0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

KARADENİZ YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

23 Ağustos 2017
258 kez görüntülendi
KARADENİZ YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

KARADENİZ YÖRESİ DAVUL ZURNA

Karadeniz Yöresi Davul Zurna denilince herkesin yüzünü bir gülümse kaplar. Karadeniz Yöresi Davul Zurna Ekibi nin başka hiçbir bölgede olmayan kendilerine has oyunları vardır. Karadeniz Yöresi Davulcu olabildiğince davulu hızlı çalar. Bu bölge insanının kanı deli akar. Karadeniz Yöresi Zurnacı yöresel türküler üfler. Karadeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama konusunda firmamız emrinizdedir. Ankara Karadeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama yapmak isteyen herkes bizi arayabilir.

Karadeniz Yöresi Davul Zurna Ankara da olabileceğine insanlar ihtimal veremiyor. Bizi arayıp teyit aldıktan sonra da fazlası ile seviniyor. Biz her yörenin müziğini memleketlimiz ile buluştururuz da, Karadenizli güzel insanımızın kendi yöresine ait müzisyenlerde düğün yapamamasını nasıl içimize sindiririz? Saçımızı düğünlerde, organizasyonlarda ağırtan bir şirket olarak nasıl bu güzel bölgemizin adetlerine, törelerine değinmeden geçebiliriz.

Karadeniz Yöresi Davul Zurna Ekibi diğer bütün bölgelerden ayrılmaktadır. Çok değişik oyunları ve dansları vardır. Hatta bu bölgemiz kemençe gibi bir saz ile yaptıkları horon oyunu ile dünyaca bir üne sahiptir. Karadenizin belki de doğası, yeşilliği, yaylalarıdır yöre insanının bu denli yerinde duramamasının sebebi. Yüksek dağlarda kurulu köylerde insanlar çay ekmeye ve biçmeye gider. Karadeniz de yaşam çok erken başlar ve çok geç biter. Çay sevöeyen Karadenizliye de Karadenizli denmez. Bir Karadenizli arkadaşınız varsa bunu mutlaka deneyin, çayı en iyi Karadenizliler demler.

Karadeniz’in Yöresinin havasına pek güven olmaz. Kah güneş açar, kah fırtınalar kopar. Ama insanına güven olur. Allah’ın misafiri olarak kapısından giremeyeceğiniz ev yoktur oralarda. Herkes kendi yemez size yedirir. Ama dikkat edin. Karadeniz uşakları her şeyi olduğu gibi söyler. Çok diktir dilleri. Akıllarından geçeni direkt dökerler meydana. Ama bu samimi duruşların dandır yadırgamamak gerek.

Karadeniz’in denizi de yabandır. Sert ve dalgalı olur. Her yüzücü giremez bu denize. Yani güzel dostlar bırakın Karadeniz de bir çocuk ile baş etmeyi, Karadeniz’in suyu ile bile baş edemeyiz aman bir haksızlık etmeye kalkmayın bu güzel insanlara. Yoksa bu ensesine vur, ekmeğini al insanımız yırtıcı bir kaplana dönüşür ki karşısında durabilene aşk olsun.

Karadeniz Yöresi Davul Zurna Kiralama vatandaşlarımıza karşı hissettiğimiz sorumluluğun sonucu olarak doğmuştur. Karadeniz Yöresi Davul Zurna sizlerin hak ettiğini vermek için hazır beklemektedir. Ankara Karadeniz Davul Zurna Kiralama olur mu demeyin. Evet biz Ankara da sizi memleketiniz ile buluşturuyoruz. Karadeniz Davulcu arkadaşımız Rize nüfusuna kayıtlı, Karadeniz Zurnacı arkadaşımız Trabzon nüfusuna kayıtlıdır. Karadeniz Davul Zurna Kiralama Ekibi Artvin, Samsun, Gresun, Ordu, Sinop gibi uzun bir hatta yayılan bütün illerin müziklerine ses veren usta bir ekiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?