0543 402 94 97
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

İÇ ANADOLU YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

23 Ağustos 2017
298 kez görüntülendi
İÇ ANADOLU YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

İÇ ANADOLU YÖRESİ DAVUL ZURNA KİRALAMA

İç Anadolu Yöresi Davul Zurna bölgenin en dinlemesi keyifli müziklerini sizlerle buluşturuyor. İç Anadolu Yöresi Davul Zurna Ekibi dışarıdan kiralanan bir ekip değil, sizinle aynı topraklarda büyümüş bizzat hemşehrileriniz dir. İç Anadolu Yöresi Davul Zurna Kiralama adresi bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da Başkent Organizasyondur.

İç Anadolu Yöresi Davulcu tam da sizin istediğiniz, bildiğiniz, bu yaşınıza kadar düğünlere katıldığınızda gördüğünüz oyunları şimdi sizin için sergilemek istiyor. İç Anadolu Davul ve Zurna Şovu genellikle bölgemiz de Kırıkkale Keskin ilçesinin usta sanatçıları tarafından gerçekleştirilir. Bölgemiz de Kırşehir, Ankara, Aksaray, Konya davulcu ve zurnacıları olsa da İç Anadolu Yöresi Zurnacı denilince akla ilk Keskinin Abdalları gelir.

Biz Millet olarak davul ve zurnayı özümsemiş, kültürümüzün bir parçası yapmış, davul ve zurna sesi ile kulaklarını yıkamış bir milletiz. Ülke olarak bu enstürmanlara düşkünlüğümüz sanırım kimse tarafından inkar edilemez. Bakınız en sosyetik gelinler bile evlerinden çıkarken ısrarla davul zurna istemektedir.

Asker uğurlamalarımızı da davul zurna ile yaparız, gelin çıkartmalarımızı da. Düğünlerimizi de hatta ve hatta kınalarımızı da. Ancak bütün bu düşkünlüğün yanında İç Anadolu insanının düşkünlüğü bütün ülkeden ayrılır. Buranın insanına ‘davul zurna’ dediğiniz zaman akan sular durur. Zurnanın bir sesi ile yerinden kalkan kalabalık bir oturmak nedir, yorulmak nedir bilmez.

İç Anadolu Yöresi Davul Zurna kaliteli müziği ayağınıza getiriyor. İç Anadolu Bölgesi Davul Zurna Ekibi, çaldıkları yörenin insanlarıdır. İç Anadolu Davul Zurna Kiralama sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bölgeye hakim müzisyenler tarafından yapılmaktadır. İç Anadolu Yöresi Davulcu arzu edildiği taktirde tek başına kiralanabilir. İç Anadolu Yöresi Davul Zurna Kiralama Fiyatları ile ilgili başlattığımız mükemmel indirimleri kaçırmamanızı dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?