkent Organizasyonun net adresi: Şenlik Mahallesi, Kızlarpınarı Caddesi, Beyler Sokak No: 7/B Keçiören – Ankara olarak geçmektedir. Paketlerimiz ve firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz sizi ofisimize çay içmeye bekleriz.

PURSAKLAR KINA ORGANİZASYON

Pursaklar kına organizasyon olarak sizlere en iyi hizmeti sunma gayretinde olan firmamız bu bölgeye özel ekstra indirimler sunuyor. Hali hazırda ilçede ki hemen hemen her düğün salonu ve kına mekanı ile anlaşmış olan şirketimiz bireysel satışlarını da kesintisiz devam ediyor. Saray, altınova gibi ilçemizin her bölgesinde faaliyet gösteriyoruz.

MAMAK KINA ORGANİZASYON

Mamak kına organizasyon müşterilerinden aldığı güç ile yoluna emin adımlarla yürüyerek devam ediyor. 2018 yılında Mamak ilçesinde sizlerin gösterdiği teveccüh ile en fazla program yapan kına organizasyon firması olduk. 2019 Yılında da birbirinden iddialı paketlerimiz, alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile düğün sahiplerinin emrindeyiz.

YENİMAHALLE KINA ORGANİZASYON

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine 2019 Yılında yenimahalle kına organizasyon olarak ta hizmetinizdeyiz. Bildiğiniz gibi geçen seneye kadar bu ilçemizden gelen talepleri iş yoğunluğumuz sebebi ile geri çevirdik. Bölgede oturan müşterilerimiz o kadar içten programlarını bize yaptırmak istedi ki, sırf hizmet sahamıza girebilmek için farklı bölgelerde kına mekanı tutarak organizasyonlarını bize devreden müşterilerimiz oldu. Bu sebeple artık Yenimahalle de de faaliyet gösteriyoruz. Üstelik ilk yılımızın şerefine mükemmel ötesi fiyatlarla.

Kına organizasyon ile ilgili merak edilen her şeyi cevaplamaya çalıştık. Ankara kına organizasyon kaydınızı yaptırmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Başkent kına organizasyon fiyatları Ankara’nın en uygun fiyatlarıdır. İşinizi şansa bırakmayın ve kına organizasyon firmaları arasından bizi seçerek prensesler gibi bir kına gecesi yaşamayı garanti altına alın. Üstelik ankara kına organizasyon paketleri şimdi %50 indirimli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?