0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KEÇİÖREN KINA KONAKLARI

18 Mart 2018
979 kez görüntülendi
KEÇİÖREN KINA KONAKLARI

KEÇİÖREN KINA KONAKLARI

Keçiören Kına Konakları listemizi sizler için yeniledik. Esertepe Mahalle Konağı bilgileri aşağıda verilecektir. Atapark Mahalle Konağı da aynı şekilde aşağıda yer almaktadır. Ufuktepe Mahalle Konağı diğer yerlere nazaran Osmangazi Mahalle Konağı İletişim ile birlikte daha fazla aranmaktadır. Ankara Konağı Etlik Caddesi büyük konaklardandır. Kına Konağı Keçiören değişik alternatiflerle sizlerle. Yayla Mahallesi Konağı bu alternatiflerden sadece biri. Sancaktepe Mahalle Konağı Ankara iyi seyirler diler.

KINA KONAĞI KEÇİÖREN

Kına Konaklarının her türlü kiralanması, masa sandalye sayısı, ses sisteminin olup olmadığı gibi her türlü bilgiyi aynı numaradan alabilirsiniz. Bütün kına konakları aynı merkezden idare edilmektedir. Keçiören deki herhangi bir kına konağı için lütfen arayın: 0534 372 71 90 – 0535 651 67 78

Şehit Kubilay Mahalle Konağı – Şehit Kubilay Mahallesi 1569. Sokak Şehit Kubilay İlköğretim Okulu Yanı Keçiören/Ankara

Aktepe Barbaros Hayrettin Mahalle Konağı –  AKTEPE BARBAROS HAYRETTİN MAHALLE KONAĞI

Bağlum Şeyh Şamil Mahalle Konağı – Karakayalar Mahallesi Akdeniz Caddesi Kafkaslar/Bağlum/Keçiören

Karargahtepe Anafartalar Mahalle Konağı – Karakayalar Mahallesi Akdeniz Caddesi Kafkaslar/Bağlum/Keçiören

Esertepe Mahalle Konağı – Esertepe Mahallesi 310. Sokak Tuba Camii Karşısı

Yayla Mahalle Konağı – Yayla Mahallesi 1493. Sokak Cuma Pazarı Altı

Osmangazi Mahalle Konağı – Osmangazi Mahallesi Kahveciler Sokak ve 1208. Sokak Köşesi (Muhtarlık Binası Üstü)

Atapark Aşık Veysel Mahalle Konağı – Atapark Aşıkveysel Parkı İçi Mahalle Konağı

KEÇİÖREN BELEDİYESİ KINA KONAKLARI

Yukarıda bilgilerini paylaştığımız her konak Keçiören Belediyesi Kına Konakları olarak geçmektedir. Biz Başkent Organizasyon araştırma ekibi olarak Ankara’nın her ilçesinde ki Belediye mahalle konaklarını teker teker özellikleri ile birlikte yazdık. Araştırmamız esnasında gördük ki mahalle konakları anlamında en uygun fiyatları Keçiören Belediyesi vermekte. Üstelik salonların bütün bakımları ve ihtiyaçları yine belediye tarafından karşılanmakta. Bütün bunları tarafsız bir şekilde sadece gerçeklerin ışığında yazıyor belediye başkanı sayın Mustafa Ak beyefendiye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlerde yanda ki linkten konakların kaç kişilik olduğu, metre karesi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Hatta konakların bütün resimleri de belediyemizin sitesinde mevcut. Keçiören Kına Konakları umarız gelecek yıllarda her mahallede olur.

KEÇİÖREN MAHALLE KONAKLARI

Keçiören Mahalle Konakları durumu hiç olmayan çiftlerimizden gerekli yükümlülükleri yerine getirenlerden asla para almamaktadır. Ayrıca kına konakları sadece kına gecelerinde değil, düğün, nişan, mevlit gibi bir çok özel gün içinde kullanılmaktadır. Keçiören Zümrüt Yaşam Merkezi diğer konaklardan ayrı olarak içerisinde bir çok düğününde yapıldığı kapsamlı programların gerçekleştiği nadide salonlardandır. Yaklaşık 750 kişiye aynı anda hizmet verebilme kapasitesine sahip olan bu mekan, yemekli – yemeksiz her türlü organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır. Diğer kına konaklarından fiyatı biraz pahalı olsa da bir düğün salonu ile kıyaslandığında en az yarı yarıya kiralayan kişiye avantaj sağlamaktadır.

Keçiören Kına Konakları listemiz bitti. Esertepe Mahalle Konağı telefon numarası yukarıda. Atapark Mahalle Konağı adresi ise az önce paylaşıldı. Ufuktepe Mahalle Konağı iletişim için formu yeniden inceleyin. Osmangazi Mahalle Konağı İletişim numarası yazıyor. Ankara Konağı Etlik Caddesi koordinatlarında bulunmaktadır. Kına Konağı Keçiören isimli sayfamızda 8 mahalle konağı paylaştık. Yayla Mahallesi Konağı bunlardan biri. Sancaktepe Mahalle Konağı Ankara en iyi konak bizce.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?