0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KINA GECESİ DAMAT GİRİŞİ

09 Eylül 2017
501 kez görüntülendi
KINA GECESİ DAMAT GİRİŞİ

Kına Gecesi Damat Girişi 

Kına Gecesi Damat Girişi Damat ve ekibinin girişine denir. Damat önceden belirlenen plan dahilinde padişah kostümü yada yelek fes takımı giyinir. Kina Gecesi Giris Fikirleri edinmek için aşağıda ki tavsiyeleri okuyabilirsiniz. Kina Gecesi Salona Giris fikirleri sayesinde çok farklı bir giriş yapabilirsiniz. Kına Gecesi Gelin Damat Girişi birlikte yapılacaksa daha farklı girişler tasarlanabilir.

Kına Geceleri artık komple organizasyon bir tarafa, girişleri bile ayrıca emek gerektiren, üzerinde düşünülen ayrıntılar olarak göze çarpmaktadır. Kına girişleri çoğu zaman kına dans ekibi ile gerçekleşirken eğer damat beyde kına alanına girecekse buna uygun düzenleme yapılmaktadır. Damat girişi genelde damat beyin arkadaşları ile birlikte gerçekleşir Damat Girişi için organizasyon konusunda anlaşmış olduğunuz firmadan damat beye ve arkadaşlarına fes, yelek talep edebilirsiniz. Yelek ve fesler tek tip olmalı görsel anlamda bütünlük oluşturmalıdır.

Ankara’da kına geceleri için özel dizayn edilmiş bir çok konak bulunmaktadır. Dikkat edin! Bu mekanlara salon değil konak diyoruz. Çünkü yapı itibari ile eski Osmanlı dokusunun işlendiği bu konaklar isim olarak ta Kına Konağı olarak adlandırılır. Konaklarımızın toplu olarak bulundukları bir semtte vardır. Buranın ismi Hamam önüdür. Hamam önü eski tarihi karaca bey hamamından ismini alır. Karaca Bey hamamı Ankara’nın en eski yapılarından biridir. Sonuç itibari ile bölgesine adını vermiştir.

Hamam önü Ankara’da yüzlerce kına konağını bir arada bulabileceğiniz bir semttir. Hatta oraya yolunuz düşerse Hamam önünün biraz altından bulunan saman pazarından bütün kına alışverişinizi yapabilirsiniz. Saman pazarı düğün ve kına alışverişleri için Ankara’nın tartışmasız en iyi bölgesini oluşturur. Burada bulunan yüzlerce mağazadan dilediğiniz çeşitlilikte ve modelde ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz. Üstelik ürünler oldukça ekonomik olacaktır.

Hamam önü aynı zamanda Mehmet Akif Ersoy’un kabrinin ve müzesinin bulunduğu Tacettin Dergahına da ev sahipliği yapar. Eğer kınanız burada gerçekleşecekse misafirlerinize rahatlıkla bu bilgiler ışığında adres tarifi yapabilirsiniz. Yine rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabri de dergahın içerisinde yer almaktadır. Deyim yerindeyse misafirleriniz kime sorsa adresi sorduğu kişi tarif edebilecektir.

Kına Gecesi Damat Girişi böyle mistik bir mekanda gerçekleşirse geceye anlam katar. Kina Gecesi Giris Fikirleri için bizi arayıp birbirinden farklı paketlerimizi satın alabilirsiniz. Kina Gecesi Salona Giris önemli bir ayrıntıdır ve daha ilk saniyeden gecenin nasıl geçeceğine dair ip uçları vermektedir. Kına Gecesi Gelin Damat Girişi örnekleri için diğer yazılarımıza göz atabilir yada videolarımızı izleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?