0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KINA KIZI KİRALAMA

22 Ağustos 2017
618 kez görüntülendi
KINA KIZI KİRALAMA
Kına Kızı ve Hostesi Kiralama Hizmetleri
Kına Kızı Kiralama - 0543 402 94 97

KINA KIZI KİRALAMA

Kına Kızı Kiralama, evlenecek hanımlar için kına gece organizasyonların da sunulan bir hizmettir. Kına Gecesi Ekibi Ankara olarak evlenen bütün gelin kızlarımıza sonsuz mutluluk dileriz. Eğer isterseniz çok uygun fiyatlara Kına Kızı Hostesi sizinle birlikte gecenizi unutulmaz kılabilir. Kına Dans Ekibimiz ise gece boyu sizler için sergilediği özel dans ve figürlerle dikkatleri üzerine çekecek. Kına Gecesi Dans Gösterileri mizi kanalımızdan takip edebilirsiniz. Kına Kızı İş İlanları ve Kına Nedimesi İş İlanları ile ilgili bir arayış içerisindeyseniz firmamıza iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kına Gecesi Gelin Dansı sizin dilediğiniz bir müzik eşliğinde gerçekleşebileceği gibi arzu ederseniz Kına Kızlarımızın sizler için hazırlamış oldukları özel program dahilinde misafirlerinizi selamlaya bilirsiniz. Kına Kızı Kiralama koşullarına bağlı olarak hosteslerimiz gül suyu ve lokum ile kına mekanın da misafirlerinizi karşılamaya başlar. Karşılamayı yapacak olan hostesimiz ve kiralama esnasında size refakat eden bütün hosteslerimiz bindallı, köylü güzeli kıyafeti ve yöresel giysileri ile programda yer alır. Anlaşmamıza bağlı olarak Kına Kızı Hosteslerimiz, kına gecelerine özel dans ve oyunları ile ardı ardına sahne alır.

Kına Kızlarımız yöresel kıyafetleri ve oyunları ile harika bir gece çıkartacak. Bu gecenin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Gerekli itinayı gösterip, size en kaliteli hizmeti sunabilmek adına çalışıyoruz. Kına Kızlarımız kiralama şartlarına bağlı olarak tef çalacak. Tef paket fiyatına dahil olup ekstra 10 adet gelinin uygun gördüğü kişilere verilir. Bunun yanı sıra Gelin hanımın arkadaşları için 10 adet bindallı da kına yerine teslim edilir.

Bindallılarımızın hepsi her program sonu yıkanmakta ve kuru temizleme yöntemleri ile sizlere sunulmaktadır. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kına günü özel ekipmanlarımız ortamda çok farklı bir hava yakalanmasını sağlayacak. Sağlık sebebi ile misafirlerinize dağıtılacak olan bindallarının taçları kullan at olacak şekilde hizmetinize sunulmuştur. Bu taçlar başka bir programda asla kullanılmaz. Kıyafetlerimizin ise her biri standart bedendir. Kına Gecesi öncesi özellikle istediğiniz bedenleri bize bildirerek sizin için ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Kına Kızı Kiralama bugüne kadar belkide kendiniz için yaptığınız en güzel iş olacak. Kına Gecesi Ekibi Ankara sürekli takibi ile gecenizin sizin açınızdan harika geçmesini sağlayacak. Kına Kızı Hostesi arkadaşlarımız tecrübelerini sizinle paylaşmak için telefonunuzu bekliyor. Kına Dans Ekibi ile bir araya gelerek, size özel tasarımla standartların dışına çıkabilirsiniz. Kına Gecesi Dans Gösterileri programını şahsen oluşturup bize bildirebilirsiniz. Eğer bu sayfa da bulunma nedeniniz bizimle çalışmaksa Kına Kızı İş İlanları, Kına Nedimesi İş İlanları için firmamıza başvuruda bulana bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?