0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KEÇİÖREN DAVUL ZURNA

26 Ağustos 2017
618 kez görüntülendi
KEÇİÖREN DAVUL ZURNA

KEÇİÖREN DAVUL ZURNA

Keçiören Davul Zurna 4 kuşaktır hizmet veren firmamız tüm özel günlerinize katılmaktadır. Keçiören Davul Zurna  Kiralama ekibimiz bu hafta Eylül bebeğin 1 yaş Doğum günü partisinde ailemizin yanındaydı. Ailenin ilk torunu olan Eylül bebek Bir yaşına girerken Keçiören Davulcu ve Keçiören Zurnacı olarak tüm davetlilerimize keyifli dakikalar yaşattık.

Keçiören Davul Zurna Kiralama Fiyatları araştıran Eylül bebeğin babası Barış bey uzun aramalardan sonra ilk fiyat aldığı firmamız Keçiören Davul Zurnayı arayarak tarih ve saati bildirip rezervasyon yaptırdı. Belirttiği gün ve saatte orada olan Keçiören Davul Zurna Ekibi parti bitene kadar ailemize eşlik etti gelen tüm misafirleri kapıda karşılayan Keçiören Davulcu ve Keçiören Zurnacı misafirlere eğlenceli zaman geçirmeleri için yardımcı oldu.

Eylül bebeğin 1 yaş doğum günü partisi bittiğinde Keçiören Davul Zurna dan çok memnun kaldığını belirten barış bey kardeşinin kına gecesi, gelin alma töreni ve düğünde de bizi yanında görmek istediğini belirtti. Sizde Keçiören davul zurna kiralama yapmak için google arama motoruna Keçiören Davul Zurna Kiralama ya da Keçiören Davul Zurna Kiralama Fiyatı almak için ilk çıkan siteye yani Keçiören Davul Zurna Ekibi ni arayarak yerinizi rezerve ettirin.

Belirttiğiniz gün ve saatte mekana gelen Keçiören Davul Zurna Ekibi organizasyonunuza yöresel kıyafetle katılacaktır. İstediğiniz tüm yörelerin müziğine hakim olan müzisyen arkadaşlarımız halay , oyun havası v.b tüm alanlarda sonsuz repertuara sahiptir.

Saygılı ve seviyeli çalışmayı ilke edinen firmamız tüm personelini de bu şekilde seçmiştir. Firmamız bünyesinde çalışan tüm müzisyen Keçiören Davulcu ve Keçiören zurnacılar olarak teşekkür telefonlarıyla dönüş yapmıştır. Bize ulaşan her teşekkür ilerlediğimiz yolda emin bir şekilde attığımız adımlardır.

Biz Keçiören Davul Zurna nın Çıktığı bu yolda siz değerli müşterilerilerimizin katkısı büyüktür. Biz bu yolda yürürken siz müşterilerimizin ailede bulunan tüm bireylerine hizmet vermek için bir telefon kadar yakınız. Davullar patlayana, ayaklar çatlayana kadar yanınızdayız.

Eylül bebeğin bir yaş doğum günü partisinden sonra siz değerli müşterilerimizin bebeklerinin, çocuklarının da özel gününde yanınızda olmaktan gurur duyarız.

Keçiören Davul Zurna olarak bulunduğumuz tüm oraganizasyonlarda günün en güzel karelerini ölümsüzleştirerek web sitemize eklemekteyiz. En son katıldığımız ve tüm organizasyonların fotoğrafları için galerimizi ziyaret ediniz. Bu karelerde siz de yer almak istiyorsanız bizimle irtibata geçip yerinizi rezerve ettirin. Bizde sizinle olmak için her daim bekleyen Keçiören Davul ve Keçiören Zurna ekibinden arkadaşları organizasyonunuza gönderelim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. yeliz şiran dedi ki:

    Olağanüstü bir firma müzisyenleri çok deneyimli herkese tavsiye ederim. geçen hafta etlik te gelin çıkarmamızı yaptılar kendilerinden memnun kaldık

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?